Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Tak ja tez bede
  2. tez mam odzanke 3 stopnia i teraz tez chodze oddawac osocze albo płytki bo co miesiac mozna a co do rejestracji to roznie bywa:wink: tzn czasem jest tak ze nie rejestrujesz sie i wbijasz po kims od razu co niestety łaczy sie z wyzwiskami ze strony mocherek stojacych przed wejsciem :decayed:
  3. ooo moe Karol czegos potrzebuje
  4. łysy masz juz bixy ??
  5. no mozna jechac juz wczoraj wlasnie z Jackiem o tym gadałęm
  6. widziałem wczoraj ttrs:kox: k**wa jak to chodzi normalnie :jerk:
  7. to co spot 7.04.2013 parking ru$ ?? :naughty:
  8. wiemy 1. Paweł tel 609 199 409 Teraz Paweł pracuje w Warsztacie na ul.Towarowej 14 na przeciwko WORDu 2. Rbauto Olsztyn ul.Kołobrzeska 50 rbauto Mechanika Samochodowa Olsztyn
  9. mamy Paweł tel 609 199 409 Teraz Paweł pracuje w Warsztacie na ul.Towarowej 14 na przeciwko WORDu
  10. Zaleczeq odpowiedział(a) na kanarios temat w Audi A4 B6
    jesli myslisz o tej simens vdo czy jakos tak to nie podejdzie tez miałem taki problem skonczyło sie na ASO i jest git
  11. No ładnie ładnie mi te endomondo czasem się zacina albo mega długo łaczy nie wiem czemu i czasem biegne i gdzies w połowie drogi dopiero sie włącza :polew: ale w sumie to biegam for fun btw te endomondo będzie wychwytywać interwały jak robie ??
  12. w zime toja bym nie wyjezdzal nim z garazu szkoda auta przykładowo zajebiesz w zaspe połamiesz zderzak dostanie zderzaka ori rs4 to jak szukanie igły w stogu siana a cena z ASO wy***ie Cie z butów :polew: Taka fura to na vag event do lansu czasem z kims sie złapać trochę pościgać i tyle Madej tez tak z Cuprą zrobił 19 stki gwint gleba i fura tylko na lato bo przedni zderzak nie klejony do dostanai praktynie nie mozliwy na allegro itp itd a w ASO 3k pln ---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 06:03 ---------- Audi a4/s4 1.8T quattro 320ps+ ---- duzo zdjec!!! (3094928160) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. łysy masz na codzien
  13. takie auto to tylko na lato do lasnu a na codzien dupowoz w gazie wystarczy
  14. dawaj lepiej do sznapsa najebiemy sie
  15. no fakt ale mozna przerobic na pomoc drogowa :grin: btw b8 to k**wa nawet bez sline jest sliczna ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- niby tak tylko taka furę to trzymac do konca zycia trzeba chyba bo nie sprzedaz tego nigdy jedynie mobile.de Swoja droga ostatnio widzialem rs4b5 ostatnio pod kfc i za***iście to autko wyglada tylko jak by nie patrzec ma juz po 12 lat i to wnetrze nie oszukujmy sie jest stare ostatio jak bylem w 3 city to sobie zaszedlem do aso i byla a4 po lifie posiedzialem sobie no to to jest przepasc miedzy b6 i b7 :decayed: o b5 nie wspominajac takiego ulepa rs4b5 w sedanie to wiesz musisz miec kase nie oszukummy sie na utrzymanie takiego wozka i niedaj Boze bedziesz mial dzwona to dostaniesz jak za a4 :kwasny: ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- NO ALE TAK WOGOLE TO MYSLE ZE JACEK POWINIEN SPREZENTOWAĆ NAM B8 NA SPOCIE CO WY NA TO ??:decayed:
  16. Audi A4 3.0 TDI quattro Original 20Zoll S5 Chip 280PS jako Limuzyna w Schernikau
  17. zrobmy spot po swietach bo weekend przed swietami to juz co niektorzy wyjada na swieta pewine:wink:
  18. oki ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ---------- kuzwa sor ale mnie dzis nie bedzie na spocie sorki jeszcze raz
  19. łysy zajedziesz po mnie
  20. w oln to ciezko w kuj zadzwon do v techów moze oni cos poradza ale watpie:kwasny: ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- NIE ZAPOMNIEĆ ŻE W NIEDZIELE SIĘ SPOTUJEMY :decayed: ---------- Post dopisany 16-03-2013 at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2013 at 10:56 ---------- ja pier... zyje tu ktos wogole ?? robimy tego spota jutro czy nie ??
  21. Oby nie
  22. spopcimy sie w ta niedziel ekipa ?? ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- Zbyszek bierz !!!!!!!!!!! Oferta - Audi A4 - Oferuję do sprzedaży Audi A4 Acant 3.0 TDI quattro tiptronic S-LINE. Auto zostało sprowadzone z Niemiec 11.2009 a kupione 12.2 ramki klubowe ma
  23. a jakie sa nr ori tych ledowych ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.