Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. u mnie w ASO Palmowski nie było i musiałem dokupić :polew::polew: żena jak nic. Nie dziwi mnie to nasze ASO jest inne niz wszystkie :grin:
  2. wez sobie od razu nowe śrubki no chyba ze stare masz w dobrej kondycji ja sobie wziąłem te na torxy łatwiej odkręcić na przyszłość będzie
  3. :thumbup1: no ja kabelki przełożyłem:decayed: U mnie ogólnie te stare śrubki były zmasakrowane:decayed: i nie dało się ich normalne odkręcić to zdejmowałem okładzinę bagażnika dobrałem się do zamka odkręciłem cała listwę z lampkami i zamkiem i wtedy na stole mocno się zaparłem i odkręciłem te głupie śrubki i podłączyłem pod napięcie i zobaczyłem ze nie działa zamieniłem bieguny i jest git:wink:
  4. ja tez mam te ori ledy tylko jak podłączyłem normalnie to na fisie komunikat wyskoczył ze brak oświetlenia rejestracji (tzn 1 się paliła 2ga nie) dopiero jak zamieniłem biegunowość to zapaliły sie 2 i komunikatu na fisie nie było No i śrubki nowe najlepiej założyć ja brałem te na torxy
  5. narazie mam IS3 wymaksowany + moduły i całkiem fajnie sie pyka ale np wczoraj jogódka jebnał mnie 1 strzałem
  6. narazie to ja sie jaram IS3 na full wypasie
  7. własnie zawsze sie zastanawiałem jak sie gra arty
  8. bo on jest przyczajony tygrys ukryty smok :kox::kox:
  9. jacek jedziesz??
  10. moskal masz juz IS3 ??
  11. narazie mi sie fajnie gra IS3 a powiedzcie mi bo chem zainstalować moduły i mam już dosyłasz i wentylacje co dac na 3 moduł ?? stabilizator pionowy mk2 czy ulepszony sys naprowadzania ?:whistling:
  12. no jak masz X tier to sie nie dziwie
  13. jest wkoncu mam is 3 :dance:teraz pozbierac zostało 30k expa na te najmocniejsze działo
  14. T-34 to tez premium tak ??
  15. no wiem przekonałem sie ostatnio o tym jak wpadłem an niego ISem niby mam te szybsze działo + dosyłacz to on walił we mnie 2 kulki gdzie ja w niego 1 ledwo co zdążyłem:grin::grin: Nic w piatek wypłąta to sobie goldA kupie i JAGA
  16. o kuźwa :kwasny:coś ominąłem ten Twój link z zarobkami :naughty: coś dla nas In the Biggest Museum of Tanks | English Russia :naughty::naughty: na 6 stronie 3 zdjecie to jagtiger ??? bo działo to chyab z 350mm :decayed:
  17. a warto za golda kupic sobie jagdtiger 8.8 czy lepiej tego SU ??
  18. nie martw sie moskal jeszcze im pokażemy :kox::gicior:
  19. jacy skillowcy to mi brakuje jeszcze 2k expa do is 3 (VIII tier) a jaram sie tym jak dziecko na komunie :decayed: a Wy mi tu z X wyskakujecie :wink:
  20. Łysy http://pomper.pl/img/2013/4/8740.jpg kuzynowi wysłałem
  21. tam to wiem ze jest tylko hurtownia odzieży
  22. Tylko przeładowaniem i tym ze te szybsze będzie później na IS 3 chyba ale te szybsze mam + moduł dosyłający i całkiem fajnie się strzela
  23. Jak tam moskal skórki ja dzis tylu podpaliłem co nigdy :naughty: ogien w szopie był

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.