Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
nie Grzegorz ma chyba NO 43.... :gwizdanie: :gwizdanie: juz wiem kto to to ten koles co ma nick na F .. Fido czy jakos tak Ty Mareczku bedziesz wiedział o kogo chodzi bo mnie wtedy jeszcze na a4 klubie nie było EUREKA nie fido tylko Furio
-
Spoty Olsztyńskie
To Czaja chyba
-
Spoty Olsztyńskie
i wszytskie znaki na winklach w okolicach złotej pogiete bo paka długa
-
Spoty Olsztyńskie
oooo jaki kozak
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
D2S czy D1S ?? bo ja mam u siebie D1S z taka jakby podstawka a D2S jest bez podstawki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
podmien zarniki z kims kto ma zenon i bedziesz wiedział albo moze cos przetwornica pada ?? :mysli:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Spoty Olsztyńskie
:naughty: :naughty:- Spoty Olsztyńskie
palisz lacza w sniegu to tak jest- Spoty Olsztyńskie
opony zmieniles ??- Spoty Olsztyńskie
ale nie w tym komunistycznym miescie pod Ostroda zwanym Olsztynem [br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 06:17_________________________________________________Co tam falusy słychac ??- Spoty Olsztyńskie
nigdzie czasem wpadne do chilli na jakies piwko a jesli chodzi o melanze to w Olsztynie nie ma gdzie juz balowac i teraz raz na 1-2 miechy wa-wa albo 3 city :decayed:- Spoty Olsztyńskie
a pojutrze piatek- [B6 BFB] Błąd 17705, wypadanie zapłonów, rzucanie silnikiem/Rozwiązany
fakt cewki to tez problem ja wymieniłem sobie na swoj koszt ale teraz wypadania zapłonow nie ma- Spoty Olsztyńskie
jest szał :naughty:- Spoty Olsztyńskie
pewnie Arko zakupy robił- Spoty Olsztyńskie
Mowie rezaj webasto [br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 13:24_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=226743.0- Spoty Olsztyńskie
Ja jak miałem słabe aku to miałem dyskoteke na Fisie i troche mi sie to podobało te mrygajace swiatełka prawie jak na starowce lasery, wytwornica dymu itp itd :polew: :polew:- Spoty Olsztyńskie
to ja cały weekend o suchym pysku a TY paziu sie gdzies szlajasz i łajdaczysz :kox: :naughty:- Spoty Olsztyńskie
to trzeba było tak od razu i nic sie nie chwalisz to co teraz b8 ?? 2.0TQ czy S4b8 ???- Spoty Olsztyńskie
No urwa ja nie wiem co sie dzieje do ury nedzy do uja wacaława :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: Paziu miałes byc i co 3 razy dzwoniłem i 3 razy poczta za kare bedzie chłosta a co sie dzieje z reszta k u r w a ?? czaja, kwiatko, maxym , mayhem, zbychzz ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ale Arko masz za***isty pokrowiec jak przykryjesz nim fure to wyglada jak batmobil- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z Olsztyna- Spoty Olsztyńskie
no i git mapka Kerfur to odpowiednie miejsce na spoty ziomowe bo na Rusi to o 16 juz ciemno tam sie przeniesiemy na wiosne i lato- Spoty Olsztyńskie
Tak jest za bankomatem w prawo [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:41_________________________________________________ja bede tym razem na 99 %- Spoty Olsztyńskie
no tez tak mysle bo o 16 to ciemno juz jak w d*pie dobra to w niedziele o 16 na kerfurze tylko gdzie tak mniej wiecej po prawej stronie chyba co ?? - Spoty Olsztyńskie