Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. nie Grzegorz ma chyba NO 43.... :gwizdanie: :gwizdanie: juz wiem kto to to ten koles co ma nick na F .. Fido czy jakos tak Ty Mareczku bedziesz wiedział o kogo chodzi bo mnie wtedy jeszcze na a4 klubie nie było EUREKA nie fido tylko Furio
  2. To Czaja chyba
  3. i wszytskie znaki na winklach w okolicach złotej pogiete bo paka długa
  4. oooo jaki kozak
  5. D2S czy D1S ?? bo ja mam u siebie D1S z taka jakby podstawka a D2S jest bez podstawki
  6. podmien zarniki z kims kto ma zenon i bedziesz wiedział albo moze cos przetwornica pada ?? :mysli:
  7. :naughty: :naughty:
  8. palisz lacza w sniegu to tak jest
  9. opony zmieniles ??
  10. ale nie w tym komunistycznym miescie pod Ostroda zwanym Olsztynem [br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 06:17_________________________________________________Co tam falusy słychac ??
  11. nigdzie czasem wpadne do chilli na jakies piwko a jesli chodzi o melanze to w Olsztynie nie ma gdzie juz balowac i teraz raz na 1-2 miechy wa-wa albo 3 city :decayed:
  12. a pojutrze piatek
  13. fakt cewki to tez problem ja wymieniłem sobie na swoj koszt ale teraz wypadania zapłonow nie ma
  14. jest szał :naughty:
  15. pewnie Arko zakupy robił
  16. Mowie rezaj webasto [br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 13:24_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=226743.0
  17. Ja jak miałem słabe aku to miałem dyskoteke na Fisie i troche mi sie to podobało te mrygajace swiatełka prawie jak na starowce lasery, wytwornica dymu itp itd :polew: :polew:
  18. to ja cały weekend o suchym pysku a TY paziu sie gdzies szlajasz i łajdaczysz :kox: :naughty:
  19. to trzeba było tak od razu i nic sie nie chwalisz to co teraz b8 ?? 2.0TQ czy S4b8 ???
  20. No urwa ja nie wiem co sie dzieje do ury nedzy do uja wacaława :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: Paziu miałes byc i co 3 razy dzwoniłem i 3 razy poczta za kare bedzie chłosta a co sie dzieje z reszta k u r w a ?? czaja, kwiatko, maxym , mayhem, zbychzz ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ale Arko masz za***isty pokrowiec jak przykryjesz nim fure to wyglada jak batmobil
  21. z Olsztyna
  22. no i git mapka Kerfur to odpowiednie miejsce na spoty ziomowe bo na Rusi to o 16 juz ciemno tam sie przeniesiemy na wiosne i lato
  23. Tak jest za bankomatem w prawo [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:41_________________________________________________ja bede tym razem na 99 %
  24. no tez tak mysle bo o 16 to ciemno juz jak w d*pie dobra to w niedziele o 16 na kerfurze tylko gdzie tak mniej wiecej po prawej stronie chyba co ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.