Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. no 16 to juz ciemno ciekawe czy nie lepiej by było np 16 ale na Urani
  2. heloł
  3. trzeba było sobie ori zakupic i tyle one sa pancerne [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 09:00_________________________________________________http://allegro.pl/oryginalne-sruby-zabezpieczajace-audi-vw-skoda-i1902339099.html
  4. no to fajnie ze usterka usunieta taki jak napisał Rafał ten zaworek to zmora BFB
  5. no niestety mam ta sama opcje :> Mka ważniejsza a co do kumpla setupu to wleci wydech cały pewnie 3 cale , FIMC i korekta softu juz nawet na tym setupie co teraz jest czyli 250 kuca i 380 Nm to już ładnie jedzie :naughty: ostatnio jak sie złapalismy z a6 3.0TDI to koles sie zdziwił
  6. caly problem w R36 to perdolone FSI :gwizdanie: ale chłopaki juz to obchodza wywalajac FSI i zakładaja stara listwe i jest git btw Adrianus kumpel sobie robi przez zime w Cuprze stage II i powinno byc 300 +
  7. 2.7 to już niestety stara konstrukcja teraz w modzie VR6 z r32 albo R36
  8. bo widzę ze nawet VIN podany w aukcji to zawsze coś niecoś można sprawdzić
  9. znalazłem gdzies chyba w watku 'kupujemy auto sie przewineła " tak mi sie zdaje juz nie pamietam :polew: ale z wygladu ładnie sie prezentuje
  10. kurcze a mi sie normalnie odpalaja :mysli:
  11. ta tez jest wypas tylko silnik 2.5 http://otomoto.pl/audi-a4-C21542850.html
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=77402.0 ten ostatnio był na sprzedaż
  13. prosze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224239.0 rocznik starszy :gwizdanie: ale jechac bedzie
  14. Moj TY Paziu czy ty widziałes kiedy kolwiek A4b8 z V8 po maska ?? bo ja wiem jedynie o V6T ( na kompresorze ) :> oooo taki
  15. Rafał dobrze mówisz ten zaworek sieje błędami na prawo i lewo jak jest rozwalony i objawem sa skaczace obroty i trzesacy sie silnik Tu masz Paweł link do tego topicu z tym zaworkiem o ktorym wpsomina Rafał http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191411.0
  16. z forum http://audizine.com/
  17. :polew: :polew: :polew: ale wam łatwo wkrecic łykacie jak młode pelikany :kox: :kox: ale ją bym pokochał :naughty: :naughty: Załeczeq pitoli system i nie ma zamiaru byc pucybutem :cool1: Trzeba robic melanz i sie nie przyzwyczajać :dance: :sarcastic: :dance2: :krol: :krol:
  18. jaki spot chyba cos Ci sie daty pojebały różowy malinowy nosku :polew: najblizszy spot to 13.11 btw nie byłomnie bo w ch uj roboty aa no i niestety wiecie jak to jest no zakochałem sie
  19. siema elblążaczki :decayed: to chyba ta stronka co sie wpisuje nr rejestracyjny ze szwecji https://www21.vv.se/fordonsfraga/FragaPaAnnatFordon.aspx
  20. Espe nasz Pawełek napewnio ogarnie furaka na 100 % i nie zgoli duzo $$$ tu masz kontakt http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68006.0
  21. ja tez juz w pracy od 7
  22. no widzisz jak super ja bym był zeby nie wyjazd
  23. 16 na Rusi tylko pewnie mało os bedzie bo to długi weekend jest ja tak samo zaraz wyjezdzam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.