Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Strefa biegaczy, triathlon
Dasz rade mi na poczatku tez było mega ciezko bo paliłem 5 lat :kwasny: i poczatki były mega trudne :decayed: ale co Cie nie zabije to Cie wzmocni :kox:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
fura bedzie picowana widziałem na fb
-
Strefa biegaczy, triathlon
:whistling::whistling: nie smiej sie z młodego sie zdziwisz jak za rok wysle swoja fote a tam pełna rzeźba i 9% tłuszczu :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
ty się nie staraj tylko po prostu wpadaj:grin: jak wpadnie to bedzie ...... pępkowe :banan::banan::grin::polew::drinks::drinks::drunk: ---------- Post dopisany 08-05-2013 at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 19:12 ---------- Adek masz
-
Spoty Olsztyńskie
no teraz to rozumiem
-
Spoty Olsztyńskie
buhahaha czyli Cie nie bedzie :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
no jak kwiatko podjedzie dwa i poł te de ajem to bedzie git ale jak czajka przyjedzie to bedzie swieto i zapisze w kalendarzu to zdarzenie :decayed:
-
Muzyka w naszych autkach
dobry kawałek bedzie
-
Spoty Olsztyńskie
teraz to od początku było wiadome ze mało ludzi będzie dłuuugi weekend no i sezon komunii sie zaczął
-
Spoty Olsztyńskie
dla mnie tez 19 bardziej pasuje
-
Spoty Olsztyńskie
teraz to same jakies komunie sa
-
Spoty Olsztyńskie
mnie niestety nie bedzie:kwasny:
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
chyba nie sedan avant kolor jakie blachy ??- Spoty Olsztyńskie
Jest kryzys:decayed: kazdy ciezko pracuje w weekendy no i rodzina wiesz nie ma lipy- Spoty Olsztyńskie
Jak masz na nazwisko Grzymowicz, Gustek albo jestes synem jakiegos dobrego polityka,badz biznesmena to masz szanse ogarnac temat inaczej nie ma sensu Na to potrzeba w c**j zezwolen, pism itp itd do tego $$$ z 2 lata temu gadałem z facetem co organizuje 1/4 na Dajtkach tzn motopiknik to sam powiedział ze bez spnsorow, znajomości nie ma szans- Przewód olejowy
dzieki kurna 1 i 2 prawie po 500 zł- Piłka nożna
otoz to- Przewód olejowy
:hi: Pany potrzebuje nr przewodu olejowego do turbo ten który doprowadza i odprowadza olej Silnik 1.8T BFB:wink:- Spoty Olsztyńskie
bysmy musieli sie zgadac jaki dzien najwiekszej ilosci ludziom pasuje:wink: a pozniej czy jedziemy na noc ?? czy w dzien na grilla troche wypic po 2 piwka i do domu wieczorem ??- Spoty Olsztyńskie
kto zna jakas fajna miejscowke ?? albo plac jakis- Spoty Olsztyńskie
jestem za grillem tylko gdzie go zrobimy ??- Spoty Olsztyńskie
kuzwa ja bylem ale musiałem wracac :kwasny:- Spoty Olsztyńskie
Dzieki za spotka chłopaki :wink: miło było szkoda ze musze siedziec dalej w tej jeb.. robocie :kwasny::kwasny: Dzieki Jacek za sparing na Witosa i dawaaaajjjj fotyy:naughty: a ja ide pracowac dalej- Spoty Olsztyńskie
ustawiamy sie przy lidlu o ktorej 14:40 ?? - Spoty Olsztyńskie