Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
jak blondynka to musi byc fajna i ładna
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
ale teraz to musi gnieść wora , miażdżyc cyce i urywać suty [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 14:01_________________________________________________btw bedziesz Adam w Olsztynie na NIGHT POWER 09.07 albo na Dajtkach na Motopikniku 03.07 ??
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
not :>- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
żaden cylinder ... tylko cewka zapewne bo to standardowa usterka w 1.8T a mówiłem by jedną wozić w schowku... dobrze gada - piwa mu [br] :drunk: ja tam woze w bagazniku caly czas 1 cewke w razie czego- Spoty Olsztyńskie
Sobota była kunsztowna i zacna dopiero w niedziele o 18 ogarnałem sie- Spoty Olsztyńskie
dzien dobry- Spoty Olsztyńskie
obecny- [B6 ASN] Check się zapala i gaśnie
no podepnij vaga ja mialem tez tak ze check sie czasem zapalał i gasł okazało sie ze cewka była na umarciu i jak wymieniłem to było ok- Spoty Olsztyńskie
chyba 4 czerwca- [B7 BFB] Dziwny dzwięk
najłatwiej to podpiac vagine i wtedy bedzie widac czy jakies bledy sa bo tak to troche wrozenie z fusow- Spoty Olsztyńskie
bo wtedy byłem młody, głupi i słuchałem rad Twojego ojca ktore on Tobie przekazal i taki finał- Spoty Olsztyńskie
Fajnie było na spocie objechałem bo parking cały za***any chyba jakis mecz byl- [ALL B5] Swiatła Dayline problem w wyborze:/
Co do czepiania to roznie to bywa jak trafisz na słuzbiste to pozyczy dowod :gwizdanie: a jak na normalnego to amchnie reka i tyle w rzeczywistosci ten bix wyglada za***iście- Spoty Olsztyńskie
buhehe mowiłem ze c**jnia bedzie zrezygnujmy ze spotow w okresie letnim robmy tylko piwne [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 18:28_________________________________________________dlatego pomysl z deklarowaniem sie kto bedzie np dzien lub 2 przed to dobry pomysl wtedy bedziemy wiedziec czy robic spoty czy nie [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 18:31_________________________________________________ja bede sie sam spotował jak cos moze beda jakies fajne d*py to cos wyrwe wkoncu bo jak jest Adrian to nigdy nie moge wyrwac ;(- Spoty Olsztyńskie
czy ktos wogole bedzie ??- Spoty Olsztyńskie
20- [B6 BFB] Błąd 17705, wypadanie zapłonów, rzucanie silnikiem/Rozwiązany
ja tez własnie miałem uwalony ten zaworek i silnik trząsł sie jak starej babie cycki po wymianie cud, miod i orzeszki- [ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
no racja ja jezdziłem 2.0 ALT a pozniej wsiadłem do 1.8T BFB to roznica jest spora no i zawsze mozna zawirusowac i pod 200 kucy bedzie- Spoty Olsztyńskie
kto dzis bedzie ??- Spoty Olsztyńskie
tak mowie nie bede podchodził zebys sie nie speszył :polew:- Spoty Olsztyńskie
tak mi sie wydawało własnie ze Cie ostatnio z jakas blondżi widziałem :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
no mozna a na przyszłosc to jak przychodzi spot to dzien albo dwa wczesniej deklarujemy sie kto bedzie i czy jest sens spota robic- Spoty Olsztyńskie
ahahaha zasada nr 1 => rob melanż i sie nie przyzwyczajaj- Spoty Olsztyńskie
:polew: - Spoty Olsztyńskie