Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Strefa biegaczy, triathlon
Młody od czegoś trzeba zacząć najważniejsza jest systematyczność Najważniejsze to nie bagatelizować jakiś kontuzji ja olałem lekka kontuzje pachwiny to później ok 1,5 miecha przerwy musiałem zrobić
-
Spoty Olsztyńskie
nie ja podziękuje za hybrydy jak cos to brac ori k03s moim zdaniem nie oplaca sie juz modzic 1.8T chyba ze jakis tam sofcik i starczy no chyba ze 1.8T BAM cupra i s3 to mozna sie os pobawic
-
Spoty Olsztyńskie
NOWA TURBOSPRĘŻARKA AUDI A4 A6 PASSAT SUPERB 1.8 T (3238913204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to ta moja tu masz k04 Nowa turbosprężarka Audi A4 A6 Passat 1.8T TUNING (3243038005) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Olsztyńskie
nie to k03 k04 koszyuje majatek i nie oplaca sie jej kupowac bo jej cenie mozna miec gt28 albo td05
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
seria k03- Spoty Olsztyńskie
byl kurier zostawił zabawke- Spoty Olsztyńskie
jeszcze tak:grin: I jak auto idzie względem serii ??- Strefa biegaczy, triathlon
mi sie tez lipnie biegało nie dosc ze duszno było to jeszcze mnie burza dorwała- Spoty Olsztyńskie
Krzysiek masz u siebie rogalowy program ??- Spoty Olsztyńskie
hmmm nie wiem a blachy jakie ??- Spoty Olsztyńskie
no to daj namiary na ta działke poradzimy sobie- Spoty Olsztyńskie
no pewnie :decayed: wjazd 5zł szatnia 1 zł- Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
no to nast spot 2 czerwca to będziesz mógł oblukać albo robimy u Ciebie na działce grilla tak posiedzimy jakieś kiełbaski pojemy i piwko wypić a wieczorem wrócić masz bixy http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/bi-xenon-900zl-soczewki-b8-seria-gratis-274051/- Spoty Olsztyńskie
Jacek mechanizm przod czy tył ??- Spoty Olsztyńskie
No to pospocilismy :decayed: jakies tam foty z kalkulatora Reszte fotek dorzuci skrzypek- Spoty Olsztyńskie
koszulki biore w takim razie- Spoty Olsztyńskie
włąsnie dostałem pocztowke od emerytka Arko ps. bede na nastepnym spocie :decayed::grin:- Spoty Olsztyńskie
kwiatko koszulki biore kto ma nr kom do arko musze wiedziec czy ten emeryt bedzie ?? :decayed:- Spoty Olsztyńskie
Adrian tez bedzie a Kwiatko i Arko ?- Spoty Olsztyńskie
ja tez bede ale jak bedzie Czaja to normalnie swieto :decayed:- Strefa biegaczy, triathlon
Pany pijecie jakies magiczne napoje przed bieganiem np.: izotonik,carbo itp itd czy sama woda ??- Jakie buty do biegania
http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/all-ktos-biega-191482/index28.html tutaj napisz- Spoty Olsztyńskie
a 01.06 Night Power ---------- Post dopisany 15-05-2013 at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 23:17 ---------- Kto będzie w niedziele na spocie meldować ??? :decayed: - Spoty Olsztyńskie