Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. cupeta juz ogarnieta ????
  2. niedziela na 16 bo Kormoran tez wrocił do neidzieli i chyba do godz 16 akurat po obiadku bedzie
  3. po 1sze nikt się nie wzburzał po 2 powiem po raz kolejny ze zawse mozesz sie wykazac inicjatywa i ogaranc spotkanie czyt. SPOT po 3 arko Ci napisał jak syt w lecie wyglada masz tu galerie i oblukaj czy tak naprawde sie nic nie dzieje a ze sezon letni to martwy sezon to wiemy nie od dzis ;] https://picasaweb.google.com/Marianb30
  4. elo elo 320 karaluchy pod poduchy
  5. no zaleje fure i jazda na Witosa teraz jest za***ista pogoda :evil: coolery tak nie puchną :decayed:
  6. a ja wy***ałem 4ke i 3ke a obstawiłem 10 zakładów :> :> ciekawe ile bedzie za 4ke pewnie ze 100 pare zł : :gwizdanie:
  7. ta i w furze bede mieszkał tak ??? :polew: :polew: Zapamiętaj Karolu !!! 1. Gimnazjalistki lecą na kasę 2. Licealistki na furę 3. Studentki na mieszkania :> :> :> :> :> :> :>
  8. ja akurat mówiłem o mieszkanku a co do emki Bi Em Dabjlu to ostatnio gadałem z kolesiem po 40 stce pod realem stał przy RS6 blachy WI i sie zapytałem czy jego okazało sie ze tak :gwizdanie: w środku to ja nie mam pytań kokpit wygląda jak centrum dowodzenia światem i mówił ze wcześniej miał M5 ale jak to powiedział to jest fura na 1/4 roku w Polsce bo 3/4 nie używasz tej mocy i nawej walce 295 na tył nic nie pomagaja :gwizdanie: opowiadał jak lekko spadł deszcz i kumpel go łoił a4 2.0TQ i go to wkurwiało ze zanim złapał trakcje już po wyścigu a teraz mówi jest 5.0V10TT +Q i jest zajebiecie
  9. s3 jebie haldexem s4 zalezy jaka 2.7bit ciężko ogarnąć dobry egzemplarz to po 1sze jeżdżąc teraz B6 przejście do B5 to jak dla mnie downgrade 4.2V8 oprócz dźwięku szału nie robi a na B8 3.0 na kompresorku mnie nie stać :naughty: teraz to ja mam ważniejszy priorytet niż fura dociułanie jak najwięcej do wkładu własnego jakieś kredo i własna EMKA :decayed:
  10. ale jakie ja mam teraz Pawełku heble w astrze to szok prawie jak w ałdi :naughty:
  11. jedz moze arko bedzie
  12. a ja zakupiłem juz żarówki tylko cos zenon zaczął działać :polew: ale tak mryga juz tzn ze na wykończeniu to zalece na cicha bo dawno mnie tam nie było
  13. u Pawła wymieniałes ??
  14. siema z rana
  15. siema z rana Kujawiaczki
  16. a felunek jaki miał ??[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 05:36_________________________________________________i czy blachy olsztynskie ??
  17. Z tego co wiem to fioletowy PIMU$ mowił cos o powrocie do terminu niedzielnego i Rus :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 19:36_________________________________________________Kwiatko widziany koło biedronki
  18. dzien dobry MISTRZU
  19. Najpierw to wpadłbys chociaz na 1 spota i poznał pare os z ekipy a pozniej mozesz pomóc w rozwoju :gwizdanie: bo takie gadanie ze sie nie rozwija to jak " gadanie ze nie ma pracy, nie szukajac jej i nei wysyłajac zadnego cv " :guma: :guma: :nose:
  20. mam d1s [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 11:25_________________________________________________w ASO 470 za 1szt :polew: :polew: chyba ich poje...
  21. GRATULUJE :drunk: :drunk:
  22. kup klocki lego :polew: a moze zadzown do Taktusia albo do Pawła to ci powiedza
  23. pany skad mam wiedziec czy mam żarówke d1s czy d2s ??
  24. no taka bo masz 19 wp***dol w subare 19 to wyrwie wszytskie plomby
  25. 60 tysi za ten plastix w srodku ??? :gwizdanie: :gwizdanie: ja tam nie przepadam za takimi furami komfortu zero praktycznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.