Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. http://allegro.pl/audi-a4-2-7-biturbo-silnik-kompletny-agb-i1931215461.html :naughty: :naughty:
  2. Adrian jak tam fura>??
  3. HEHE a co zapłaciłs sam ??
  4. ja byłem jak Ciebie nie było, tak samo arek był jak Ciebie nie było :polew:
  5. Adrianie chajs przy odbiorze czy nan konto chcesz ??
  6. Arkadio santo moralez luzuj posladki poszło pw do Jarka bedzie w 1 paczce a tymaczasem
  7. no słyszysz moj paziu wez 4 sztuki
  8. TY pisz
  9. a co to za problem napisac do jarka zeby wysłał 3 w 1 paczce :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 16:36_________________________________________________3 szt po 30 zł i wysłka 15 zł czyli na głowe wychodzi 35 zł
  10. Tak jest Panie Prezesie juz zamawiam Oooooooooooooooooo widze spot piwny 14 stycznia zapisuje sie narazie wstepnie :naughty:
  11. mnie tez nie bedzie bo mam zaliczenie dzis
  12. ja moze bede jak ktos po mnie zajedzie
  13. auto dla żony kumpla a nie dla juniora
  14. znam miałem ją :decayed:
  15. Czaja a Ty co na spotach nie bywasz ostatnio ??
  16. widziałem te mini fajne autko babka miałą wczesniej A5 takie białe to tez ktos podpalił [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 09:19_________________________________________________Wstawac :) :) [br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 05:49_________________________________________________Żyje tu ktoś jeszcze ??
  17. kwiatko, chyba zwiędłeś na jesień :polew: cos tak własnie ostatnio widze ze Kwiatko jakis taki oschły :polew:
  18. Wstawac mendy
  19. kogo to nie wiem ale jak sam lezał to odwiedzała go zona na bank
  20. Na to pyt tez chciałbym znac odp ;] Paziu tydzien temu zachał Kwiatko nie wiem Mayhem Maxym tak samo nie wiem co sie z nimi dzieje Czaja tak samo Taktus weekendy ma zajete bo robi ten kurs szydełkowania w Elblągu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.