Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
75C akurat robi dobra robote ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- dobra pany robimy spota w ta niedziele ??
-
Spoty Olsztyńskie
Za duze te cycki jak zdjęła by gorset to by popłynęły do kolan najlepsze sa takie garscióweczki
-
Spoty Olsztyńskie
:polew::polew::dancing::dancing:
-
Spoty Olsztyńskie
no pokaż cycki :polew::polew:
-
Spoty Olsztyńskie
dobra Skrzypek wg. naszych ustaleń 1. Rozjebunda na maxa 2. Spot piwny trzeba ogaranc 3. Bany :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Nasz wodz nas olał :grin:
-
Spoty Olsztyńskie
normalnie TY zyjesz miałem juz nie pic ale sie napije w wekeend na to konto
-
Spoty Olsztyńskie
a właśnie mogą być 2 osoby co będą to edytować ?? :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
zgalszam kandydature Adriana
-
Spoty Olsztyńskie
to info o 19 to zostało z zeszłego roku :polew: kuźwa chyba napisze do Marka żeby mi dał możliwość edycji :wink: to bym rozpisał mniej więcej spoty:slina: Skrzypek masz mozliwosc edycji ??
-
Spoty Olsztyńskie
a on jeszcze tam pracuje ?? ---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ---------- spota 19 lutego nie ma pozostałość po tamtym roku
-
Spoty Olsztyńskie
UWAGA MAM KOMUNIKAT W sprawie koszulek Witam. Pracujemy na koszulkach firmy Fruit Of The Loom ( 195 lub 205 g). Koszulki są dobrej jakości ( nie jest to tania chińszczyzna). Wycena dla koszulek białych ( 195 g); - 35 zł Wycena dla koszulek białych ( 205 g): - 37 zł. Wysyłka 15 zł. Pozdrawiam serdecznie. Pasuje ?? :decayed::naughty: ---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- czyli mam rozumieć ze bierzemy pakiet 205 g 1. Załek 3 szt XL 2. Adek 3 szt XL 3. Kwiatko 3 szt XL btw ma ktos numer do Arko ?? bo wiem ze kiedyś on chciał koszulkę ale nie ma coś go ostatnio na forum Firma Druk Na Koszulkach Haft Komputerowy Olsztyn
-
RS4 B5 By Kosiniak.
Kosi musisz skręcić na 150 i będzie miód malina
-
Spoty Olsztyńskie
AUDI A4 AVANT 3.0TDI QUATTRO PAKIET EXCLUSIVE 2007 (3008363407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ---------- Oferta - Audi A4 - Szczegółowy opis wyposażenia pojazdu do wglądu w zdjęciach Więcej zdjęć na autohit24.com ---------- Post dopisany 13-02-2013 at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2013 at 08:30 ---------- dobra wysłałem zapytanie o koszulki teraz poczekam aż odpiszą i jak to cenowo będzie wyglądać
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
nie jeszcze nie musze troche krów jeszcze zjesc ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- :: PROnadruki.pl :: Nadruki na koszulkach - koszulki bluzy z nadrukiem będę się z nimi kontaktował możne już jutro a jak nie to w przyszłym tyglu- Muzyka w naszych autkach
no kali doj.. dobrze w tym kawałku- [ B6 AVJ ] 1.8T Quattro - idziemy w 190 koni na starcie !
Graty wozidła ale 7. Zderzak a raczej dolna część z S4. ?? nie ma dolnej części jest całość w s-line masz ta dokladke- Spoty Olsztyńskie
ale to jaks inna i zobacz jakie masz wymiary- Spoty Olsztyńskie
co to za privy ?? jakis pupen szturchen :whistling: Adek zobacz sobie jakie xxl ma wymiary i porownaj z jakas w domu- Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
plecy sie same nie zrobia ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 06:13 ---------- koszuleczka kosztuje 10 zł FRUIT OF THE LOOM NAJGRUBSZY T-SHIRT 205g XL (2937593604) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w przyszłym tygodniu podjadę do firmy jakiejś się zapytać jakie koszta by były zrobienia dla nas koszulki bo ja dla siebe bym tez brał 2-3 sztuki + adek 3 + karol 3 czyli prawie 10 mamy:decayed:- Spoty Olsztyńskie
no ja wczesniej miałem L to teraz Xl sobie musze ogarnac- Spoty Olsztyńskie
dawaj wybielacz :polew:- Spoty Olsztyńskie
tez mam czarna ale w lato w niej smigac to jest jakas masakra - Spoty Olsztyńskie