Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Dobra święta się skończyły Warszawka płonie jeszcze po świecie Niepodległości :grin: może za tydzień w niedziele ? ?
-
WOT - World of Tanks
jebaniutki jaki bogacz :kox:
-
WOT - World of Tanks
jakie moduły montować do niszczycieli bo mam su152 ??
-
WOT - World of Tanks
ja kupie
-
WOT - World of Tanks
no własnie sa promocje :decayed: zobaczie moskala tak płakał ze taki cienki jest a teraz pykkkk myyyk i T34 i Jag 8.8 w garażu :kox: taaaaakie bogactwo :polew:
-
WOT - World of Tanks
no ja poczyszczeniu lapka i nowych sterownikach mam 30-50
-
WOT - World of Tanks
ciekawe jakie wymagania beda bo grafa za***ista
-
Strefa biegaczy, triathlon
stopy mam chyba nautral czasem chyba leci w supinacje bo scieram zew strone piety
-
Strefa biegaczy, triathlon
BUTY NIKE DUAL FUSION ST2 (010) 45 EUR WIOSNA 2013 (3667599447) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. buty mam takie a fotke to zrobie jak z pracy wroce
-
Strefa biegaczy, triathlon
pany co moze być czasem jak pobiegam to po bieganiu boli mnie tak jakby trochę piszczel
-
WOT - World of Tanks
dla mnie to IS3 dostał nerfa takie mam wrazenie
-
Spoty Olsztyńskie
zbychu masz 3.0 ti di aj AUDI A4 3.0 TDI S-line 2007 (3669699901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
WOT - World of Tanks
no pancerz chyba słabszy bo wala teraz we mnie jak w karton
-
WOT - World of Tanks
nachapali sie i maja w d*pie :decayed: ale kuzwa co oni zrobili z IS3 jakis karabin na głowie ma :polew:
-
WOT - World of Tanks
kuzwa to pewnie jak miałem po 10-15 fpsów to teraz bede miał 5 :decayed:
-
WOT - World of Tanks
ogladąłem filmiki z jagtigerem 8,8 kuzwa szybko to przeładowuje + zamontować dosyłacz i jest git
-
WOT - World of Tanks
kuzwa ja tak samo i czasem chcem obrocic wieżą :decayed::polew: ale wydaje mi sie ze to kwestia przyzwyczajenia:wink:
-
WOT - World of Tanks
Jestes hardcorem :decayed:
-
WOT - World of Tanks
no ja narazie mam 5tier TD i tez mi sie dziwnie gra ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia patch 8.9 to pewnie ukradna 122 z kv-1s
-
WOT - World of Tanks
konkurs na "bananowca " :polew:
-
WOT - World of Tanks
jakie te losowania sa poj.. mam jakis 4tier niszczyciela i ciagle nakurwiam z 6 ciezkimi , gdzie mam 260hp a wypada mi kv-1s gdzie mnie zmiata 1 strzałem kuzwa jakas zenada
-
WOT - World of Tanks
nic nie kupiłem , obraziłem sie na Was... za "bananowca" :drinks::drinks: :decayed::decayed::decayed::decayed: wieża :polew::polew:
-
WOT - World of Tanks
Moskal co tam kupiłes za golda pochwal sie :decayed:
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
to jest ten słynny zaworek który jak jest rozwalony trzęsie silnikiem i falują obroty ??
-
Siłownia
Pany daje to rade ?? ANIMAL RAGE 315G UNIVERSAL NOWY STACK SILNY !! (3653117054) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.