Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Espe Jacek teraz jest mieszkańcem P-wo Kampton :decayed: i Kerfur ma za winklem A czy Audi czy nissan jeden kuj liczy sie zajawka A czym nowszy samochod niewazne czy merc, audi, nissan, dacia sypia sie tak samo czyli jak choinka na trzech kroli albo jak budynki w Iraku
-
Spoty Olsztyńskie
no :jerk::jerk:
-
Spoty Olsztyńskie
Czajasie pewnie zajął rozmnażaniem jedwabników czyt yorków :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
:decayed: a jak Gdzie polerke robiłes? ? sam czy u Praxa ??
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian, Kwiatko, Arek macie byc na spocie bo bede mial koszulki :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
a jakie ty masz tarcze 288 ?
-
Spoty Olsztyńskie
adek chyba ma zimmermany kumpel ma w cuprze zimmermany + ferodo i chwali sobie
-
Spoty Olsztyńskie
oo lubie tak :grin: ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ---------- urwa jacek ma tak fure wypicowana ze swieci sie jak psu jajca
-
Spoty Olsztyńskie
na załka zawsze można liczyć ma ktoś może do opylenia ramki klubowe??? jarko
-
Spoty Olsztyńskie
j**ane w dupe mac pracuje w sobote ale nie ma c**ja o 14 skoncze i jade na spota nawet opon jeszcze nie wymienilem i fura uj***na ze szok:thumbdown:
-
Spoty Olsztyńskie
moja NSX :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
ja bede
-
Spoty Olsztyńskie
Jacek ten spot to jest na tym konferencyjnym po lewej tak ??
-
Nakładka
Witam potrzebuje nr nakładki na oparcie siedzenia ale bez siatki na drobiazgi kolor soul
-
Spoty Olsztyńskie
dorabiaja ? nie sadze to jest bananowa młodzież w 99% :decayed: tatus dał fure moial byc lans wyszedł dzwon
-
Spoty Olsztyńskie
widziałęm tydzien temu ta s5 na miescie fajne wozidło było tak to włąsnie jest jak poniesie fantazja i głupota to i quattro nie pomoże
-
Spoty Olsztyńskie
mozna walic driny ---------- Post dopisany 13-04-2013 at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 07:19 ---------- łysy zyjesz ??? :decayed::decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
łysy na dole w footloose jest promocja 0,5 stock+ sok za 49 :wink:
-
Spoty Olsztyńskie
Dobra to spot jest 20.04 o godz 15 na parkingu uwm ( przy centrum konferencyjnym) :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
łysy night power w Olsztynie sa 1 czerwca pod alfa 1/8 mili btw napisze ci jutro co z piatkiem ale pewnie ...... najebkaaaaaaaaaaaaaa :banan::banan::dancing::dancing::drunk::drinks:
-
Spoty Olsztyńskie
Jacek co z 20 kwietnia ?? cos juz wiesz ??
-
Strefa biegaczy, triathlon
Pany biegacie z tym endomondo ?? bo mi sie ostatnio bardzo długo łaczy Wczesniej to tak z 5 min i połaczony a teraz to z 20 min
-
Spoty Olsztyńskie
przeciez dostałes odemnie link :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
wrzuc foty pozniej no i napisz pw do skrzypka w sprawie spota za 2 tygle
-
Spoty Olsztyńskie
Na spocie obecni byli : -Zaleczeq -Skrzypek -Zbychzz -Arko72 -Jaccov6 -Czarna mamba :decayed::decayed: zdjecia wstawi Jacek