Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
[B6 BFB] Wysokie podciśnienie w komorze olejowej
to chyba to ale nie jestem pewien :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
jeszcze ciepłe ??
-
Spoty Olsztyńskie
Ja mam chyba taka centre jak marek podał linka zobacze jak z roboty wroce :>
-
Spoty Olsztyńskie
http://www.premar.olsztyn.pl/site/
-
Spoty Olsztyńskie
Co do aku to zagadac z Czaja on ma jakiegos znajomoego w Premarze aa i Zbychzz chyba tez ma gdzies wtyki a z tym plastikiem to uwazaj na takim mrozie lubie pekac jak mi padł aku to pojechałem do Pawła na warsztat i czekałem az troche sie ogrzeje i dopiero sie doniego dobrałęm tam przy aku musił miec długiego torxa bo tam z dołu trzyma taka stopka [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 08:10_________________________________________________W Premarze zostawiłem stary aku w wieksosci sklepow biora stare
-
Spoty Olsztyńskie
Mi tak samo za 1szym chociaz obawiałem sie o astre bo stała tydzien czasu nie odpalana ale jabaniutkia za 1szym odpaliła
-
Spoty Olsztyńskie
w piatek w nocy - 30 autka pala za 1szym razem ??
-
Spoty Olsztyńskie
Co tam Grzegorz
-
Spoty Olsztyńskie
jak 2.0TDI to tylko 8 zaworowy nie 16
-
Spoty Olsztyńskie
http://www.auto-swiat.pl/1-wszystko-o-silniku-20-tdi[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 22:16_________________________________________________http://www.autokoncern.pl/blogs/baciarek/6-2-0-tdi-typowe-problemy-koszty-utrzymania-koszty-serwisu.html
-
Spoty Olsztyńskie
Wdiziałem szału ten merc nie robi myslałem ze bedzie zwijal asfalt ale dziwk v8 rwie suty w automacie to jest ??
-
Spoty Olsztyńskie
ile tam mocy ma ??
-
Spoty Olsztyńskie
Kejsi to nie ty jakis czas temu sciagałes sie na Witosa z takim mercem clk ??
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: ahaha jebłem na cycki [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 23:01_________________________________________________btw gdzie te spoty piwne maja byc bo chyba alibi spalone :naughty:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 23:01_________________________________________________ Jeb z dzidy ja na Switycz-Widackiej to niedaleko mamy do siebie :>
-
Spoty Olsztyńskie
Ja czekałem na Ciebie az opowiesz jakies weselne historie
-
Spoty Olsztyńskie
to co na ktora dzis mamy wpasc ??
-
Spoty Olsztyńskie
dawac ogladamy cąły internet bo niedlugo ACTA nas zamknie :decayed: [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 17:32_________________________________________________ :naughty: :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
postaw go na nawet taborecie, ważne żeby pikantny pakiet odbierał poogladamy jakies nowosci na RED TUBIE :naughty: :naughty:
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Wygralismy :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
nie nikt od nas nie ma srebrnej b6 avant
-
Spoty Olsztyńskie
mam taki zapier dol na fejsie ze nie mam czasu wejsc na forum :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
o tej furze co wczesniej z arkiem pisałem to ja leciałem za B7 a wczoraj widziałem czerwone RS5 a nie RS4 :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
nie b6 tylko b7
-
Spoty Olsztyńskie
widziałem wczoraj czerwone rs5 na olsztynskich blachac
-
Spoty Olsztyńskie
kant, starowka widze melanz :naughty: