Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
w 4 klasie podstawki schodziłem poniezej 10 sec na 60 m a rekord szkoły wy***ałem w lo 6 na 100 m 11:27 :> btw wkurwiłem sie nie miłosiernie :ranting1: nie pytajcie o co chodzi ale powiem tak " dajesz serce a dostajesz gnój" a powiem tyle jeszcze ze baby to c**je bez c**ja :gwizdanie: naprawde człowiek dochodzi do wnioku ze " Lepiej każdą laskę z góry traktuj jak szmatę! One nie kochają ciebie tylko twoją sałatę " pier**le system musze sie ustawic na program u rogala przynajmniej z tego bede szczesliwy :naughty: :naughty:
-
[B6 AWX] Numer wężyka do turbo
jak widzisz ktory to waz to napisz i Ci podam nr ori
-
[INNE] A6 Rs6 C6 blenda
tylko za uja nie wiem czy to chromy
-
Spoty Olsztyńskie
no urwa zawsze tak było jak szykowałą sie dobra rozjebunda to dali kogos do nianczenia kto zostawał w tyle i ryczal a co do szaberku to pamietam jak morele wcinalismy a tam wląsciciel wpadł i przez płot skaklismy a tam drut kolczasty to do dzis na kolanie mam blizne krew sie lała uciekałem i wcinałem morele :decayed: a pozniej sie dziwic ze biłem rekordy w szkole na 60 i 100 metrow :gwizdanie: treningi nie posżły na marne
-
Spoty Olsztyńskie
ja jak byłem mały gowniarz to siedziałem u babci na wsi i od rana gnoj wywalałem i krowy doiłem
-
Spoty Olsztyńskie
bry
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
VAG EVENT 2011 :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 22:51_________________________________________________0:33-0:44
-
Spoty Olsztyńskie
lipa c**jnia tragizm najgorszy motopiknik na jakim bylem tak mi sie wydaje ze duzo jakis wystawców itp itd czeka na Night Power
-
Spoty Olsztyńskie
koszulka musi byc lans bounce szal :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] Autko BraxTeam / DemoCar mm-ais
Sprzet napierdziela az miło było posłuchac i ta czystosc dzwieku a nie tylko bass i łubudubu
-
Muzyka w naszych autkach
NEW!! Electro House Mix 2011 50 tunes in the mix!
-
Spoty Olsztyńskie
Marek masz jakies fajne komoreczki do opylenia ???
-
Spoty Olsztyńskie
a ja siedze w robocie i moja kolezanka tez grała o ten rower i mowi " no k**wa ale koles ma szczescie wygrał rower" ja wchodze na forum a tam Marek pisze ze to on :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 16:19_________________________________________________btw marek nie chcesz go opierdolic ?? :gwizdanie: bo kolezanka sie pytala
-
Spoty Olsztyńskie
to TY byłes własnie słuchałem radia :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
To mi się marzy :>
-
Spoty Olsztyńskie
ja juz w pracy :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 06:47_________________________________________________ wstawac do roboty
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
To trzeba było mu powiedzec ze jak bys był na panstwowej posadce jak on to bys mogł wczesniej z pracy wracac [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:52_________________________________________________- Spoty Olsztyńskie
SIEMKA PAWEŁKU- Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: :polew:- Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
a ja dzis widziałem srebrne rs4b5 na blachach GD- Spoty Olsztyńskie
bartazek- Spoty Olsztyńskie
ja jestem z siebie dumny bo wytrzymałem weekend bez miasta- Muzyka w naszych autkach
stestowałem :good: - Spoty Olsztyńskie