Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. to chyba to
  2. Bo ojciec pracuje tam na jednostce
  3. nie nie zapadł sie ;] poprostu szuka nowej miejscówki ---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ---------- nie nie zapadł sie:decayed: szuka nowej miejscówki ---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ---------- nie nie zapadł sie:decayed: szuka nowej miejscówki
  4. ja mam problem taki ze jak zainstaluje to odpala mi sie głowne menu, i musze aktualizacje sciągnac i jak klikam na aktualizacje to wyskakuje mi okienko ze mam jakis nie prawidłowe ID uzytkowanika
  5. Masz działajaca ?? 7.3 i aktualizuje sie ??
  6. Pany macie działajaca i aktualizujaca sie ETKE ?? Grzesiu wiem ze TY masz:P
  7. no niestety R4 to nie to co R6 czasem jak sie przejade kumpla beta 330 to pozniej wsiadasz do R4 i jakas taka cisza
  8. no jak ma to niech zarzuci jakies linki btw jak sie jezdzi 1.8T ??
  9. kurcze blaszka:( bo miałem stara ale juz tez nie chciała sie aktualizować
  10. Pany macie moze działajaca etke ?? bo miałem formata i potrzebuje etki
  11. Męskich autek nie było ?? a co do osłony to pewnie poleciała na pace jakiegoś MANa razem z gruzem btw widziałem wczoraj łysego na balkonie jego nowego gniazdka
  12. ja chcem tylko te projekty w corelu co tam ktos robil a reszte se ogarane sam ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ---------- pany jutro spot jest chyba co?? jedzie ktos ??
  13. A mi cos w głowie swita ze Skrzypuś chyba ogarniał te projekty naszej koszulki
  14. jak BAU to akcyza 18,6 % bo 2,5 Pany kto może miec te nasze projekty koszulek klubowych ???
  15. Na literke B powiadasz no to BFB albo BEX
  16. a czego szukasz jaki target ??
  17. Takie czasy kazdy praca, rodzina itp itd
  18. w razie czego mozesz jechac do Piotra tam za baze PKS albo do Adama na Track zawsze jest jakas alternatywa
  19. Zaleczeq opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Potrzebuje nr pompy paliwowej pomoże ktoś
  20. Potrzebuje nr pompy paliwa do BFB:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.