Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Pany Mam pytanko czym różni sie olej motul 8100 x-clean 5w40 od motul 8100 x-cess 5w40 ?? i który lepiej zalać do 1.8T bo szczerze mówiąc już się pogubiłem w tym olejach z góry dzieki
-
Spoty Olsztyńskie
ale Patryk pisał o s4 nie nie jest awaryjny ale ciężko znaleźć dobra sztukę oto chodzi zalezy jaki masz budżet ale cewki x6, swiece x6 , dv x2. lambdy x4 po lifcie przed liftem chyba x2 Ogólnie silnik w c**j pozytywny jeździłem kiedys A6 z 2.7 zrobiona na 300 i fajnie to jeździło nawet przy takiej dużej budzie Ale tutaj moze cos kwiatko wiecej powie albo pogadaj z moskalem albo z buba na forum
-
Spoty Olsztyńskie
https://www.facebook.com/287486334735898/photos/pcb.326841114133753/326840597467138/?type=1&theater ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ---------- :thumbup1: i eSe teraz Tak sie rozgladam tylko nad s4 b5, duzo teraz czytam na temat tego 2.7 bi turbo mial ktos stycznosc z tym silnikiem? tu szukaj moze ktos ma cos na sprzedaz SportAudi RS/S/Forum :: Strona Główna a co do 2.7 BiT to koszta x2 w stosunku co do 1.9TDI jesli chodzi o utrzymanie
-
Spoty Olsztyńskie
Eska tak teraz gada
-
Strefa biegaczy, triathlon
taka prawda ja ostatnio poleciałem 15 jak było z 8-10 stopni i było super biegać, ale już 2 dni później było 20 stopni to przebiegłem 10 i spuchałem jak bym FIMCa nie miał :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
te s4 czesto stoi na panasa nie wiem kto to ale jak bedzie stało to wrzuce mu wizytówke klubowa za szybe
-
Piłka nożna
+1 Naprawdę on to zachowuje się jak by nie wiadomo kim był zero kultury i szacunku no ale jak większość muslimów myśli ze nietykalny jest bo ruszysz to będzie ze ktoś rasista :grin:
-
Strefa biegaczy, triathlon
Nic nie widze mam brak dostępu bo chyba nie jesteśmy friendsami na endo :grin: Tak czy siak gratuje 3godz :thumbup1:
-
WOT - World of Tanks
działają wam łatki w tym 9.0 ??
-
Siłownia
Pany co moze byc ze jak robie bica na modlitewniku to czasem mnie przedramie boli ?? mniej wiecej tu jak na zdjeciu http://storage.sfd.pl/1/images2008/20080408155300.JPG
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a to możliwe bo dziś już widzę blachy NO
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak b5
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siema kto ma od was ma a4 avant bordowy blachy GWE bo dziś widziałem w Olsztynie a później ktoś zaparkował blok obok mnie
-
Spoty Olsztyńskie
yyy no nie wiem chłopaki zyjecieeeee ??? :decayed::decayed:
-
WOT - World of Tanks
hhehe no chyba trzeba bedzie ale wkurw... mnie to że ta gra podobno korzysta tylko z 1 rdzenia procka
-
WOT - World of Tanks
a mi sie komputer rozwalił i nie grałem juz chyba z 3 tyg :kwasny: w kwietniu bedzie nowy komp to poszaleje
-
Siłownia
to przez glutamine i bcaa
-
Strefa biegaczy, triathlon
kuzwa znajomy poleciał na 10km 30:07:decayed::decayed: jak to trzeba zapier... to nie mam pytan https://www.facebook.com/pages/Wojciech-Kope%C4%87/1453963428150654
-
1.8T AVJ 163KM - Czy to możliwe?
Zmień mechanika bo cie wydyma AVJ => 150 BFB => 163 AMB => 170 wersja USA BEX => 190
-
Spoty Olsztyńskie
takim to powinni od razu rece poucinac :kwasny:
-
Spoty Olsztyńskie
Adriana zdobyte przez zasiedzenie
-
Spoty Olsztyńskie
obwarowania bo niektórzy się rejestrowali tylko po to żeby coś wrzucić do działu ogłoszeń
-
Spoty Olsztyńskie
widziałem łysy to jest chyba RS4 Murzyna on ma Ex Cantony tego RS4 co Krzysiek pisze 520 km ---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ---------- https://www.facebook.com/287486334735898/photos/pcb.287998038018061/287995408018324/?type=1&theater
-
Spoty Olsztyńskie
wyprowadzasz sie ??
-
Siłownia
to chyba ten zestaw