Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
WOT - World of Tanks
a co zle Ci sie gra t34 ??:decayed: btw chłopy w ktora isc strone w medach e50 czy leopard ??
-
WOT - World of Tanks
Pany mam vk 4502 (p) ausf. a jest sens isc dalej bo vk 4502 (p) ausf. b i dalej do Mausa czy sobie odposcic ???
-
WOT - World of Tanks
jest mam ob 268 :decayed: :dancing::jerk:
-
WOT - World of Tanks
WGNY2014 ====> 3 dni premki:decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
- WOT - World of Tanks
nadczłowiek a kuzwa reszta zalogi po 120% robocop- WOT - World of Tanks
kuzwa co to ma byc przeniosłem załoge z is3 na is8 i ciagle stoi chłopakom:polew: na 2 perku po 79% i ni c**ja nie idzie dalej :kwasny: zamiast tego idzie im w te pierwsze % i teraz dowodca ma 108% co to ma byc :whistling:- WOT - World of Tanks
no włąsnie tak myslałęm zeby isu zostawic a opylic ob 704 bo chyba jeszcze sprzedam vk 4502 (p) ausf. a bo chcialem kiedys mausa:naughty: ale teraz jakos mi sie nie widzi ten czołg- WOT - World of Tanks
no czasem wkur... te dingi:decayed: ostatnio pod rzad 2 rykoszety na kv-1s a mamob704 z bl10:kwasny: jeszcze 80k expa i ob268 na is3 mam 170k expa i mogę odkryć IS8 bo jestem mega ciekaw tego czołgu ---------- Post dopisany 23-12-2013 at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany 22-12-2013 at 16:24 ---------- pany warto sprzedwac isu 152 czy sobie zostawic ?? bo zaraz bede mial ob268 i zastanawiam sie czy nie sprzedac isu i ob 704- Spoty Olsztyńskie
W styczniu spot piwny :decayed:- Strefa biegaczy, triathlon
no jak robiłem 5km to było ok:decayed: a teraz 10 i chyba sobie obtarłem troche suty- Spoty Olsztyńskie
chyba nie- Siłownia
no btw testował ktoś hi tec protein 80 ??? warte to coś- Strefa biegaczy, triathlon
takie termogacie mam Bielizna termoaktywna GRENE GWT komplet XL cz-sz (3786141241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i na to zakladam dres i bluze- Strefa biegaczy, triathlon
pany mam nokie e52 macie w prędkości min/km czy km/h ?? bo ja mam min/km i za uja nie moge tego zmienic czy jak macie ta bielizne termo to czy czasem nie macie sutów obtartych i czy macie na to jakis sposób- WOT - World of Tanks
no widze ze ten magazynkowy tryb to wali az miło- WOT - World of Tanks
pany co myślicie o tym niszczycielu niemieckim WT auf E100- WOT - World of Tanks
hehehhee:grin::grin: zawsze jak widze ten czołg to pomagam pchając bo zal mi kierowcy ze juz pol rundy minęło a on jeszcze nie dojechał :kox:- WOT - World of Tanks
co to jest ten bat 10 tier ?? :whistling: i jak mogę ściągnąć tego testa ??? bo ja zielony jestem w tym :grin::thumbdown: juz wiem bat to bat chat 25t ??- WOT - World of Tanks
mam w końcu ob704 :decayed:- WOT - World of Tanks
pany jakiego meda polecacie ? ?- WOT - World of Tanks
a ja sobie zbieram na ob704 :decayed:- Spoty Olsztyńskie
Adek c**j z urodzinami ale chłopaki wpadli na miasto i poszłooooooooo :kox:- Spoty Olsztyńskie
no to łysy za***rdalaj do szczytna montowac bixy :decayed: ---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ---------- kafar nadkola ciezki temat u ans ale moze jak znasz to pogadaj z tymi wariatami co maja te corrado albo pogadaj z jaccov6 on ich zna- Luźne GACIE
co sie stało sie to przez wladiego zamkneli i przez kukurydze :polew: - WOT - World of Tanks