Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Leci ktos jutro do Ostródy na te targi motoryzacyjne ??
-
WOT - World of Tanks
no ja zdobede t30 to tak sie włąsnie zastanawiałem czy isc we francuskie AC czy w te niemieckie rhm
-
WOT - World of Tanks
fakt jest mega wolny ale narazie mi sie nim spoko gra ISU 152 tez mi sie spoko gra
-
WOT - World of Tanks
ja sobie własnie wymaxowałem t28prot fajnie sie tym gra
-
WOT - World of Tanks
ja tam lubie TDki fajnie mi sie nimi gra
-
WOT - World of Tanks
dobra uzupelniłem liste graczy w 1szym posci ale za kuja nie wiem jak stworzyc tabelke w tym nowym forum jak ktos wie to prosze o kontakt
-
Spoty Olsztyńskie
a jak trzymam faze jak ruski termos
-
Spoty Olsztyńskie
łoooooo siema w nowym roku dawno mnie tu nie było :decayed: :decayed:
-
Strefa biegaczy, triathlon
Pany mam sprawe buty mi sie koncza były ze mna ponad 800km i tak sie zastanawiam jakie sobie teraz kupic teraz mam takie buciki sa to moje 1sze buty biegowe http://allegro.pl/nike-dual-fusion-st-2-009-40-41-42-43-44-45-46-i4847956685.html czy tak do 350 zł znajde cos sensownego do takiego amatorskiego biegania ??
-
Spoty Olsztyńskie
odbije piłeczke a jak mam jechac jak wracam z melanzu o 7 rano ?? :grin: nie ma szans zebym wsiadł za kołko przez całą niedziele jeden woli jechac na spota drugi poganiac sie wieczorem trzeci najebac i tyle w temacie na kuj prowokowc bezsensowne spinki
-
Spoty Olsztyńskie
do Pawła masz mega blisko bo na poprzeczna
-
Spoty Olsztyńskie
jedz do Pawła
-
WOT - World of Tanks
wkoncu mam nowego lapka i bede mogł znowu grac zaraz zaktualizuje liste graczy
-
Spoty Olsztyńskie
na skundlonych ?? nigdy w zyciu
-
Strefa biegaczy, triathlon
tak jak mówisz przysiady ze sztangą najlepiej z pasem i wykonać dobrze technicznie http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp
-
Spoty Olsztyńskie
kurna mnie ponisl troche melanz wrociłem o 7
-
Spoty Olsztyńskie
ok
-
Spoty Olsztyńskie
kwiatko mial chyba do niego nr
-
Spoty Olsztyńskie
NO JAK bedize ciepło to warka zawsze jest zapchana
-
Spoty Olsztyńskie
nie mam nr do niego ale czekam na odp zbycha bedzie czy nie
-
Spoty Olsztyńskie
to dawaj na spota piwnego jak spot piwny to czekam na zbycha
-
Spoty Olsztyńskie
jestem obecny :drunk: btw Jacek jezdzisz na tych patologów skundlonych ??
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
to było s4 o to SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - S4 stage 1 - 343 KM 511 NM
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
dzięki