Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. ja tam narazie latam na letnich przymrozek był raz czy 2 a teraz w dzien jest po ok 13 stopni a w nocy 4-5 takze jak chcesz to mozesz załozyc a jak nie to na letnich
  2. tydzien temu były przymrozki ale terz jest cieplej bo jak rano jezdze do rpacy to nie skrobie szyb btw ja narazie tez jezdze na letnich
  3. pewnie 2.2 T
  4. o ja pierd... Zbychu sie pojawił :gwizdanie: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  5. 100 lat to co pijemy w sobote ??
  6. Siemka Fioletowy tak sobie pomyślałem ze skoro jezdzisz do Elbląga na ten kurs szydełkowania :kox: to moze bys nam wydziergał szaliczki a4 klub bo to wiesz zaraz zima ja juz pierwsze skrobanie samochodu zaliczyłem :gwizdanie: takze miłoby było z Twojej strony jak bys tam cos wydziergał
  7. Doba temat widzę zakończony zatem możemy dalej nawijać o d*pie Maryny
  8. ja tez tzn pokłóciłem się z Audiczką :decayed: i wredota z nerwów spaliła żarówkę światła z tyłu i mam teraz choinke na fisie :polew: :polew: to taki .żarcik sceniczny był :cool1: btw Ardiano Santo Morales nie przejmuj sie a nie mowiłem tyle razy ze baby to ch uje :decayed: masz tu przykład zobacz sam
  9. Ja tam tez mam luzne porty
  10. no ja właśnie to samo chciałem przekazać ze nie ma żadnych danych osobowych a tak przynajmniej wiem co sie stało i tyle Jestem Ciekaw jak byśmy przyjeżdżali na spoty raz , drugi, trzeci i w końcu któryś z nas by sie zapytał dlaczego nie ma tego i tego jak zawsze był ?? i czy ktos z Was wiedzących by od razu powiedział co i jak :gwizdanie: i czy nie byłoby patrzenie na siebie na wzajem i uciekanie od odp
  11. dopisałem Cie do kubeczka [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 15:49_________________________________________________ No tak chyba za bardzo to nie wyprzedzacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=113.0 :decayed: :decayed: co do syt "wodza" jak to ktoś napisał Nie ma co sie spinać stało się jak stało przecież ktoś obcy wchodząc tu nawet nie wie o kim gadamy bo nie było wymienione imie ani nick bo nawet ta osoba nie jest tu chyba zarejestrowana Takze luzowac posladki
  12. Adrian widziałes ?? http://allegro.pl/tico-pokrowiec-z-kozy-peruwianskiej-i1880990309.html?ap=2&bid=4918&aid=16757976&tid=0
  13. chodziło mi o to ze np nie rozumiem np napalania sie na V8 i po kupnie jej zagazowanie bo ja wychodze z załozenia ze albo bedzie mnie stac na utrzymanie takiego dużego silnika albo nie jesli nie to kupuje cos mniejszego u mnie np koles ma Vetke C5Z06 i ma ja w gazie i tankuje tylko wieczorem zeby nikt nie widział ale jak podjedzie na miasto to lans jest co nie wpołczynnik lansu + 100
  14. za tydzien ??
  15. elosci Grzesiu napisałem ze chce 2 szt
  16. tak juz sie zapisałem na kubeczek
  17. wtf?? moze byc na pw btw chyba nei zamykaja za sciganie sie jedynie wlepiaja mandaty
  18. V-ki sa fajne tylko nie na podtlenku El Pi Dżi :>
  19. blachary sie wycwaniły i juz na takie stare fury nie leca jak siódemka to min E65
  20. siemka Kujawiaczki Fajna ta 7ka tylko te ringi jak dla mnie pali pewnie w uj niby ponad 300 kuca ale sząłu nie robi spod swiateł
  21. kurcze to wiem o jaka fure chodzi widziałem ja 2 razy ale to moze od kogos kupił :gwizdanie: :gwizdanie: nastepny razem to łysy zajedz mu droge i powiedz ze sie uj nie udziela i niech oddaje ramki Rodzice własnie wrocili z Krynicy Gorskiej i zamiast czarnej fury mam teraz kolor palety RS4 Daytona Grey :polew: btw jakie wycieraczki zaproponowalibyście ?? [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:26_________________________________________________Moj Paziu zamawiasz ?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=222532.new#new :gwizdanie:
  22. sedan, avant jaki kolor ??
  23. ale czym b5, b6,b7,b8 czy b9 ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.