Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. http://media.nowpublic.net/images/75/1/75191028e52f423e6a49f8e9d610bcf2.jpg :decayed:
  2. ja mam IS i te działko co bedzie na IS3 + moduły i tez daje rade ale kv-1s wiecej sie zarabia :kox: mam cd action :jerk:
  3. no ja tak zrobiłem sobie kv-1s elitarny + moduły i dobra kase na nim sie łupie
  4. to co mało ?? lepsze to niz nic coraz blizej IS3
  5. a jak zbieram na IS3 teraz mam swój topic i jestem szef :polew: łysy jak tam po siłce zyjesz ?? ---------- Post dopisany 04-10-2013 at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 08:12 ---------- Arko jaki masz nick w WOT ??
  6. 1 gold 25 pkt dosw chyba a gdzie w cd action jest ten kod ?? i jaki nr cd action ??
  7. w weekend dasz rade :naughty:
  8. przyjdę z pracy to przetestuje
  9. moskal potrzebna Ci kasa Misje na październik | Ogłoszenia | World of Tanks
  10. a tego nie wiem ale zainstaluj skorki z weakspotami i mi powiedz czy Ci działa:whistling:
  11. A Ty :naughty: no to trzeba zassać i w weekend testować to w takim razie nie ide nigdzie na impeze w weekend :grin: tylko WOT:polew:
  12. no działa to wczoraj miałem spotkanko z AT15 i jeb mu w działo :decayed:
  13. dobre jest te 122 ale te najdroższe co później będzie na IS-3 + dosyłacz i jest ogień w szopie :naughty:
  14. bo jestes niegrzeczny to niedobiera :naughty: A tak na serio to musisz probowac pare razy ja dzwoniłem i odebrał Łysy żyjesz ?? czy jeszcze kaca masz po sobotnim melanzu :decayed: bo troche nas pozniosł melanz :naughty: Gracie może ?? :naughty: http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/wot-world-of-tanks-224790/index19.html
  15. dorobiłem sie wczoraj kv-1s elitarnego i brakuje mi mi 5k expa na IS3
  16. hmmmnie pamietam jak montowałem ale jak w garazu sciagam gaski to mam te 122:decayed:
  17. Pany dzięki naszemu PREZESOWI mamy podwieszony topic i mogę edytować posta także będę uzupełniał nasze nicki
  18. mozna grac ze skorkami ?? widzialem na youtubie jak koles testował skorki na weakspoty i skorki gdzie jest silnik i jak zapalac ale czy mozna grac z tymi skorkami ?? to nie wiem
  19. Pany a jak walić w te AT ??
  20. ja sie ciesze ze mam IS wy jakimiś transformersami już latacie :decayed: ---------- Post dopisany 25-09-2013 at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 12:19 ---------- Pany Domjenick napisał żeby mieć posta edytowanego to musi musi być właściciel posta a ciekawe czy można zamienić właściciela posta np na kogoś z nas i wtedy podwiesić na każdej stronie 1 post z naszymi nickami
  21. ja muszę jeszcze uzbierać 10k doświadczenia i bedę miał kv-1s elitarny a TY moskal pewnie rypiesz w międzyczasie w GTA V co ??
  22. no ale już zakupiłem dosyłacz to trochę szybciej ogolnie gram teraz na zmiane kv-1s i IS bede sie starał zeby z kv-1s zrobic elitarny
  23. ja mam te 122 i całkiem fajnie sie gra a ceny za pestki to nie pamietam
  24. dlatego pogram sobie IS i zdobede IS3 to później zaczynam przygodę z niszczycielami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.