Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
mi dziewczyny zasysaja :polew: ja włąsnie nie wiem skad zassac wersje na win 7 64 bit ale Karol ma to nam nagra
-
Spoty Olsztyńskie
Gdzie ??
-
Spoty Olsztyńskie
no to giT Zbyszek kieliszek nas podglada i Arielka ktora była na zlocie ogolnopolskim :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
i co chodzi Ci na win 7 64 bity ?? a jak sie instaluje normalnie czy tez jako obraz ??
-
Spoty Olsztyńskie
masz ujowego neta
-
Spoty Olsztyńskie
Ma ktos etke co ebdzie chodzic na windows 7 64 bit ??
-
Spoty Olsztyńskie
Ogólnie Adrian cała starówka je bie ujem ale chodzić gdzieś trzeba a ze akurat szykuje sie dobra impreza to wiesz czemu by nie skorzystać Tak czytałem watek kowala nawet miałem jechać ostatnio na spota do nich ale teaz poszedłem chlac Co do piwa Kwiatko to musimy sie zagdac wieksza ekipa chciałem w ten weekend a ze nikt za bardzo nie wyraził checi zbytnio to ogarnąłem sobie juz wyjscie na sobotni wieczor
-
Spoty Olsztyńskie
nie i ch uj zreszta kazdy w lecie ma wyjebke na spoty bo rodzina, bo urlop, bo to bo tamto rok temu tak samo było
-
Spoty Olsztyńskie
sami chcieliscie zmienic dzien spotow i macie tego taki finał
-
Spoty Olsztyńskie
z regoły w srody mam na 2 zmiane wczoraj miałem akurat na 1sza ale poszedłem wieczorem do Mezaliansu pic
-
Spoty Olsztyńskie
Nasz Mareczek by tak haniebnie nigdy nie postąpił ALBO GRUBO ALBO WCALE :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
oj niech moj Paź Adrianus Santos Moorales Cie dorwie to buły sie posypia
-
Spoty Olsztyńskie
widziałem ta oferte Grzegorz mi wysyłał ta oferte wczoraj a ETKE nagraj na płyte i rozdasz nam
-
Spoty Olsztyńskie
nie wku r wiaj mi pazia bo sie buły posypia
-
Spoty Olsztyńskie
był ogolnopolski
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: mayhem nas podglada ale nic nie napisze :bicz3: :bicz3: Ide w sobote do Mezaliansu na Russsian Party :naughty: ale bedzie melanz
-
Spoty Olsztyńskie
widzisz moj paziu a TY chciałes jechac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no bez kitu daje rade sedan ładniejszy o wiele niz kombiaczek
-
Spoty Olsztyńskie
nic nie słyszałem nic nie widziałem siema tak wogole z rana po wczorajszym wieczorze polubiłem tequile
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
bez kitu podpisuje sie obiema rękoma
-
Spoty Olsztyńskie
nie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bry elblążaczki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
otoz to :drunk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzieki oooo jakie same pijackie mordeczki prawie jak te olsztynskie :decayed: :naughty:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
macie jakies słit focie ze zlotu ??