Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co Cie tu sprowadza...pewnie temat ogolnpolskiej klapy :polew: W sumie dawmo mnie u Was nie było a zlot to swoja droga szkoda ze lipton wyszedł
-
Spoty Olsztyńskie
żałuj ze nei grali takie muzy
-
Spoty Olsztyńskie
ch*** w to wbijam chce miec takie wesele z taka muza przypominaja mi sie czasy COME INA :naughty: :naughty: :naughty: btw ostatnio zauwazyłem ze nie moge mieszac wódy z redbullami bo mi za ostro banie reza :decayed: :decayed:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bry z wieczora Kujawiaczki :>
-
Spoty Olsztyńskie
to urwa gdzie lezy problem makaveli sie cos wypowiedział ?? bo to wiesz takietroche dziwne bo sa 2 opcje albo własciciele osrodka wyc**jali go albo on ??
-
Spoty Olsztyńskie
zdradź tajemnice możne coś więcej niż na ogolonym
-
Spoty Olsztyńskie
a urwa skumaj motyw ze chciałeś tam jechac pamiętasz ?? ja mysle ze więcej się dzieje na forum dla klubowiczów vipow itp itd Dlatego Mareczku i Grzesiu pisać o co chodzi :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
wazne ze jest okazja zeby sie napic :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
hmmmm czyli musiElibysmy wy ebac Kaletke co osobiście no nie jest na rękę nam tak mi się wydaje ale to byS musiał z PIMUSIEM TAKTUSIEM POGADAC
-
Spoty Olsztyńskie
Najeeeebkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :drunk: :dance: :beer1: :beer1:
-
Spoty Olsztyńskie
No kaszuby sa OK [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 10:32_________________________________________________Chłopaky a moze w ten weekend piwko ??
-
Spoty Olsztyńskie
uj w to napic sie mozna
-
Spoty Olsztyńskie
to podobnie jak w Kaletce trzeba sie bedzie ogarnac na 2012 bo daleko do siebie regiony nie maja
-
Spoty Olsztyńskie
no nie dokońca mnie to satysfakcjonuje ale moze byc
-
Spoty Olsztyńskie
Bieniek a bedziesz tez jezdził po plazy znowu ?? :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
nie byłem poszedłem wiadomo co robic :gwizdanie: ale z tego co wiem to był m.in is-f, vettka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak tam zlot :decayed
-
Spoty Olsztyńskie
:jerk: :jerk:
-
Spoty Olsztyńskie
i nie będzie niczego
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian jak bedzie sucho to jak myslisz o jakim spocie moge mowic ?? :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
musicie dzownic do naszgo PIMPUSIA ( TAKTUSIA )
-
Spoty Olsztyńskie
Zajebiecie randke
-
Spotkania na drodze
Czarne B7 blachy WM widziane ok 15 w Olsztynie na skrzyżowaniu Pstrowskiego z Wyszyńskiego
-
Spoty Olsztyńskie
Reprezentujcie nasz region godnie :gwizdanie: :drunk:
-
Spoty Olsztyńskie
nie pozyczy Nie chce zeby moj paziu był rozowym paziem :gwizdanie: :polew: