Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. co Cie tu sprowadza...pewnie temat ogolnpolskiej klapy :polew: W sumie dawmo mnie u Was nie było a zlot to swoja droga szkoda ze lipton wyszedł
  2. żałuj ze nei grali takie muzy
  3. ch*** w to wbijam chce miec takie wesele z taka muza przypominaja mi sie czasy COME INA :naughty: :naughty: :naughty: btw ostatnio zauwazyłem ze nie moge mieszac wódy z redbullami bo mi za ostro banie reza :decayed: :decayed:
  4. bry z wieczora Kujawiaczki :>
  5. to urwa gdzie lezy problem makaveli sie cos wypowiedział ?? bo to wiesz takietroche dziwne bo sa 2 opcje albo własciciele osrodka wyc**jali go albo on ??
  6. zdradź tajemnice możne coś więcej niż na ogolonym
  7. a urwa skumaj motyw ze chciałeś tam jechac pamiętasz ?? ja mysle ze więcej się dzieje na forum dla klubowiczów vipow itp itd Dlatego Mareczku i Grzesiu pisać o co chodzi :gwizdanie:
  8. wazne ze jest okazja zeby sie napic :gwizdanie:
  9. hmmmm czyli musiElibysmy wy ebac Kaletke co osobiście no nie jest na rękę nam tak mi się wydaje ale to byS musiał z PIMUSIEM TAKTUSIEM POGADAC
  10. Najeeeebkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :drunk: :dance: :beer1: :beer1:
  11. No kaszuby sa OK [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 10:32_________________________________________________Chłopaky a moze w ten weekend piwko ??
  12. uj w to napic sie mozna
  13. to podobnie jak w Kaletce trzeba sie bedzie ogarnac na 2012 bo daleko do siebie regiony nie maja
  14. no nie dokońca mnie to satysfakcjonuje ale moze byc
  15. Bieniek a bedziesz tez jezdził po plazy znowu ?? :decayed:
  16. nie byłem poszedłem wiadomo co robic :gwizdanie: ale z tego co wiem to był m.in is-f, vettka
  17. :jerk: :jerk:
  18. i nie będzie niczego
  19. Adrian jak bedzie sucho to jak myslisz o jakim spocie moge mowic ?? :naughty:
  20. musicie dzownic do naszgo PIMPUSIA ( TAKTUSIA )
  21. Zajebiecie randke
  22. Czarne B7 blachy WM widziane ok 15 w Olsztynie na skrzyżowaniu Pstrowskiego z Wyszyńskiego
  23. Reprezentujcie nasz region godnie :gwizdanie: :drunk:
  24. nie pozyczy Nie chce zeby moj paziu był rozowym paziem :gwizdanie: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.