Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
A dresy Everlasta dostałes gratis ?? Teraz wykupic karnet na siłke:wink: troche koksu , głowe ogolic:naughty: aaaaaa no i jakas porzadna dziara W życiu trzeba mieć
-
Spoty Olsztyńskie
łysy mało to b5 na osiedlu zaraz wymontujemy ---------- Post dopisany 12-06-2012 at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2012 at 21:58 ---------- Gruby widziany dzis w korku na Krasickiego
-
Spoty Olsztyńskie
Adriano pozyczymy od Grzesia i troche poupalamy mała waga to musi za***rdalac
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: Pany szukam dwóch dekielków do fel s-line 18", tych co mam w B7. Nie wiecie kto może ma takie na zbyciu??? 8D0601165K Palmowski :decayed::dancing::dancing::dancing::dancing:
-
Spoty Olsztyńskie
Bo nie przeczytałem tych wyżej
-
Spoty Olsztyńskie
http://s8.postimage.org/jg6715241/audi_moje_nowe.jpg :jerk::jerk:
-
Spoty Olsztyńskie
Założ dreny
-
Nowe turbo tylko jakie???
Nie ma bata na seryjnej gruszce k03 po samym sofcie nie bedzie 210 http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b7-bfb-chiptuning-1-8t-mr-motors-196559/
-
Proszę osprawdzenie logów
Bfb
-
Spoty Olsztyńskie
Niestety narazie szuka miejscówki:kwasny: bo ceny za wynajem sa troche zaporowe z tego co mi mowił Ja narazie robie fure u chłopaków na kołobrzeskiej 50 RBauto:wink: masz tam w watku polecane juz napisałem:naughty:
-
Proszę osprawdzenie logów
tylko teraz juz chyba całkowicie umarła bo dzwiek jest cały czas tak od 2.6 tys obrotow
-
Proszę osprawdzenie logów
DV w sumie nie duzy koszt ze 120 zl:wink:
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
ty no narazie nalajcie bez cisnien tego kwiatu poł swiatu takze pełen chill btw widziałem dzis z Pawłem Twoja Marte z psem akurat robilismy logi an witosa pozniej na przystnaku juz miałem grupe fanów:polew: jak przelatywałem 8 razy pod rzad :grin:- Proszę osprawdzenie logów
Jak w temacie prosze o analize logów Problem polega na tym że autko od 2,6 tys do ok 5 wydaje dziwny dzwię tak jakby buczenie spod maski Niestety buczenia nie słychac na biegu jałowym jest tylko pod obciązonym silnikiem . Wczesniej ten problem występowal tylko przez krótka chwile tylko przy przepieciu biegu przy wysokich obrotach. Logi: Grupy: 034 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 115 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 032 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Vag nie wywala żadnych błedów jedynym problemem sa tzw Readiness-y- Spoty Olsztyńskie
spotów nie ma i nie bedzie jakie info na kom i tak nie odspisujesz i nie odbierasz mendo ty- Spoty Olsztyńskie
urwa ale mnie suszy jak dzika po zołedziach tak to sie konczy jak ma sie wkoncu wolny weekend Adriano bożyszcze pimpickiego strit odbieraj telefon mendo Ide sie ogarnac i wieczorkiem na logi- Spoty Olsztyńskie
zbychu co za diesel ??- Spoty Olsztyńskie
odgrzybic to zbyszek ozonuje a dobic do w Krysgumie mozesz- Spoty Olsztyńskie
o kurna jej to chyba juz nie ma na forum ale jarka sie zapytam- zaślepka rejestracji a3 sportback po 2005 roku
- Spoty Olsztyńskie
weekend ?? :wink: My z Adkiem wcozraj mielismy spot piwny i chyba za kare Adek spał w nogach- wygłuszenie maski + spinki
zobacz rysunki czy to cos znajduje sie na ktoryms z rysunków- Spoty Olsztyńskie
Adek masz taki sam dzwiek gruchy jak ja bo jak odjezdząłes to słyszałem ten metaliczny dzwiek- Spoty Olsztyńskie
Wyscigi zaliczone nikt sie nie umawiał ale ekiopa sama sie uformowała no i Adek załątwił sobie wpisy do indeksu - Spoty Olsztyńskie