Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
WOT - World of Tanks
http://media.nowpublic.net/images/75/1/75191028e52f423e6a49f8e9d610bcf2.jpg :decayed:
-
WOT - World of Tanks
- WOT - World of Tanks
ja mam IS i te działko co bedzie na IS3 + moduły i tez daje rade ale kv-1s wiecej sie zarabia :kox: mam cd action :jerk:- WOT - World of Tanks
no ja tak zrobiłem sobie kv-1s elitarny + moduły i dobra kase na nim sie łupie- WOT - World of Tanks
to co mało ?? lepsze to niz nic coraz blizej IS3- Spoty Olsztyńskie
a jak zbieram na IS3 teraz mam swój topic i jestem szef :polew: łysy jak tam po siłce zyjesz ?? ---------- Post dopisany 04-10-2013 at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 08:12 ---------- Arko jaki masz nick w WOT ??- WOT - World of Tanks
1 gold 25 pkt dosw chyba a gdzie w cd action jest ten kod ?? i jaki nr cd action ??- WOT - World of Tanks
w weekend dasz rade :naughty:- WOT - World of Tanks
przyjdę z pracy to przetestuje- WOT - World of Tanks
moskal potrzebna Ci kasa Misje na październik | Ogłoszenia | World of Tanks- WOT - World of Tanks
a tego nie wiem ale zainstaluj skorki z weakspotami i mi powiedz czy Ci działa:whistling:- WOT - World of Tanks
A Ty :naughty: no to trzeba zassać i w weekend testować to w takim razie nie ide nigdzie na impeze w weekend :grin: tylko WOT:polew:- WOT - World of Tanks
no działa to wczoraj miałem spotkanko z AT15 i jeb mu w działo :decayed:- WOT - World of Tanks
dobre jest te 122 ale te najdroższe co później będzie na IS-3 + dosyłacz i jest ogień w szopie :naughty:- Spoty Olsztyńskie
bo jestes niegrzeczny to niedobiera :naughty: A tak na serio to musisz probowac pare razy ja dzwoniłem i odebrał Łysy żyjesz ?? czy jeszcze kaca masz po sobotnim melanzu :decayed: bo troche nas pozniosł melanz :naughty: Gracie może ?? :naughty: http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/wot-world-of-tanks-224790/index19.html- WOT - World of Tanks
dorobiłem sie wczoraj kv-1s elitarnego i brakuje mi mi 5k expa na IS3- WOT - World of Tanks
hmmmnie pamietam jak montowałem ale jak w garazu sciagam gaski to mam te 122:decayed:- WOT - World of Tanks
Pany dzięki naszemu PREZESOWI mamy podwieszony topic i mogę edytować posta także będę uzupełniał nasze nicki- WOT - World of Tanks
mozna grac ze skorkami ?? widzialem na youtubie jak koles testował skorki na weakspoty i skorki gdzie jest silnik i jak zapalac ale czy mozna grac z tymi skorkami ?? to nie wiem- WOT - World of Tanks
Pany a jak walić w te AT ??- WOT - World of Tanks
ja sie ciesze ze mam IS wy jakimiś transformersami już latacie :decayed: ---------- Post dopisany 25-09-2013 at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 12:19 ---------- Pany Domjenick napisał żeby mieć posta edytowanego to musi musi być właściciel posta a ciekawe czy można zamienić właściciela posta np na kogoś z nas i wtedy podwiesić na każdej stronie 1 post z naszymi nickami- WOT - World of Tanks
ja muszę jeszcze uzbierać 10k doświadczenia i bedę miał kv-1s elitarny a TY moskal pewnie rypiesz w międzyczasie w GTA V co ??- WOT - World of Tanks
no ale już zakupiłem dosyłacz to trochę szybciej ogolnie gram teraz na zmiane kv-1s i IS bede sie starał zeby z kv-1s zrobic elitarny- WOT - World of Tanks
ja mam te 122 i całkiem fajnie sie gra a ceny za pestki to nie pamietam- WOT - World of Tanks
dlatego pogram sobie IS i zdobede IS3 to później zaczynam przygodę z niszczycielami - WOT - World of Tanks