Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 18:19_________________________________________________wniosek nasowa sie taki sam jak rok temu w zime ludzie przyjezdzaja a latem nie
-
Spoty Olsztyńskie
Głupia Blondynka !! nie mam pytan
-
Spoty Olsztyńskie
urwa to nieciekawie
-
Spoty Olsztyńskie
ja nie bede :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
albo pompa pada albo filtr juz upierdolony ze paliwa nie przepuszcza bo fura stała 2 dni nie odpalana , dzis odpalam a tam zonk dopiero za 2 razem odpaliła i było słuchac jak buczy pompa z tyłu ale jak przejechałem z 200m to przestało checka mi nie wyjebało takze nie wiem chyba trzeba bedzie podpiac wagine i oblukac
-
Spoty Olsztyńskie
Chłopy jakie sa objawy padajacej pompy paliwa ??
-
Spoty Olsztyńskie
Ja i Adrianus Santos Moralez jestesmy jak Kapitan Bomba nasze hasło przewodnie to : "Napier.dalamy"
-
Czy mozna kupić RS4 za 20tyś złotych ? Na to by wychodziło
kolejne ogloszenie w stylu wyslij zaliczke
-
Spoty Olsztyńskie
nauczy sie chłopak jeszcze
-
Spoty Olsztyńskie
prawie jak kanapka grecka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
do upalania jak znalazł
-
Spoty Olsztyńskie
to zamowisz sobie i taxowka Ci przywiezie
-
Spoty Olsztyńskie
jak grill bedzie to na co Ci błyskawica
-
Spoty Olsztyńskie
juz gadałem wstepnie o powiedział ze nie ma problemu
-
Spoty Olsztyńskie
wogole tak pomyslalem :gwizdanie: ze np ten czerwcowy spot piwny mozna zrobic u Pawła na placu wraz z grilem
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
40%
-
Spoty Olsztyńskie
Filoetowy malinowy nosku nie dygaj nic poczekamy na Ciebie bo bez filetowego kapitana melanzu to nie impreza
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
yyyyy sa jeszcze spoty piwne tylko narazie nikomu nie pasuje i pewnie dopiero w czerwcu bedziemy :drunk: :drunk:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Spoty Olsztyńskie
siema mordeczki mysie pysie- [ALL B6] Termostat B6 1.8T AVJ 2002r
no lepiej nie kombinowac tylko kupic nowy niestety ale bedzie wydatek- Spoty Olsztyńskie
jak odrecisz to krzyczysz eureka a jak wymienisz i skrecisz to zalapasz fajke i mowisz voila (czyt. włala) [br]Dopisany: 18 Maj 2011, 15:19_________________________________________________Arko co robiłes na panasa bo widziałem fure ??- Spoty Olsztyńskie
otwierasz bagaznik po boku masz takie ala zaslepki odchylasz je i jest srobeczka odrecasz przyrzymujac lampe i jest pieknie- Spoty Olsztyńskie
ja to standardowo na kortowiadzie starowka - Spoty Olsztyńskie