Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Kapitan Bomba - Kutapokalipsa - YouTube 32:40 :decayed::decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
za***iście rs4 b5 w sednie lepiej niz avant
-
Spoty Olsztyńskie
Oferta - Audi RS4 - Do sprzedania auto po kompletnej przebudowie na rs4 b5,jak wiadomo takie auta wychodzi tylko w wersji avant dlatego projekt malo spoty łysy kupuj
-
Spociki w Kielcach
Witam Oferta - Audi A4 - Na sprzedaż Audi A4 b5 quattro z 11.10.1999r. Samochód jest bardzo bogato wyposażony. Autem jeździ się bardzo komfortowo. Auto po zna ktos moze auto ??
-
Spoty Olsztyńskie
a jakie miałes wczesniej ?? kreski a jakie teraz ?? ---------- Post dopisany 18-10-2012 at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 07:05 ---------- Kwiatko i Arko widzę ze zamawialiście kubki a nie ma wpłaty weźcie wpłaćcie żeby jakiegoś kwasu nie było
-
Spoty Olsztyńskie
łysy pijaku :decayed::decayed: spałes dzis w nogach za kare moge sie zalozyc albo z Bonka na dywaniku :polew::polew: btw rezerwuj bilety na wtorek :naughty: motto wczorajszej imprezy " JAK NIE TRAWISZ BIAŁKA WEŹ NA BIUST " :banan::banan:
-
Mechanik z trójmiasta do polecenia
a4etka a na A6 klubie ma a6etka nick widzę ogólnie temat jest o AZ Serwis jak komuś robotę spaprali
-
Spoty Olsztyńskie
Byl jakis sedan NMR pare razy widziałem na miescie ale kto to jest to nie wiem
-
Spoty Olsztyńskie
łysy spościsz sie Lambo Orange Audi | Facebook Audi B5 | Facebook :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: ---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ---------- btw koncert jest na Targu Rybnym:decayed::decayed: ooo bozenko bedzie sie dzialo pekniesz serce moje :polew::polew:
-
Spoty Olsztyńskie
kur wa tylko nie moge ogarnac cen biletow:kwasny::kwasny: bo tak pomyslałem ze po koncercie Sznaps Szafa Sznaps :decayed: SzafaSznaps SzafaSznaps SzafaSznaps SzafaSznaps SzafaSznaps SzafaSznaps Szafa:naughty::naughty::naughty: Namowilem Cie ?? :kox: btw dzis gadalem z madejem od cupry to sobie zakupil 19' ultraleggera + gwit i setup na wiosne bedzie taki <br /><br />
-
Spoty Olsztyńskie
łysy w sobote u nas :banan::banan:---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- Audi S6 4.0 TFSI quattro jako Limuzyna w Wunsiedel masz arko
-
Spoty Olsztyńskie
http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-s6-c7-4-0-v8-bi-turbo-ibissweiss-247796/ :decayed::naughty:
-
Muzyka w naszych autkach
- Ciekawe filmy warte obejrzenia
ogladał juz ktos ??- Spoty Olsztyńskie
nie ma mnie w oln- Spoty Olsztyńskie
no w sumie tak nie można siedzieć w domu bo odpier.. później w głowie:decayed:- Spoty Olsztyńskie
To jak teraz mamy do Ciebie mowic :decayed::decayed: emerycie, dziadku czy starcze ??:polew::polew: ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ---------- łysy zoabcz jakie wozidło pod remize :polew: Audi A4 2.0 T FSI quattro jako Limuzyna w Erbach- Spoty Olsztyńskie
nie ma takiej opcji nawet wódka na mnie nie działa żebym się bawił przy disco polo :decayed::decayed:- Spoty Olsztyńskie
ni c**ja nie będę bawił się przy disco polo noł faking łej :kwasny::kwasny: chyba ze mi do tego dopłaca- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To jest jakaś żenada zostawiasz w kuj hajsu i jeszcze lipa z serwisem później- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak dobrze kojaże to przerobione 1,8t Jesli tak to chyba tez pomodzone chociaz bardziej bym obstawial przy rs4 bo ja jechalem licznikowe 200 a on przeleciał obok mnie jak gdyby nic ---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- Bartek mowisz ze wpadasz do ASO Palmowski ja to bym bal sie im oddac fure bo za dobrej opinii to nie maja- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
u nas też nie ma sie czym przejmowac- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a nie przypadkiem NEL ?? a może NEB :mysli::mysli: bo widzialem je na 7ce 2 dni temu ale przeleciał obok mnie jak bombowiec :shock3:- Muzyka w naszych autkach
:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:- Spoty Olsztyńskie
elo elo hopy stwierdzam niedziele bo kac :naughty::polew: nie pije do wieczora :grin: Adek obchód dzielni dzis musi byc :decayed: - Ciekawe filmy warte obejrzenia