Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    rozjebało Cie jak dzika po żołędziach pewnie
  2. nie znam rob foty nastepnym razem
  3. :decayed: na spocie byli 1.Zaleczeq 2.Adrianus 3.Jaccov6 4.sitas + cholpaki z kormorana :decayed: takze bany poleca kolorki tez :grin:
  4. dobra to o 14 na rusi :decayed:
  5. nie beda 13.50 damy rade
  6. 14 zajmiemy lepsze miejscowki
  7. uda sie mam limit na sobote 4 piwa Mam wam coś bardzo ważnego do powiedzenia :kox:
  8. nie pier**l masz byc oblukamy te dwa i poł ti di aj ---------- Post dopisany 21-02-2014 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 22:31 ---------- Kormorany tez robia spota w ta niedziele o 15 na Rusi:decayed: ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- btw ma ktos nr do arko ??? :decayed:
  9. ja mam takie BUTY NIKE do biegania DUAL FUSION ST2 r.43 HIT! (3988478563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. poki co jest ok nie narzekam
  10. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie gryźć sie Macie po shejku na zgode :wink:
  11. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew::polew: u mnie wczoraj jakis typ w szatni na siłce opowiadał o magicznych własciwosciach BCAA :grin: to mu wczoraj wysłąłem na mejla ten artykuł Piotrkowy Ciekawe co bedzie mowił w piątek
  12. zbyszek podetnij je troche bo jak wolno bedizesz jechał to bedzie ok a jak szybciej to c**jnia za nisko ja mam swoje nie przyciete ale teraz ciepło juz jest to wyjme i przytne ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- SKRZYPEK aktualizuj date spota
  13. Siema :a4fan::a4fan: Dobra k**wa tzn uwaga uwaga w ten weeken chcem zaskoczyc swoja wątrobe :kox: i nie pije to co spot w niedziele ??
  14. Adas Ciebie to tu chyba z miliard lat nie było :decayed: teraz Szymon jak będziesz przelatywał obok przestanku to dzieciom lizaki będą z buzi wypadać z wrażenia :kox:
  15. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no chyba właśnie by się przydało te artykuł podpiąć :decayed:
  16. A weźmiesz mnie ??? bo ja na bank będę na bombie :decayed:
  17. będziemy mieli sie z kim ścigać es lajn jest ?? co tam masz z wypasu tip czy manual
  18. k**wa gdzie sa foty ja sie pytam zbyszek co za padline kupiłeś ?? bo ploty na dzielni chodza ze 2,5 tdi
  19. fajne woziło :thumbup1: to czekamy na foty wnętrza jesteś sławny jesli to TY https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yZj-V-9yLtA
  20. o kuźwa dawno spotów nie było to dlatego bo ostatnimi czasy tam było XXXXXX dawaj foty
  21. mgiełkowe ?? btw zbych powchal sie co tam za redło kupiłes :decayed: k**wa jaki spot tez o niczym nie wiedziałem :grin:
  22. c**j w torcie coś ściemniasz wczoraj to była adaptacja klimatronika
  23. kuźwa zgrzeszylem z 2 tygle nie grałęm trzeba to nadrobic
  24. wtf nie zmieniłeś pompy przy rozrządzie ??? podwójna robota bo teraz znowu będziesz musiał mechanikom zapłacić za robotę ja np miałem pompę wymieniana przy rozrządzie a się dziś okazało ze mówi juz papa kur... 30 tys i pompa siada to jest jakaś masakra niedługo to co tankowanie trzeba bedze wymieniać ta ebana chińszczyznę :naughty:
  25. oki :wink: dzieki ziooom

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.