Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Espe Jacek teraz jest mieszkańcem P-wo Kampton :decayed: i Kerfur ma za winklem A czy Audi czy nissan jeden kuj liczy sie zajawka A czym nowszy samochod niewazne czy merc, audi, nissan, dacia sypia sie tak samo czyli jak choinka na trzech kroli albo jak budynki w Iraku
  2. no :jerk::jerk:
  3. Czajasie pewnie zajął rozmnażaniem jedwabników czyt yorków :decayed:
  4. :decayed: a jak Gdzie polerke robiłes? ? sam czy u Praxa ??
  5. Adrian, Kwiatko, Arek macie byc na spocie bo bede mial koszulki :decayed:
  6. a jakie ty masz tarcze 288 ?
  7. adek chyba ma zimmermany kumpel ma w cuprze zimmermany + ferodo i chwali sobie
  8. oo lubie tak :grin: ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ---------- urwa jacek ma tak fure wypicowana ze swieci sie jak psu jajca
  9. na załka zawsze można liczyć ma ktoś może do opylenia ramki klubowe??? jarko
  10. j**ane w dupe mac pracuje w sobote ale nie ma c**ja o 14 skoncze i jade na spota nawet opon jeszcze nie wymienilem i fura uj***na ze szok:thumbdown:
  11. moja NSX :decayed:
  12. ja bede
  13. Jacek ten spot to jest na tym konferencyjnym po lewej tak ??
  14. Zaleczeq opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam potrzebuje nr nakładki na oparcie siedzenia ale bez siatki na drobiazgi kolor soul
  15. dorabiaja ? nie sadze to jest bananowa młodzież w 99% :decayed: tatus dał fure moial byc lans wyszedł dzwon
  16. widziałęm tydzien temu ta s5 na miescie fajne wozidło było tak to włąsnie jest jak poniesie fantazja i głupota to i quattro nie pomoże
  17. mozna walic driny ---------- Post dopisany 13-04-2013 at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 07:19 ---------- łysy zyjesz ??? :decayed::decayed:
  18. łysy na dole w footloose jest promocja 0,5 stock+ sok za 49 :wink:
  19. Dobra to spot jest 20.04 o godz 15 na parkingu uwm ( przy centrum konferencyjnym) :decayed:
  20. łysy night power w Olsztynie sa 1 czerwca pod alfa 1/8 mili btw napisze ci jutro co z piatkiem ale pewnie ...... najebkaaaaaaaaaaaaaa :banan::banan::dancing::dancing::drunk::drinks:
  21. Jacek co z 20 kwietnia ?? cos juz wiesz ??
  22. Pany biegacie z tym endomondo ?? bo mi sie ostatnio bardzo długo łaczy Wczesniej to tak z 5 min i połaczony a teraz to z 20 min
  23. przeciez dostałes odemnie link :decayed:
  24. wrzuc foty pozniej no i napisz pw do skrzypka w sprawie spota za 2 tygle
  25. Na spocie obecni byli : -Zaleczeq -Skrzypek -Zbychzz -Arko72 -Jaccov6 -Czarna mamba :decayed::decayed: zdjecia wstawi Jacek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.