Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Jakie ledy rejestracja tył?
u mnie w ASO Palmowski nie było i musiałem dokupić :polew::polew: żena jak nic. Nie dziwi mnie to nasze ASO jest inne niz wszystkie :grin:
-
Jakie ledy rejestracja tył?
wez sobie od razu nowe śrubki no chyba ze stare masz w dobrej kondycji ja sobie wziąłem te na torxy łatwiej odkręcić na przyszłość będzie
-
Jakie ledy rejestracja tył?
:thumbup1: no ja kabelki przełożyłem:decayed: U mnie ogólnie te stare śrubki były zmasakrowane:decayed: i nie dało się ich normalne odkręcić to zdejmowałem okładzinę bagażnika dobrałem się do zamka odkręciłem cała listwę z lampkami i zamkiem i wtedy na stole mocno się zaparłem i odkręciłem te głupie śrubki i podłączyłem pod napięcie i zobaczyłem ze nie działa zamieniłem bieguny i jest git:wink:
-
Jakie ledy rejestracja tył?
ja tez mam te ori ledy tylko jak podłączyłem normalnie to na fisie komunikat wyskoczył ze brak oświetlenia rejestracji (tzn 1 się paliła 2ga nie) dopiero jak zamieniłem biegunowość to zapaliły sie 2 i komunikatu na fisie nie było No i śrubki nowe najlepiej założyć ja brałem te na torxy
-
Muzyka w naszych autkach
- WOT - World of Tanks
narazie mam IS3 wymaksowany + moduły i całkiem fajnie sie pyka ale np wczoraj jogódka jebnał mnie 1 strzałem- WOT - World of Tanks
narazie to ja sie jaram IS3 na full wypasie- WOT - World of Tanks
własnie zawsze sie zastanawiałem jak sie gra arty- WOT - World of Tanks
bo on jest przyczajony tygrys ukryty smok :kox::kox:- Spoty Olsztyńskie
jacek jedziesz??- WOT - World of Tanks
moskal masz juz IS3 ??- WOT - World of Tanks
narazie mi sie fajnie gra IS3 a powiedzcie mi bo chem zainstalować moduły i mam już dosyłasz i wentylacje co dac na 3 moduł ?? stabilizator pionowy mk2 czy ulepszony sys naprowadzania ?:whistling:- WOT - World of Tanks
no jak masz X tier to sie nie dziwie- WOT - World of Tanks
jest wkoncu mam is 3 :dance:teraz pozbierac zostało 30k expa na te najmocniejsze działo- WOT - World of Tanks
T-34 to tez premium tak ??- WOT - World of Tanks
- WOT - World of Tanks
no wiem przekonałem sie ostatnio o tym jak wpadłem an niego ISem niby mam te szybsze działo + dosyłacz to on walił we mnie 2 kulki gdzie ja w niego 1 ledwo co zdążyłem:grin::grin: Nic w piatek wypłąta to sobie goldA kupie i JAGA- WOT - World of Tanks
o kuźwa :kwasny:coś ominąłem ten Twój link z zarobkami :naughty: coś dla nas In the Biggest Museum of Tanks | English Russia :naughty::naughty: na 6 stronie 3 zdjecie to jagtiger ??? bo działo to chyab z 350mm :decayed:- WOT - World of Tanks
a warto za golda kupic sobie jagdtiger 8.8 czy lepiej tego SU ??- WOT - World of Tanks
nie martw sie moskal jeszcze im pokażemy :kox::gicior:- WOT - World of Tanks
jacy skillowcy to mi brakuje jeszcze 2k expa do is 3 (VIII tier) a jaram sie tym jak dziecko na komunie :decayed: a Wy mi tu z X wyskakujecie :wink:- Spoty Olsztyńskie
Łysy http://pomper.pl/img/2013/4/8740.jpg kuzynowi wysłałem- Spoty Olsztyńskie
tam to wiem ze jest tylko hurtownia odzieży- WOT - World of Tanks
Tylko przeładowaniem i tym ze te szybsze będzie później na IS 3 chyba ale te szybsze mam + moduł dosyłający i całkiem fajnie się strzela- WOT - World of Tanks
Jak tam moskal skórki ja dzis tylu podpaliłem co nigdy :naughty: ogien w szopie był - WOT - World of Tanks