Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co tam Elblążaczki słychać :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Karol nic nie zdradzi to top secret projekt
-
Spoty Olsztyńskie
NOS => nitrous oxide systems :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 22:19_________________________________________________btw jak wam się podoba moja nowa odsłona profilu ??
-
Spoty Olsztyńskie
siemanko dawno Cie nie było :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
siema Skrzypowit myslałem ze zaginełes gdzies w akcji :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Co tam paziu opaliłes jajka :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 22:30_________________________________________________Jedziemy za rok na Ibize ??
-
Spoty Olsztyńskie
Nie tylko ja stad mam tam konto to po 1 sze , po 2 nic mi nie odpisali czy maj czy nie nic konkretnego
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:no: :no:
-
Spoty Olsztyńskie
ja odpadam
-
[B6 BFB] Jakie żarniki
na kloszu powinieneś mieć taka wlepke z rodzajami żarówek ale zapewne jest to D1S :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Ja na bank odpadam bo wyjezdzam
-
Spoty Olsztyńskie
Napisałem im na forum ale ejszcze nie odpisał nikt
-
Spoty Olsztyńskie
no chyba trzeba bedzie powrocic na RUS zobacze jutrokiedy oni te spoty maja
-
Spoty Olsztyńskie
nie !!! trzeba pracowac
-
Spoty Olsztyńskie
co sie dzieje mientkie pytongi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Muzyka w naszych autkach
Jakbyśmy wszyscy słuchali tego samego to świat byłby nudny
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
Dobra trzeba zluzowac posladki i pomyslec co dalej ja mysle nad tym zeby było jak dawniej niedziela 16 parking na Rusi kto bedzie to ebdzie ludzie z Kormorana pewnie tez- Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: :polew: ja to mysle tak ze trzeba sie z Kormoranem dogadać bo oni teraz tez mieli wrocic do cyklicznych spotów- Spoty Olsztyńskie
to nie panstwóweczka ze 7-15 i do domku :tongue4: :tongue4:- Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
OPGK => Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne a godziny pracy normalnie od 7-15 ale ze termin wyk roboty za***iście krotki to szefostwo powiedziało ze trzeba za***rdalać i tyle :decayed:- Spoty Olsztyńskie
ja to juz od 6 na nogach 8-15 szkoła a teraz w pracy siedze i przerwa na kawusie- Spoty Olsztyńskie
a bedzie rynna zamiast wydechu ?? tak z 3 cale od kolektora na całej długosci zeby był taki dzwiek- Spoty Olsztyńskie
a mi sie wydaje ze projekt cupety dobiegł konca i czas na przejazdzawki - Spoty Olsztyńskie