Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Dobra święta się skończyły Warszawka płonie jeszcze po świecie Niepodległości :grin: może za tydzień w niedziele ? ?
  2. jebaniutki jaki bogacz :kox:
  3. jakie moduły montować do niszczycieli bo mam su152 ??
  4. ja kupie
  5. no własnie sa promocje :decayed: zobaczie moskala tak płakał ze taki cienki jest a teraz pykkkk myyyk i T34 i Jag 8.8 w garażu :kox: taaaaakie bogactwo :polew:
  6. no ja poczyszczeniu lapka i nowych sterownikach mam 30-50
  7. ciekawe jakie wymagania beda bo grafa za***ista
  8. stopy mam chyba nautral czasem chyba leci w supinacje bo scieram zew strone piety
  9. BUTY NIKE DUAL FUSION ST2 (010) 45 EUR WIOSNA 2013 (3667599447) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. buty mam takie a fotke to zrobie jak z pracy wroce
  10. pany co moze być czasem jak pobiegam to po bieganiu boli mnie tak jakby trochę piszczel
  11. dla mnie to IS3 dostał nerfa takie mam wrazenie
  12. zbychu masz 3.0 ti di aj AUDI A4 3.0 TDI S-line 2007 (3669699901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  13. no pancerz chyba słabszy bo wala teraz we mnie jak w karton
  14. nachapali sie i maja w d*pie :decayed: ale kuzwa co oni zrobili z IS3 jakis karabin na głowie ma :polew:
  15. kuzwa to pewnie jak miałem po 10-15 fpsów to teraz bede miał 5 :decayed:
  16. ogladąłem filmiki z jagtigerem 8,8 kuzwa szybko to przeładowuje + zamontować dosyłacz i jest git
  17. kuzwa ja tak samo i czasem chcem obrocic wieżą :decayed::polew: ale wydaje mi sie ze to kwestia przyzwyczajenia:wink:
  18. Jestes hardcorem :decayed:
  19. no ja narazie mam 5tier TD i tez mi sie dziwnie gra ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia patch 8.9 to pewnie ukradna 122 z kv-1s
  20. konkurs na "bananowca " :polew:
  21. jakie te losowania sa poj.. mam jakis 4tier niszczyciela i ciagle nakurwiam z 6 ciezkimi , gdzie mam 260hp a wypada mi kv-1s gdzie mnie zmiata 1 strzałem kuzwa jakas zenada
  22. nic nie kupiłem , obraziłem sie na Was... za "bananowca" :drinks::drinks: :decayed::decayed::decayed::decayed: wieża :polew::polew:
  23. Moskal co tam kupiłes za golda pochwal sie :decayed:
  24. to jest ten słynny zaworek który jak jest rozwalony trzęsie silnikiem i falują obroty ??
  25. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pany daje to rade ?? ANIMAL RAGE 315G UNIVERSAL NOWY STACK SILNY !! (3653117054) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.