Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. siemka Pawełku
  2. dajesz tyłka na nast spocie :polew: bo o tym gadalismy a czyli jestes ZA to masz przekichane :gwizdanie:
  3. ja tez bede
  4. siemka z rana
  5. jutro chyba spot bo sroda przeciez tak głosowaliscie
  6. siema z rana
  7. u nas to samo jest btw a jak jest na poznanskim ?? :gwizdanie:
  8. a jak
  9. Moje nowe B8
  10. łooo urwa
  11. to mi sie podoba Ostatnio wkrecił mi sie ten kawałek [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 19:55_________________________________________________
  12. Dziekuje
  13. AL= Antilag czyli podtrzymanie turbawki LC= launch control tzw. procedura startu np nie startujesz tak od min obrotów a np. od 4 tysi [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 23:17_________________________________________________ten filmik tez jest dobry
  14. nie wierze w te 1000hp killer miał 900hp a jebał poł metrowymi marchewkami a ten niby ma 1000 a nie ma AL i LC nie wierze :polew: zobacz rs4 Cantony 500+ Jak to startuje to ja nie mam pytań u nas byś tak wystartował na jakimś obleganym skrzyżowaniu to by małolatki kisiel w gaciach miały a dzieciom to by lizaki z buzi wypadały [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 19:16_________________________________________________btw widziałem ostatnio kowala auto jak leciał po warszawskiej k**wa ale to teraz idzie o Cie uj i ten dzwiek :jerk: :jerk:
  15. to jest starsze niz internet
  16. hełoł maj friends
  17. siema kujawiaczki z rana
  18. http://demotywatory.pl/3432679/AS-WYEBAEM :polew: :polew: :laghing2: :nose:
  19. moj narazie działą git :gwizdanie:
  20. kawa i dobra muza to podstawa [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 11:01_________________________________________________
  21. urwa mac ale jak michas mowił miesiac temu ze potrzebuje E52 to został olany przez VIPA ;( a tearz prosze ma wystawiona E52 :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  22. Teledysk z wieczorka i spac Phonique feat. Rebecca - Feel What You Want
  23. zachowaliśmy się jak gówniarze obiecujemy solidna poprawę
  24. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150345816735219&set=a.10150345816250219.398535.46505815218&type=1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.