Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
chłopaki a co wy w ten chrom tak idziecie jakies fifty pimpy jestescie z ju es sej czy jaki kuj ??
-
Spoty Olsztyńskie
no to jak leci na portfel to uj jej w dupe bo tylko do tego sie takie nadaja :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
Preferuje blondynki ale fajnie sie rusza :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z rana na obudzenie Ксюня Алимпиева :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
JEBBBBBBBBBBBBBBBBB Z RANA Ксюня Алимпиева
-
Spoty Olsztyńskie
ooo k**wa TY zyjesz
-
Spoty Olsztyńskie
http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=150369355&pageNumber=2&__lp=12&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=146&maxPowerAsArray=KW&fuels=PETROL&transmissions=MANUAL_GEAR&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minCubicCapacity=1601&maxCubicCapacity=1800&minConstructionYear=2001&maxConstructionYear=2004&tabNumber=2 o urwa :sick3:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co jest mietkie pytongi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Muzyka w naszych autkach
[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 17:56_________________________________________________Kindervater ft. mandy ventrice - Lovephobia (Alex Gap treatment)- [B6 ALT] Pytanie o swap na 1.8T
no tylko kolega chce chyba lajtowo zrobić ze 150kucy a nie ponad 300 no ale jeśli był by chętny na 2.7 po sofcie to chętnie sprzedam cały kompletny swap i przynajmniej mocy nie będzie mu brakować hehe tylko nie wiem czy przepaść jaka jest w spalaniu między jego silnikiem a moim go nie zwali z nóg jeden problem FWD to przy okazji i Q sie doreza- Spoty Olsztyńskie
Nikt nic złego an zone nie powiedział stwierdzilismy ze to tylko Twoja zona na bank GTR nigdy nei był i nie bedzie naszybszym samochodem swiata co do pakietów mocy to juz jest tego w uj AMS alfa 12 podobno 1200 awhp ale jak to bywa Amerykance lubia sie brecndzlowac nad liczbami to wiemy nie od dzis Pamietam jak dzis na Racingforum była niby supra 850 awhp ana hamowni w pl ledwo 600 wypluła :decayed: Takze amerkanskie zrebaki nie sa równe europejskim konikom Co do pakietów takich po 1000 km narazie z tego co sie orientuje to Switzer jezdzi i nic sie nie wysrało a AMS zyje tylko liczbami i brendzlowaniem nad czasem na 1/4 mili na profesjonalnym dragstripie. Wystarczy wejsc na stronke Dragtimesinfo ruski maja fantazje i upalaja furaki niemiłosiernie. Tak czy siak GTR to fajny zapierd alacz konkurent dla prosiaka niemniej jednak to Nissan a prosiak to symbol prestizu i pozycji- Spoty Olsztyńskie
ta biała taka ;( daleko nie musze szukac pieczewo- Spoty Olsztyńskie
http://www.facebook.com/event.php?eid=150519568367368 faza dziwki i jedziemy :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
sie robi moj Paziu- Spoty Olsztyńskie
Wiem wiem ze jestem za***isty :gwizdanie: nie musisz mi tego mowic ja to wiem Jak chesz autograf to mow :guma:- Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: :polew:- Spoty Olsztyńskie
nie mam takiego problemu :decayed:- Spoty Olsztyńskie
naaaaaaaa pełnej piz*zieeeeeeeeeeeeeeee POKER FACE I DO PRZODU :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
załek +10 ale czysta rzeźba Karol to juz ma z d*py sito od walenia tych koksow- Spoty Olsztyńskie
załek na prezydenta :> :> :>- Spoty Olsztyńskie
musisz zaczac wpadac na spoty bo Ci kolorek zabiorą- Spoty Olsztyńskie
no widzisz a tak niedaleko do nas masz wpadaj to sie zapoznasz- Spoty Olsztyńskie
W takim razie zapraszamy do Kaletki to bedziesz miała porównanie Ja wiem ze licza sie ludzie niemniej jednak niektorzy jechali z daleka i niesmak zostaje [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 21:30_________________________________________________ to moze zona Arko jak blondyna to ona- Spoty Olsztyńskie
z ramkami klubowymi >?? - Muzyka w naszych autkach