Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Wahacze do przedniego prawego koła
- wygłuszenie maski + spinki
to chyba to- Spoty Olsztyńskie
Bo ojciec pracuje tam na jednostce- Spoty Olsztyńskie
nie nie zapadł sie ;] poprostu szuka nowej miejscówki ---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ---------- nie nie zapadł sie:decayed: szuka nowej miejscówki ---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ---------- nie nie zapadł sie:decayed: szuka nowej miejscówki- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja mam problem taki ze jak zainstaluje to odpala mi sie głowne menu, i musze aktualizacje sciągnac i jak klikam na aktualizacje to wyskakuje mi okienko ze mam jakis nie prawidłowe ID uzytkowanika- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o Ty mendo Elbląska- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
daj jakies linki- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Masz działajaca ?? 7.3 i aktualizuje sie ??- Spoty Olsztyńskie
Pany macie działajaca i aktualizujaca sie ETKE ?? Grzesiu wiem ze TY masz:P- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wazne ze jest turbo- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no niestety R4 to nie to co R6 czasem jak sie przejade kumpla beta 330 to pozniej wsiadasz do R4 i jakas taka cisza- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no jak ma to niech zarzuci jakies linki btw jak sie jezdzi 1.8T ??- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kurcze blaszka:( bo miałem stara ale juz tez nie chciała sie aktualizować- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pany macie moze działajaca etke ?? bo miałem formata i potrzebuje etki- Spoty Olsztyńskie
Męskich autek nie było ?? a co do osłony to pewnie poleciała na pace jakiegoś MANa razem z gruzem btw widziałem wczoraj łysego na balkonie jego nowego gniazdka- Spoty Olsztyńskie
ja chcem tylko te projekty w corelu co tam ktos robil a reszte se ogarane sam ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ---------- pany jutro spot jest chyba co?? jedzie ktos ??- Spoty Olsztyńskie
A mi cos w głowie swita ze Skrzypuś chyba ogarniał te projekty naszej koszulki- Spoty Olsztyńskie
jak BAU to akcyza 18,6 % bo 2,5 Pany kto może miec te nasze projekty koszulek klubowych ???- Spoty Olsztyńskie
Na literke B powiadasz no to BFB albo BEX- Spoty Olsztyńskie
a czego szukasz jaki target ??- Spoty Olsztyńskie
Takie czasy kazdy praca, rodzina itp itd- [ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
w razie czego mozesz jechac do Piotra tam za baze PKS albo do Adama na Track zawsze jest jakas alternatywa- Pompa paliwa
Potrzebuje nr pompy paliwowej pomoże ktoś- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Potrzebuje nr pompy paliwa do BFB:decayed:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk masz ETKE ?? - wygłuszenie maski + spinki