Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
siemka Pawełku
-
Spoty Olsztyńskie
dajesz tyłka na nast spocie :polew: bo o tym gadalismy a czyli jestes ZA to masz przekichane :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez bede
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siemka z rana
-
Spoty Olsztyńskie
jutro chyba spot bo sroda przeciez tak głosowaliscie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema z rana
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
u nas to samo jest btw a jak jest na poznanskim ?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
a jak
-
Spoty Olsztyńskie
Moje nowe B8
-
Spoty Olsztyńskie
łooo urwa
-
Muzyka w naszych autkach
to mi sie podoba Ostatnio wkrecił mi sie ten kawałek [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 19:55_________________________________________________
-
Spoty Olsztyńskie
Dziekuje
-
Spoty Olsztyńskie
AL= Antilag czyli podtrzymanie turbawki LC= launch control tzw. procedura startu np nie startujesz tak od min obrotów a np. od 4 tysi [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 23:17_________________________________________________ten filmik tez jest dobry
-
Spoty Olsztyńskie
nie wierze w te 1000hp killer miał 900hp a jebał poł metrowymi marchewkami a ten niby ma 1000 a nie ma AL i LC nie wierze :polew: zobacz rs4 Cantony 500+ Jak to startuje to ja nie mam pytań u nas byś tak wystartował na jakimś obleganym skrzyżowaniu to by małolatki kisiel w gaciach miały a dzieciom to by lizaki z buzi wypadały [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 19:16_________________________________________________btw widziałem ostatnio kowala auto jak leciał po warszawskiej k**wa ale to teraz idzie o Cie uj i ten dzwiek :jerk: :jerk:
-
Spoty Olsztyńskie
to jest starsze niz internet
-
Spoty Olsztyńskie
hełoł maj friends
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema kujawiaczki z rana
-
Spoty Olsztyńskie
http://demotywatory.pl/3432679/AS-WYEBAEM :polew: :polew: :laghing2: :nose:
-
Spoty Olsztyńskie
moj narazie działą git :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
kawa i dobra muza to podstawa [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 11:01_________________________________________________
-
Spoty Olsztyńskie
urwa mac ale jak michas mowił miesiac temu ze potrzebuje E52 to został olany przez VIPA ;( a tearz prosze ma wystawiona E52 :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
Spoty Olsztyńskie
Teledysk z wieczorka i spac Phonique feat. Rebecca - Feel What You Want
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziekuje miszczuniu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zachowaliśmy się jak gówniarze obiecujemy solidna poprawę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150345816735219&set=a.10150345816250219.398535.46505815218&type=1