Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Tak ja tez bede
-
Honorowe krwiodawstwo
tez mam odzanke 3 stopnia i teraz tez chodze oddawac osocze albo płytki bo co miesiac mozna a co do rejestracji to roznie bywa:wink: tzn czasem jest tak ze nie rejestrujesz sie i wbijasz po kims od razu co niestety łaczy sie z wyzwiskami ze strony mocherek stojacych przed wejsciem :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
ooo moe Karol czegos potrzebuje
-
Spoty Olsztyńskie
łysy masz juz bixy ??
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
no mozna jechac juz wczoraj wlasnie z Jackiem o tym gadałęm- Spoty Olsztyńskie
widziałem wczoraj ttrs:kox: k**wa jak to chodzi normalnie :jerk:- Spoty Olsztyńskie
to co spot 7.04.2013 parking ru$ ?? :naughty:- Spoty Olsztyńskie
wiemy 1. Paweł tel 609 199 409 Teraz Paweł pracuje w Warsztacie na ul.Towarowej 14 na przeciwko WORDu 2. Rbauto Olsztyn ul.Kołobrzeska 50 rbauto Mechanika Samochodowa Olsztyn- [ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
mamy Paweł tel 609 199 409 Teraz Paweł pracuje w Warsztacie na ul.Towarowej 14 na przeciwko WORDu- Muzyka w naszych autkach
- Pompa Paliwa 1.8TQ BFB
jesli myslisz o tej simens vdo czy jakos tak to nie podejdzie tez miałem taki problem skonczyło sie na ASO i jest git- Strefa biegaczy, triathlon
No ładnie ładnie mi te endomondo czasem się zacina albo mega długo łaczy nie wiem czemu i czasem biegne i gdzies w połowie drogi dopiero sie włącza :polew: ale w sumie to biegam for fun btw te endomondo będzie wychwytywać interwały jak robie ??- Spoty Olsztyńskie
w zime toja bym nie wyjezdzal nim z garazu szkoda auta przykładowo zajebiesz w zaspe połamiesz zderzak dostanie zderzaka ori rs4 to jak szukanie igły w stogu siana a cena z ASO wy***ie Cie z butów :polew: Taka fura to na vag event do lansu czasem z kims sie złapać trochę pościgać i tyle Madej tez tak z Cuprą zrobił 19 stki gwint gleba i fura tylko na lato bo przedni zderzak nie klejony do dostanai praktynie nie mozliwy na allegro itp itd a w ASO 3k pln ---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 06:03 ---------- Audi a4/s4 1.8T quattro 320ps+ ---- duzo zdjec!!! (3094928160) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. łysy masz na codzien- Spoty Olsztyńskie
takie auto to tylko na lato do lasnu a na codzien dupowoz w gazie wystarczy- Spoty Olsztyńskie
dawaj lepiej do sznapsa najebiemy sie- Spoty Olsztyńskie
no fakt ale mozna przerobic na pomoc drogowa :grin: btw b8 to k**wa nawet bez sline jest sliczna ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- niby tak tylko taka furę to trzymac do konca zycia trzeba chyba bo nie sprzedaz tego nigdy jedynie mobile.de Swoja droga ostatnio widzialem rs4b5 ostatnio pod kfc i za***iście to autko wyglada tylko jak by nie patrzec ma juz po 12 lat i to wnetrze nie oszukujmy sie jest stare ostatio jak bylem w 3 city to sobie zaszedlem do aso i byla a4 po lifie posiedzialem sobie no to to jest przepasc miedzy b6 i b7 :decayed: o b5 nie wspominajac takiego ulepa rs4b5 w sedanie to wiesz musisz miec kase nie oszukummy sie na utrzymanie takiego wozka i niedaj Boze bedziesz mial dzwona to dostaniesz jak za a4 :kwasny: ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- NO ALE TAK WOGOLE TO MYSLE ZE JACEK POWINIEN SPREZENTOWAĆ NAM B8 NA SPOCIE CO WY NA TO ??:decayed:- Spoty Olsztyńskie
Audi A4 3.0 TDI quattro Original 20Zoll S5 Chip 280PS jako Limuzyna w Schernikau- Spoty Olsztyńskie
zrobmy spot po swietach bo weekend przed swietami to juz co niektorzy wyjada na swieta pewine:wink:- Spoty Olsztyńskie
oki ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ---------- kuzwa sor ale mnie dzis nie bedzie na spocie sorki jeszcze raz- Spoty Olsztyńskie
łysy zajedziesz po mnie- Spoty Olsztyńskie
w oln to ciezko w kuj zadzwon do v techów moze oni cos poradza ale watpie:kwasny: ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- NIE ZAPOMNIEĆ ŻE W NIEDZIELE SIĘ SPOTUJEMY :decayed: ---------- Post dopisany 16-03-2013 at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2013 at 10:56 ---------- ja pier... zyje tu ktos wogole ?? robimy tego spota jutro czy nie ??- Piłka nożna
Oby nie- Spoty Olsztyńskie
spopcimy sie w ta niedziel ekipa ?? ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- Zbyszek bierz !!!!!!!!!!! Oferta - Audi A4 - Oferuję do sprzedaży Audi A4 Acant 3.0 TDI quattro tiptronic S-LINE. Auto zostało sprowadzone z Niemiec 11.2009 a kupione 12.2 ramki klubowe ma- Lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej
a jakie sa nr ori tych ledowych ?? - Spoty Olsztyńskie