Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Strefa biegaczy, triathlon
kuzwa ja nie mam moze to zalezy od fona bo ja mam e52 :kwasny: i nie mam Mam:bieganie, jazde na rowerze,kolarstwo, koalrstwo górskie, łyzwiarstwo, nartorolki, narciarstwo biegowe, narciarstwo zjazdowe, snowboard, kajakarstwo, kitesurfing, wioslarstwo, zeglarstwo, windsurfing, fitness walking, golf, wedrowanie, bieg na orientacje, chodzenie , jazda konna. :kox: a bieżni nie ma:doh:
-
Strefa biegaczy, triathlon
pany macie w endo moze bieżnie w ustawieniach ??
-
Strefa biegaczy, triathlon
tak, każdy prawie zegarek powyżej kilkuset zł ma już takiego trenera, i masz dużo różnych funkcji, łącznie z interwałami, info o tym, że za wolno lub za szybko, info odnośnie tętna itd jak nagrasz sobie zamiast trenera głos swojej kobiety krzyczącej to od razu level up
-
Spoty Olsztyńskie
ja niestety pracuje :kwasny:
-
Strefa biegaczy, triathlon
No pewnie tak ja narazie biegam z pulsometrem i z komorka bo tam endomondo mam Kumpel biega w maratonach to ma taki z gpsem i chyba miliard rożnych funkcji taki kombajn ze masakra :decayed:
-
Strefa biegaczy, triathlon
no to fakt powyzej 185 cieplutko jest jak po termogeniku :decayed: taki mam ZEGAREK PULSOMETR CRANE SPORT'S MD15151 + BATERIA! (3365231436) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie jest jakis firmowy ale narazie daje rade
-
Strefa biegaczy, triathlon
Aha bo tak sie włąsnie zastanawaiłem bo tez mam cały czas ok 165-175 a na maxa narazie maiłem 188 Chociaż nie wiem czy mój pulsometr dobrze pokazuje bo nie jest tam jakiejś renomowanej firmy
-
Strefa biegaczy, triathlon
jakie tetno macie jak biegacie ??
-
Spoty Olsztyńskie
no włąsnie kto bedzie mordeczki ?? :decayed: bo widze sezon urlopowy sie zaczął :kwasny:
-
Spoty Olsztyńskie
jacek a ile bierzesz za polerke ??
-
Spoty Olsztyńskie
no ja za tydzien tez bede miał wolne:decayed: bo niestety w ten weekend pracuje:facepalm:
-
Spoty Olsztyńskie
kuzwa nie wiem bo te gryzliny sa i pewni czesc osob tam pojedzie:kox: ja niestety siedze w pracy :kwasny:
-
Klubowe hity - Muzyka Retro
- Spoty Olsztyńskie
bravke chcesz hamowac ?? 1. Adrianus x2 2. Zaleczeq 1 3. Kwiatko 1 4. Espe 1 no i juz mamy 5 fur- Spoty Olsztyńskie
Mnie pasi. Myślę że z Kormorana ktoś chętny jeszcze by był. Jakby co trzeba by zapodać info na Kormoranie może by zebrała się grupka 10-12 autek. ja tez chetny, Adrian pewnie tez- Spoty Olsztyńskie
:kox::kox: jest Jacek sa foty :naughty:- Spoty Olsztyńskie
nie no pytam sie adka bo ma nowego kompa i mial byc juz z wgranym softem i trzeba kreske ogarnac- Spoty Olsztyńskie
Adek a masz ten komp z softem ?? :naughty:- Spoty Olsztyńskie
pany co robimy za tydzien ze spotem bo jest ten piknik w Gryzlinach ??? Będzie głośno i z klimatem. Atrakcje Pikniku Lotniczego w Gryźlinach - Nasz Olsztyniak- Spoty Olsztyńskie
to co kreska suko ?? :decayed: nie wiecie czy jest jakas grupówka do rogala ?? :naughty:- Spoty Olsztyńskie
:decayed: siema siema zyjeee:naughty::kox: no kuzwa rs6 od sportmile dobrze podawał 11,2, golf z wawy 10,2, golf z gdyni 10,7, rs3 12,3, gtr 32 niskie 11 :decayed::decayed: btw dzieki Adek za podwozke bo jak bym tam został to chyba bym musiał i poniedziałek wolny brać :polew::polew:- Spoty Olsztyńskie
ja o 10 wstaje po weselu:decayed: czyli na 12-13 bede na dajtkach- Jaki płyn/koncentrat z normą G12 ?
a jaka jest różnica miedzy g12+, g12++, g13 ??- Spotkania na drodze
Czarne B7 avant 1.9tdi blachy GD widziane na parkingu na Kościuszki- Spoty Olsztyńskie
no oki zoabcze pewnie dzis wieczorem albo jutro rano jak ona tam wygląda. Jak będzie wyglądała w miarę to wieczorem w czwartek jadę do wa-wy to najwyżej byśmy się gdzieś ustawili na wlocie do Mławy to bys sobie sam oblukał - Spoty Olsztyńskie