Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Kamil gdzie jest ten odpowietrznik przy nagrzewnicy ??
  2. na ile czasu zostawiasz odkrecony korek ??
  3. podłącze sie do pytania bo mam podobny problem
  4. moze byc
  5. ja sie ustatkuje moze po 30 stce
  6. No powiedz tak to moze syt sie szybko wyjasni a jak nie to pisz kto to taki to go znajdziemy :naughty:
  7. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dokladnie ewentualnie HMB Nie no chyba nie czytałeś swojego artykułu :polew:
  8. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    heheh chyba nie same hity z artykułu Piotrka glutamina i bcaa
  9. A co turbo Ci sie zesrało ?? paru znajomych oddało tu Reampoland.pl - Ream-Poland i są mega zadowoleni kumpel ostatnio tez oddał tutaj Max Turbo - Regeneracja turbosprężarek i tez zadowolony .:decayed: Podzwoń i sie popytaj jak cenowo ---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- AutoLeitner - Het adres voor bijzondere automobielen | 1985 Audi Sport Quattro Kopenhagenblau :jerk:
  10. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    zawsze myślałem ze oni na sucho leca
  11. kurna może adek by mógł podjechać tam bo czasem lata po olsztynie po sklepach
  12. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzięki Piotrek za wyjaśnianie kilku kwestii zawsze się zastanawiałem ja szedłem biegać na 10-15km i spożyłem bcaa to miałem dobrego powera a teraz już wiem ze to zwykły cukier :kox:
  13. :grin: o k**wa wygrałeś internety dziś
  14. zawsze sie zastanawiłem czemu mnie czasem wzdłuż piszczeli bolało i znalazłem artykuł Problem bolących piszczeli w trakcie biegania - poradnia biegacza | TreningBiegacza.pl Terapia FDM - tam, gdzie kończy się ból | TreningBiegacza.pl :naughty:
  15. zaraz moskal zmieni nicka :decayed: no i ja tez :polew:
  16. hmmm ktos tu juz chyba pytał o te stołki wcześniej dobrze mi sie wydaje ??
  17. moskal ja grałem z bl9
  18. dobra to luty jak wam pasuje
  19. miki jak miałeś przed e50 pantherII to grałeś działkiem z 8 tieru tym 7,5cm czy tym 8,8 ??
  20. KUZWA ogarniamy spot piwny :decayed: trzeba sie napic wkoncu
  21. nie płacz:decayed: zaraz będziesz miał isu bl10 i będziesz szefem mapy :kox: dobre kamo, dosyłacz i wtedy im pokażesz ale nawet na su masz działko co przeładowuje chyba z 6 sec i tez fajnie wali
  22. poczekaj moskal na isu z bl10 na pokładzie jak będzie na ciebie z 2-3 typów jechało a ty strzelisz w jednego a tam mu zbijesz z 700hp i tamci pozostali od razu zahamują
  23. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    moze metanol waliłes w swieta " polewaj bo sie ściemnia " pany co to za wynalazek HI TEC CREASTERON 2,4KG + 1KG CREATESTON NA MASĘ (3814882430) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ??
  24. kuzwa ale ten is8 to shit albo sie jeszcze nie wczułem w niego pany jakie perki dajecie na medach ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.