Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Zanika ogrzewanie
Kamil gdzie jest ten odpowietrznik przy nagrzewnicy ??
-
Zanika ogrzewanie
na ile czasu zostawiasz odkrecony korek ??
-
Zanika ogrzewanie
podłącze sie do pytania bo mam podobny problem
-
Spoty Olsztyńskie
moze byc
-
Spoty Olsztyńskie
ja sie ustatkuje moze po 30 stce
-
Spoty Olsztyńskie
No powiedz tak to moze syt sie szybko wyjasni a jak nie to pisz kto to taki to go znajdziemy :naughty:
-
Siłownia
dokladnie ewentualnie HMB Nie no chyba nie czytałeś swojego artykułu :polew:
-
Siłownia
heheh chyba nie same hity z artykułu Piotrka glutamina i bcaa
-
Spoty Olsztyńskie
A co turbo Ci sie zesrało ?? paru znajomych oddało tu Reampoland.pl - Ream-Poland i są mega zadowoleni kumpel ostatnio tez oddał tutaj Max Turbo - Regeneracja turbosprężarek i tez zadowolony .:decayed: Podzwoń i sie popytaj jak cenowo ---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- AutoLeitner - Het adres voor bijzondere automobielen | 1985 Audi Sport Quattro Kopenhagenblau :jerk:
-
Siłownia
zawsze myślałem ze oni na sucho leca
-
Spoty Olsztyńskie
kurna może adek by mógł podjechać tam bo czasem lata po olsztynie po sklepach
-
Siłownia
Dzięki Piotrek za wyjaśnianie kilku kwestii zawsze się zastanawiałem ja szedłem biegać na 10-15km i spożyłem bcaa to miałem dobrego powera a teraz już wiem ze to zwykły cukier :kox:
-
WOT - World of Tanks
:grin: o k**wa wygrałeś internety dziś
-
Strefa biegaczy, triathlon
zawsze sie zastanawiłem czemu mnie czasem wzdłuż piszczeli bolało i znalazłem artykuł Problem bolących piszczeli w trakcie biegania - poradnia biegacza | TreningBiegacza.pl Terapia FDM - tam, gdzie kończy się ból | TreningBiegacza.pl :naughty:
-
WOT - World of Tanks
zaraz moskal zmieni nicka :decayed: no i ja tez :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
hmmm ktos tu juz chyba pytał o te stołki wcześniej dobrze mi sie wydaje ??
-
WOT - World of Tanks
moskal ja grałem z bl9
-
Spoty Olsztyńskie
dobra to luty jak wam pasuje
-
WOT - World of Tanks
miki jak miałeś przed e50 pantherII to grałeś działkiem z 8 tieru tym 7,5cm czy tym 8,8 ??
-
Spoty Olsztyńskie
KUZWA ogarniamy spot piwny :decayed: trzeba sie napic wkoncu
-
WOT - World of Tanks
nie płacz:decayed: zaraz będziesz miał isu bl10 i będziesz szefem mapy :kox: dobre kamo, dosyłacz i wtedy im pokażesz ale nawet na su masz działko co przeładowuje chyba z 6 sec i tez fajnie wali
-
WOT - World of Tanks
poczekaj moskal na isu z bl10 na pokładzie jak będzie na ciebie z 2-3 typów jechało a ty strzelisz w jednego a tam mu zbijesz z 700hp i tamci pozostali od razu zahamują
-
WOT - World of Tanks
- Siłownia
moze metanol waliłes w swieta " polewaj bo sie ściemnia " pany co to za wynalazek HI TEC CREASTERON 2,4KG + 1KG CREATESTON NA MASĘ (3814882430) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ??- WOT - World of Tanks
kuzwa ale ten is8 to shit albo sie jeszcze nie wczułem w niego pany jakie perki dajecie na medach ?? - Siłownia