Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
http://allegro.pl/audi-a4-2-7-biturbo-silnik-kompletny-agb-i1931215461.html :naughty: :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian jak tam fura>??
-
Spoty Olsztyńskie
HEHE a co zapłaciłs sam ??
-
Spoty Olsztyńskie
ja byłem jak Ciebie nie było, tak samo arek był jak Ciebie nie było :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Adrianie chajs przy odbiorze czy nan konto chcesz ??
-
Spoty Olsztyńskie
Arkadio santo moralez luzuj posladki poszło pw do Jarka bedzie w 1 paczce a tymaczasem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wyglada jak szalupa ratunkowa
-
Spoty Olsztyńskie
no słyszysz moj paziu wez 4 sztuki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co tam chłopaki
-
Spoty Olsztyńskie
TY pisz
-
Spoty Olsztyńskie
a co to za problem napisac do jarka zeby wysłał 3 w 1 paczce :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 16:36_________________________________________________3 szt po 30 zł i wysłka 15 zł czyli na głowe wychodzi 35 zł
-
Spoty Olsztyńskie
Tak jest Panie Prezesie juz zamawiam Oooooooooooooooooo widze spot piwny 14 stycznia zapisuje sie narazie wstepnie :naughty:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siema elblążaczki
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
mnie tez nie bedzie bo mam zaliczenie dzis- Spoty Olsztyńskie
ja moze bede jak ktos po mnie zajedzie- Spoty Olsztyńskie
auto dla żony kumpla a nie dla juniora- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Spoty Olsztyńskie
znam miałem ją :decayed:- Spoty Olsztyńskie
Czaja a Ty co na spotach nie bywasz ostatnio ??- Spoty Olsztyńskie
widziałem te mini fajne autko babka miałą wczesniej A5 takie białe to tez ktos podpalił [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 09:19_________________________________________________Wstawac :) :) [br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 05:49_________________________________________________Żyje tu ktoś jeszcze ??- Spoty Olsztyńskie
kwiatko, chyba zwiędłeś na jesień :polew: cos tak własnie ostatnio widze ze Kwiatko jakis taki oschły :polew:- Spoty Olsztyńskie
Wstawac mendy- Spoty Olsztyńskie
kogo to nie wiem ale jak sam lezał to odwiedzała go zona na bank- Spoty Olsztyńskie
Na to pyt tez chciałbym znac odp ;] Paziu tydzien temu zachał Kwiatko nie wiem Mayhem Maxym tak samo nie wiem co sie z nimi dzieje Czaja tak samo Taktus weekendy ma zajete bo robi ten kurs szydełkowania w Elblągu - Spoty Olsztyńskie