Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Dasz rade mi na poczatku tez było mega ciezko bo paliłem 5 lat :kwasny: i poczatki były mega trudne :decayed: ale co Cie nie zabije to Cie wzmocni :kox:
  2. fura bedzie picowana widziałem na fb
  3. :whistling::whistling: nie smiej sie z młodego sie zdziwisz jak za rok wysle swoja fote a tam pełna rzeźba i 9% tłuszczu :decayed:
  4. ty się nie staraj tylko po prostu wpadaj:grin: jak wpadnie to bedzie ...... pępkowe :banan::banan::grin::polew::drinks::drinks::drunk: ---------- Post dopisany 08-05-2013 at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 19:12 ---------- Adek masz
  5. no teraz to rozumiem
  6. buhahaha czyli Cie nie bedzie :decayed:
  7. no jak kwiatko podjedzie dwa i poł te de ajem to bedzie git ale jak czajka przyjedzie to bedzie swieto i zapisze w kalendarzu to zdarzenie :decayed:
  8. dobry kawałek bedzie
  9. teraz to od początku było wiadome ze mało ludzi będzie dłuuugi weekend no i sezon komunii sie zaczął
  10. dla mnie tez 19 bardziej pasuje
  11. teraz to same jakies komunie sa
  12. mnie niestety nie bedzie:kwasny:
  13. chyba nie sedan avant kolor jakie blachy ??
  14. Jest kryzys:decayed: kazdy ciezko pracuje w weekendy no i rodzina wiesz nie ma lipy
  15. Jak masz na nazwisko Grzymowicz, Gustek albo jestes synem jakiegos dobrego polityka,badz biznesmena to masz szanse ogarnac temat inaczej nie ma sensu Na to potrzeba w c**j zezwolen, pism itp itd do tego $$$ z 2 lata temu gadałem z facetem co organizuje 1/4 na Dajtkach tzn motopiknik to sam powiedział ze bez spnsorow, znajomości nie ma szans
  16. Zaleczeq odpowiedział(a) na Zaleczeq temat w Audi A4 B6
    dzieki kurna 1 i 2 prawie po 500 zł
  17. otoz to
  18. Zaleczeq opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    :hi: Pany potrzebuje nr przewodu olejowego do turbo ten który doprowadza i odprowadza olej Silnik 1.8T BFB:wink:
  19. bysmy musieli sie zgadac jaki dzien najwiekszej ilosci ludziom pasuje:wink: a pozniej czy jedziemy na noc ?? czy w dzien na grilla troche wypic po 2 piwka i do domu wieczorem ??
  20. kto zna jakas fajna miejscowke ?? albo plac jakis
  21. jestem za grillem tylko gdzie go zrobimy ??
  22. kuzwa ja bylem ale musiałem wracac :kwasny:
  23. Dzieki za spotka chłopaki :wink: miło było szkoda ze musze siedziec dalej w tej jeb.. robocie :kwasny::kwasny: Dzieki Jacek za sparing na Witosa i dawaaaajjjj fotyy:naughty: a ja ide pracowac dalej
  24. ustawiamy sie przy lidlu o ktorej 14:40 ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.