Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Ja narazie mam wymaxowanego kv-1 i zbieram na KV-1S te działko 122 lipa ze sie tak długo ładuje:kwasny: ale jak sie kupi z 2 pociski kumulacyjne za golda to jak jebniesz to masakra :decayed: tylko zaraz pisza na czacie " gold noob " :grin: a czy ktos mi może powiedzieć w sprawie niszczycieli co lepsze isu 152 czy jagdtiger 8.8 ??
  2. jaki nr ma ten czujnik ?? bo mam podobne objawy ze światłą stopu się przywieszają i mi się ciągle pali ESP a jak parę razy wcisnę mocniej pedał hamulca to znika
  3. Zaleczeq odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    no to fakt bierz bardziej zadbanego nie ma co sie napinac na BEXa jak bedzie trup
  4. Paweł na końcu Metalowej pracuje a firme BUD-WIL Audiotuning wiele słyszałem jesli chodzi o audio bo juz nie jeden dobry projekt od nich widziałem i słyszałem ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 06:58 ---------- oo jakas imprezka na lotnisku sie szykuje Poleć na Olsztyn - Strefa Kurzu No Limit | eXpedycja.pl
  5. Zaleczeq odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    po sofcie z 220-230 koni bys mial a z wypasu to roznie sa doposazne i sa golasy
  6. Zaleczeq odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    różnica jest taka że 190 konna wersja ma 2xSMIC, turbo k03s, wtryski 320 :wink: wersje 150,163 ==> 1xSMIC, turbo k03, wtryski 280 chyba
  7. Myślę ze Paweł by mógł ogarnąć elektrykę Paweł tel 609 199 409
  8. no wczoraj sobie pograłem u kumpla wymaxowanym kv-1s:decayed: dobra to je maszyna:wink: a w is3 to kuzwa waliłem dość często na przypał to dużo właśnie nie wchodzi :decayed: trzeba celowac w weak pointy a co sadzicie o tym czołgu Maus ?? kuzwa to jakis bunkier jezdzacy czy co mega duzy jest
  9. pany a powiedzcie mi o rosyjskich czołgach IS dobre to jest ? bo tak sie zastanawiam właśnie nad rosyjskimi czołgami
  10. w koncu mam vk 4502 (p) ausf. a poki com d*py nie urywa Tigerem P mi sie lepiej grało:decayed: btw dostałem 300k za jakies wydarzenie ale nie wiem za co ?? o co w ty chodzi
  11. ja nie jestem handlowcem Areczku chciałes nr to podałem i przy okazji cene ASO a jak wiesz ASO ma ceny zaporowe a ta za 270 to jakiej firmy ?? bo jak patrze na stronce Inter Carsu to ceny od 350 ---------- Post dopisany at 07:23 ---------- Poprzedni post napisany at 07:14 ---------- cały dotarł , za to ja miałem szlifa na VFR nad morzem, na szczęście skończyło się tylko na śrubach w barku, w rusztowaniu teraz wyglądam kuźwa jak drogowskaz... ooo kuzwa:kwasny: dobrze ze bardziej sie nie poskładałeś:kox: Wariacie Teraz to kuźwa jesteś transformers :decayed: Markus Optimus Prime :decayed:
  12. wczoraj widziany srebrny avant b5 z rej. ZLO ..... na ul.1Maja
  13. w ASO 240€ z tego rogramu wynika to sobie przemnóż i wyjdzie Ci cena w ASO ze tysiak na lekko
  14. jedynie 240€ :decayed:
  15. no vagine trzeba podpiac Marek jak tam syn dotarł cały w niedziele do domu ?? :decayed: bo spotkaliśmy go pod sznapsem :naughty:
  16. Zaleczeq odpowiedział(a) na aborygen temat w 1.8T
    AWT to chyba tylko w b5 , w b6 bylo AMB tak mi sie wydaje:decayed:
  17. Zaleczeq odpowiedział(a) na tolusek temat w 1.8T
    u mnie jak auto zostało kupione to tez rozrzad na wymiane poszedł od razu ale wszytsko ori jeszcze było pasek był z wrzesnia 2002 i nalatane było 170k
  18. Mechanika, wulkanizacja, klimatyzacja Olsztyn - GUMAR ojciec tam dobija klimę i zadowolony a ile $$$ to nie pamiętam
  19. ja miałem miesiac przerwy bo nie miałem zbytnio czasu i kompa nie miałęm dobra pany mam 98% w dod umiejetości 1.dowódca=>6 zmysł 2.celowniczy==>naprawa 3.ładowniczy==>naprawa 4.radiooperator==>naprawa 5.kierowca mechanik=>naprawa co mam im powybierac jako 2 umiejetnosci ??
  20. my nie :decayed:ale elblążaki tak http://a4-klub.pl/warminsko-mazurskie-93/spoty-zulawskie-sroda-godz-18-00-hala-grunwaldzkiej-4821/index535.html tu masz link
  21. u nas brak tunerów nablizej masz wa we i 3 city CHIPTUNING R-Performance wa wa Chip tuning gdask podnoszenie mocy TDI TSI TFSI - Tune-up.pl 3city
  22. :decayed:
  23. to jest rs SIDa SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - RS4 reanimacja
  24. napewno TY :decayed: łysy cos dla Ciebie RS4 SuperSprint H&R 420ps BlueMAT 19'' Swiss (3389390350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.