Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. jakies imieniny ma czy cos ale zawsze imieniny mozna wyprawic w alibi :naughty: :naughty:
  2. wazne ze jest okazja zeby sie napic
  3. zawsze mozesz wpasc do Alibi
  4. Adriano idzie na bank sam
  5. Wstawac spioszki
  6. to lubie swoja droga to na uj drzewo do lasu cignac skoro w lesie pełno drzewa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. ja bede Taktus , Ty, Adriano, Zbyszek, moze Grzegorz, Paweł trzeba Maxyma, Mayhema i Grubego jescze powiadomic ustalcie tylko czy idziecie ze swoimi połowkami czy meska popijawa
  8. oo k**wa to widze szykuje sie epickie melo 14 :naughty:
  9. moze byc ale czy ciasto tez bedzie ?? bo nie wiem czy warto głowe dlawałka nadstawiać :wink4:
  10. spoko loko wpadniemy do Ciebie i spot piwny i imieniny 2w1 :kox:
  11. nie jestes juz naszym kolega
  12. Ja pierdo.... i pomyslec ze tob iiegaczka narciarska przeciwniczka Justyny Kowalczyk :decayed: ogien w szopie :naughty:
  13. tzn co najebka
  14. a to moze rodzice bo ja to wstałem dopiero cos ok 12 na niezłej bombie do kibelka zygzakiem :kox: [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:44_________________________________________________ale Grzegorz ale na 14 ustawiamy sie na jakies piwko
  15. w niedziele to ja umieralem jak bura suka w sobote poszedłem na 2 piwa i wrocięłm rano troche sie przeciagneło :kox: ale dobrze było :naughty: [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:38_________________________________________________btw aa chłopy ogarnaic sie na 14 stycznia bo jest spot piwny arko jeszcze nie wie ale bedzie ogarnial miejscowki w alibi bo ma tam wtyki :decayed:
  16. Grzesiu a ograniesz mi b6 bexa w q z s-linem wew i zew za 20
  17. a moze byc 2.5 TDI Q ===> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235119.0
  18. Nie dziekuje nie wybieram sie tam :decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 17:02_________________________________________________No to weekend i 3 egzaminy :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 17:03_________________________________________________o jjaaa ebie mam jutro wolne od szkoły czyli dzis wieczor poker face i melanzos santos starówkos :naughty: :drunk: :banan: :banan2: :lol1:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 20:31_________________________________________________Co tam mietkie pytongi ale wczoraj umierąłem jak bura suka :sick3: pojechałem na 2 piwka na starowke a wrociłem o 6 rano :polew: :polew:
  19. na włosciach nie ma to jak panstwoweczka :kox: :kox:
  20. ja jak byłem w podstawowce to zawsze jakies zapałki miałem w kieszeni a czasmi to ejszcze saletra sie znalazła :decayed:
  21. ja tak samo dlatego trzeba zaczac gadac z ruskimi czy moze by sprzedali jakas bombe atomowa to bysmy sie zrzucili i strzelili raz ale porzadnie i grzybek by był :decayed: :decayed:
  22. Ja juz mam jeden zestaw zakupiony a po swietach musze jeszcze z 10 achtungow zakupic zeby było pozadne jebbb w tamtym roku za mało kupiłem z kumplem i za duzo strzałow nie było . W tym roku jest wiekszy budzet :decayed: :decayed: :naughty: Kumpel załatwił od taty z wojska jakies 5 taki duzych petard wojskowych :kox: :kox: :piroman: :piroman: a na flisa tam zalece z paroma achtungami :kox:
  23. oo kurna bedziesz ujezdzął koniki
  24. chłopy jakie plany na sylwestra?? :gwizdanie:
  25. jaki przedmiot ?? bo nie ma zadnego linka ni nic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.