Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Krzysiu jeszcze nie wyjeta jak bede miał w łapkach to napisze co i jak Kwiatko falusie ja bede na weselu w sobote :decayed: i tez bedzie kac i na no limit bede i nie ma c**ja we wsi
-
Spoty Olsztyńskie
No masakra nie dziwi mnie to juz Mam nadzieje ze mój dzielny mechanik poskłada wszystko do kupy bo w czwartek jade do wawy po rodziców na lotnisko to od razu bym testy na 7ce zrobił :decayed: ---------- Post dopisany at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ---------- :decayed: no posatram sie za mocno nie poskładać na weselu :decayed: na poprawiny nie zostaje 1/4 wazniejsza :grin: ---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ---------- suma sumarów następny spot 23.06 :wink: a kto bedzie 16.06 na NO LIMIT (OFFICIAL WEBSITE) to sie moze zoabczymy :wink:
-
Spoty Olsztyńskie
w srode sie bedzie zakładać bo nasze wspaniałe ASO Palmowski standardowo nie miało wezy olejowych i 1,5 tyg czekania z Niemiec az dojda :grin::grin:
-
Spoty Olsztyńskie
dlatego tez nie jestem zwolennikiem w tygodniu bo tez ciężko z czasem niedziela jest taka najbardziej optymalna dla większości tylko chodzi mi o to zeby tez była deklaracja ze np jest spot w niedziele to piszemy w piątek i sobotę kto będzie wtedy będzie jasność sytuacji bo zobacz TY napisałeś z początku ze będziesz i ja no to mowie nie ma sensu jechać i odwołujemy a sie okazuje ze ktos może przyjechać a niema nikogo
-
Spoty Olsztyńskie
kuzwa były kiedys plany zrobienia w tygodniu i tez d*pa z tego wyszła no chyba ze bysmy sie jakos zgadali jaki dzien najbardizej nam pasuje
-
Spoty Olsztyńskie
wystarczy czytać co się dzieje na forum i problemu nie będzie to po 1sze po 2gie jestem za tym żebyśmy zrobili cos w rodzaju ankiety ze np wypada spot i sie deklarujemy kto będzie wtedy jest jasność sytuacji ile osob bedzie przez to ze np jest za przeproszeniem c**jowy odzew to takie kwiatki później wychodzą chyba kazdy ma czas zeby wejsc na chwile na forum przeczytać i zobaczyć co sie dzieje takie jest moje zdanie :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
kwiatko nie ma sensu na spota dzis:wink: bo pewnie bedziemy we 2ke
-
Spoty Olsztyńskie
ja bede
-
Spoty Olsztyńskie
no bez kitu pamietam jak cewki kupowąłem to tak samo nie mamy na stanie sa w Niemczech :naughty: to mowie a co macie na stanie ?? bo przeciez silnik 1.8T jest jednym z popularniejszych i jest rozklepany na wszytskie strony swiata a wy cewek nie macie a ona mowi ze maja do 2.0 i 1.6 :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
kuzwa ten Palmowski to mnie zawsze rozjebuje na łopatki co zamówie to nigdy nic nie ma zawsze z niemiec ---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ---------- btw Jacek te koty cos odwodnione masz tam w Łukcie jak tak mocno na zółto zaszczały halogeny
-
Spoty Olsztyńskie
wpierałem cie duchowo
-
Spoty Olsztyńskie
NO widziałęm ze cos tam na podworku rezałes
-
Spoty Olsztyńskie
Jadzieeeeeeeeeeeem jaram sie jak ksiądz nowym ministrantem :kox: Adek olewamy night power płock i jedziemy Rd 3, Arena Circuit: 22-23 June, Płock / Orlen Arena | Drift – Drifting – Polska Federacja Driftingu – www.pfd.org.pl – Driftingowe Mistrzostwa Polski albo na finał we wrzesniu do poznania Rd 6, Final Battle: 28-29 September, Poznań Track, Przeźmierowo | Drift – Drifting – Polska Federacja Driftingu – www.pfd.org.pl – Driftingowe Mistrzostwa Polski ZAPROSZENIE - BUDMAT Drift Show 2013 Płock 22-23 czerwca 2013 - YouTube
-
WOT - World of Tanks
no ja gram na lapku grafe mam ge froce 525 czy jakos tak przyjde do domu to zobacze jakie mam ustawienia w WOT
-
WOT - World of Tanks
ile macie fpsów ?? jak gracie bo ja od tej ostatniej aktualizacji to mam po 15 a czasem i po 9
-
WOT - World of Tanks
Ja czasem pykam narazie mam Tiger_P
-
Spoty Olsztyńskie
no własnie dlatego dobrze by było wiedziec czy robimy czy przedkladamy spota na tydzien pozniej
-
Spoty Olsztyńskie
kto bedzie 2.06 na spocie palec do budki :decayed::decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
własnie wrociłem z kina oblukałem " szybcy i wsciekli 6" spoko filmik bedzie kolejna czesc na bank i nowy aktor Jason Statham :kox: bedzie grał tego złego
-
Spoty Olsztyńskie
kupiłes skrzynie ?? ---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- to mozesz stawac na kresce z Jackiem 3.0 vs 3.0
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
zawór nr 20 06A129101D cena 124 zł ezektor 058133753D 112 zł zawor skrzyni korbowej 035 103 245 G 40zl ( zdjęcie stronę wcześniej nr 6)
-
Strefa biegaczy, triathlon
nie przewiało mnie i dychram jak stara ciezarówka
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Krzysiek ja miałem problem z tym zaworem 20 :decayed: ostatecznie sie okazało ze miałem tez ten ezektor rozwalony i zawor odpowietrzania skrzyni korobowej czy jak to sie tam nazywa po wymianie tych 2 zaworków przestało rozwalać 20
-
Spoty Olsztyńskie
oooooooo tak omijał
-
Spoty Olsztyńskie
Widziałem Karol jak młody po Wilczynskiego powozi twoja A4ka