Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. to chyba to ale nie jestem pewien :gwizdanie:
  2. jeszcze ciepłe ??
  3. Ja mam chyba taka centre jak marek podał linka zobacze jak z roboty wroce :>
  4. http://www.premar.olsztyn.pl/site/
  5. Co do aku to zagadac z Czaja on ma jakiegos znajomoego w Premarze aa i Zbychzz chyba tez ma gdzies wtyki a z tym plastikiem to uwazaj na takim mrozie lubie pekac jak mi padł aku to pojechałem do Pawła na warsztat i czekałem az troche sie ogrzeje i dopiero sie doniego dobrałęm tam przy aku musił miec długiego torxa bo tam z dołu trzyma taka stopka [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 08:10_________________________________________________W Premarze zostawiłem stary aku w wieksosci sklepow biora stare
  6. Mi tak samo za 1szym chociaz obawiałem sie o astre bo stała tydzien czasu nie odpalana ale jabaniutkia za 1szym odpaliła
  7. w piatek w nocy - 30 autka pala za 1szym razem ??
  8. Co tam Grzegorz
  9. jak 2.0TDI to tylko 8 zaworowy nie 16
  10. http://www.auto-swiat.pl/1-wszystko-o-silniku-20-tdi[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 22:16_________________________________________________http://www.autokoncern.pl/blogs/baciarek/6-2-0-tdi-typowe-problemy-koszty-utrzymania-koszty-serwisu.html
  11. Wdiziałem szału ten merc nie robi myslałem ze bedzie zwijal asfalt ale dziwk v8 rwie suty w automacie to jest ??
  12. ile tam mocy ma ??
  13. Kejsi to nie ty jakis czas temu sciagałes sie na Witosa z takim mercem clk ??
  14. :polew: :polew: ahaha jebłem na cycki [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 23:01_________________________________________________btw gdzie te spoty piwne maja byc bo chyba alibi spalone :naughty:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 23:01_________________________________________________ Jeb z dzidy ja na Switycz-Widackiej to niedaleko mamy do siebie :>
  15. Ja czekałem na Ciebie az opowiesz jakies weselne historie
  16. to co na ktora dzis mamy wpasc ??
  17. dawac ogladamy cąły internet bo niedlugo ACTA nas zamknie :decayed: [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 17:32_________________________________________________ :naughty: :naughty:
  18. postaw go na nawet taborecie, ważne żeby pikantny pakiet odbierał poogladamy jakies nowosci na RED TUBIE :naughty: :naughty:
  19. Wygralismy :decayed:
  20. nie nikt od nas nie ma srebrnej b6 avant
  21. mam taki zapier dol na fejsie ze nie mam czasu wejsc na forum :polew: :polew:
  22. o tej furze co wczesniej z arkiem pisałem to ja leciałem za B7 a wczoraj widziałem czerwone RS5 a nie RS4 :naughty:
  23. nie b6 tylko b7
  24. widziałem wczoraj czerwone rs5 na olsztynskich blachac
  25. kant, starowka widze melanz :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.