Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. A dresy Everlasta dostałes gratis ?? Teraz wykupic karnet na siłke:wink: troche koksu , głowe ogolic:naughty: aaaaaa no i jakas porzadna dziara W życiu trzeba mieć
  2. łysy mało to b5 na osiedlu zaraz wymontujemy ---------- Post dopisany 12-06-2012 at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2012 at 21:58 ---------- Gruby widziany dzis w korku na Krasickiego
  3. Adriano pozyczymy od Grzesia i troche poupalamy mała waga to musi za***rdalac
  4. :polew: Pany szukam dwóch dekielków do fel s-line 18", tych co mam w B7. Nie wiecie kto może ma takie na zbyciu??? 8D0601165K Palmowski :decayed::dancing::dancing::dancing::dancing:
  5. Bo nie przeczytałem tych wyżej
  6. http://s8.postimage.org/jg6715241/audi_moje_nowe.jpg :jerk::jerk:
  7. Założ dreny
  8. Nie ma bata na seryjnej gruszce k03 po samym sofcie nie bedzie 210 http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b7-bfb-chiptuning-1-8t-mr-motors-196559/
  9. Niestety narazie szuka miejscówki:kwasny: bo ceny za wynajem sa troche zaporowe z tego co mi mowił Ja narazie robie fure u chłopaków na kołobrzeskiej 50 RBauto:wink: masz tam w watku polecane juz napisałem:naughty:
  10. tylko teraz juz chyba całkowicie umarła bo dzwiek jest cały czas tak od 2.6 tys obrotow
  11. DV w sumie nie duzy koszt ze 120 zl:wink:
  12. ty no narazie nalajcie bez cisnien tego kwiatu poł swiatu takze pełen chill btw widziałem dzis z Pawłem Twoja Marte z psem akurat robilismy logi an witosa pozniej na przystnaku juz miałem grupe fanów:polew: jak przelatywałem 8 razy pod rzad :grin:
  13. Jak w temacie prosze o analize logów Problem polega na tym że autko od 2,6 tys do ok 5 wydaje dziwny dzwię tak jakby buczenie spod maski Niestety buczenia nie słychac na biegu jałowym jest tylko pod obciązonym silnikiem . Wczesniej ten problem występowal tylko przez krótka chwile tylko przy przepieciu biegu przy wysokich obrotach. Logi: Grupy: 034 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 115 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 032 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Vag nie wywala żadnych błedów jedynym problemem sa tzw Readiness-y
  14. spotów nie ma i nie bedzie jakie info na kom i tak nie odspisujesz i nie odbierasz mendo ty
  15. urwa ale mnie suszy jak dzika po zołedziach tak to sie konczy jak ma sie wkoncu wolny weekend Adriano bożyszcze pimpickiego strit odbieraj telefon mendo Ide sie ogarnac i wieczorkiem na logi
  16. zbychu co za diesel ??
  17. odgrzybic to zbyszek ozonuje a dobic do w Krysgumie mozesz
  18. o kurna jej to chyba juz nie ma na forum ale jarka sie zapytam
  19. weekend ?? :wink: My z Adkiem wcozraj mielismy spot piwny i chyba za kare Adek spał w nogach
  20. zobacz rysunki czy to cos znajduje sie na ktoryms z rysunków
  21. Adek masz taki sam dzwiek gruchy jak ja bo jak odjezdząłes to słyszałem ten metaliczny dzwiek
  22. Wyscigi zaliczone nikt sie nie umawiał ale ekiopa sama sie uformowała no i Adek załątwił sobie wpisy do indeksu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.