Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
kate jest przeujjj z łozka bym jej nie wygonił
-
Spoty Olsztyńskie
ja jestem NO a nie Niby OLsztyn :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
co sie zesrało ??
-
Spoty Olsztyńskie
OOOOOOOOOOOOOOOOOOO kto sie pojawił Pawełku idziesz na spota piwnego ? :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
a sie naebałem o matko bosko kochano :sick3: :sick3: umieram nie pije do nastepnego tygodnia :cool1:
-
Spoty Olsztyńskie
sie dzieje widze
-
Spoty Olsztyńskie
tak to ja :naughty: wiem ze teskniliscie tak bedzie w alibi ogien w szopie :D
-
Spoty Olsztyńskie
Siema to ja niechciany nie lubiany u swoich szanowany joł cieki rap
-
[ALL] Dobra Nuta jako dzwonek MP3
ja mam taka Crunchips-Tugeza 2011 (Dj Avatar Remix) Full Music
-
Spoty Olsztyńskie
jak chodzi o korytko to nie ma problemu z trafieniem
-
Spoty Olsztyńskie
eee no to git bedziemy melanzowac
-
Spoty Olsztyńskie
no włąsnie bandyty co robim ??? trzymamy sie ze sezon zimowy w Koronie czy jedziemy pod Kerfura ?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
jedz duzo grochowki to i NaturalNitro bedzie
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
dlatego ja napisłem ze "też" bo wiem ze mieszkasz na jeziołka bodajze btw wal smiało do Pawła juz nie jedno uleczył
-
Spoty Olsztyńskie
no i jestes najlepszy z najlepszych i najszybszy z najprędszych
-
Spoty Olsztyńskie
za***iście zyjemy o dziwo nie najebałem sie za mocno
-
Muzyka w naszych autkach
- [ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
Pomysl ze ja tez dojezdzam tam z pieczewka a Adrianus np ze złotej dla fachowej opieki warto przejechac i wiekszy kawałek drogi a uwierz ze narzekac nei bedziesz- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mam juz screena :polew:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to co ale będzie zapisane w księgach historii :polew: :polew:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
1szy w 2012- Spoty Olsztyńskie
1szy w 2012- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Silnika mocnego, przelotu cichego, gwintu twardego, audio głośnego, spalania niskiego. Dużo radości, szczęścia w miłości, przyjaciół szczerych i 100% szpery, a z nowym rokiem latania bokiem. Szczęsliwego Nowego Roku- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Silnika mocnego, przelotu cichego, gwintu twardego, audio głośnego, spalania niskiego. Dużo radości, szczęścia w miłości, przyjaciół szczerych i 100% szpery, a z nowym rokiem latania bokiem. Szczęsliwego Nowego Roku- Spoty Olsztyńskie
Silnika mocnego, przelotu cichego, gwintu twardego, audio głośnego, spalania niskiego. Dużo radości, szczęścia w miłości, przyjaciół szczerych i 100% szpery, a z nowym rokiem latania bokiem. Szczęsliwego Nowego Roku - [ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!