Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
k**wa NIE WIEM wez zadzwon do niego jak mozesz
-
Siłownia
no jak rzucisz to jedzenie nabierze innego formatu potrawy lepiej smakuja
-
Spoty Olsztyńskie
koszuleczka klubowa wyprasowana :naughty: kebab zjedzony, piwko wypite teraz leżakowanie
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
18 45 bede np u ciebie pod biedronka pasuje ??[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 11:15_________________________________________________do chłopakow trzeba jeszcze zadzwonic
-
Spoty Olsztyńskie
no maxi taxi dopłacimy 10 zł ale pojedziemy wszyscy ja, TY, Karol, Adrian + Marek
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
A dlaczego miałby się rozpaść ??
-
Spoty Olsztyńskie
Ja proponuje tak adrian z kwiatkiem jada od siebie ja podchodze pod biedronke do Ciebie, Ty juz tam tez jestes i czekasz oni podjezdzaja po ans i jedziemy do Alibi Gdyz iz poniewaz nie ma sensu gonic taxy od nas na zlota i pozniej wracac taka sama droga trzeba ciac koszta kryzys jest:) plan jest taki Kwiatko z Adrianem jada ze zlotej , wbijaja sie w wilczynskiego (i pozniej za kosciołem w prawo w jarocka i w lewo na flisa po taktusia*) pozniej po nas pod biedronke wbijamy sie w wilczynskiego pozniej w lewno na krasickiego ogien prosto w prawo synow półku i w lewo na pstrowskiego i jestesmy pod Alibi tzn jestes u celu * jezeli Taktus bedzie chciał z nami jechac
-
Spoty Olsztyńskie
ta
-
Spoty Olsztyńskie
:decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
ja mam ale 1/2 Q :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian po pijaku lubi ta pieśn :naughty: Pytołem roz dziouchę, czy mnie będzie chciała, To mi pokazała, że takiego wała. Oj, dana...itd Oj, nie do ci ociec, oj, nie do ci matka, Oj, tego, co może dać ci twa sąsiadka. Oj, dana...itd Jedzie Arab jedzie, wielbłąd pod nim hasa, Arab se ogląda, swojego... wielbłąda. Oj, dana...itd Siedziała na lipie, wołała Filipie, Musisz mnie naprędce posmyrać po... ręce. Oj, dana...itd Nikogo mi nie żal, tylko Mikołaja, Odcedzoł zimnioki, oparzył se... boki. Oj, dana...itd Postawimy bacy szklankę coca-coli, Bo po szklance piwa za bardzo... się kiwa. Oj, dana...itd Siedziała na sośnie, wołała żałośnie: "Matulu, czy wiecie, kiedy... mnie zdejmiecie?" Oj, dana...itd Siedziała Danuta z Lechem na tapczanie, Cierpliwie czekali aż mu pała...c dali. Oj, Dana, oj, Dana...itd Posadzili bace na kamieni kupę, Obchodzili w koło, całowali w czoło. Oj, dana, oj, dana, oj, dana, oj, dana, Oj dana, oj, dana, dana-ż moja, dana! Posadzili bace nad brzegiem Dunajca, Jednym ruchem kosy obcięli mu włosy. Oj, dana...itd Co to za gospodarz, co ni mo chałupy, Co to za dziewczyna, co nie daje wina. Oj, dana...itd Maryś moja, Maryś, coś ty za niechluja, Że przy mojej mamie trzymasz mnie za ramię. Oj, dana...itd :polew: :polew:
-
Siłownia
dzieki za odp
-
Siłownia
Hardcorowe koksy mozna łaczyc te odzywki bialkowe z BCAA czy nie ?? :gwizdanie:
-
Siłownia
pany powiedzcie mi czy odżywke białkową można łączyc z BCAA ?? np: http://allegro.pl/anabolic-bcaa-system-3ootab-trec-masa-sila-wys-o-i2031510959.html z http://allegro.pl/bialko-serwatkowe-2000g-wpc-80-z-glutamina-i2037540586.html ?? bo widze ze w linku BCAA napisane cos zeby nie łączyc (w 1 dawce) ?? :mysli:
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian bedzie spiewał Adele tak mi powiedział :tongue4: :tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
kinect jest w pyte jak masz ta gre http://allegro.pl/dance-central-2-kinect-xbox-360-gratis-i2050077310.html i troche ogarnaisz to masz takie rwanie na domowkach ze maskara lepsze niz bys podjechal pod klub Bi Em Dablju :polew: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 05:48_________________________________________________ale najlesze by było to
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Wtym Exie to rejerka do celow marketingowych podobno http://rejestracja.blog.pl/p0-ssij,15397045,n :decayed: ale fajnie jak podjezdzasz gdzies i podajesz rejestracje Rejestracja auta ?? PO SSIJ słucham ?? :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
oo j**aniec jakie masz gry ???
-
Spoty Olsztyńskie
ja pierdziele Grzegorz dawno Cei nie było bandyto
-
Spoty Olsztyńskie
uwaga uwaga wykonawszy telefon do naszego czarodzieja sa duze szanse ze pojawi sie na spocie piwnym
-
Spoty Olsztyńskie
to jest dobre pytanie :naughty: :naughty: Adrian miał chyba do niego nr to moznabyłoby zadzwonic i sie zapytac czy wpada na spotka piwnego ciekawe jak tam nasz magik mechanik czy wpadnie
-
Spoty Olsztyńskie
urwa w uj roboty ale zawsze znajdzie sie czas na a4 klub i na fejsa :decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Na Kaletce nie dajemy d ....
-
[ALL B7] 1.8T + LPG multitronic kontrolka ostrzegawcza spalin silnika
a oprócz tego że sie pali CHECK to jakies inne dolegliwości ?? np nierowne obroty, trzesie silnikiem na jawołym itp itd ??