Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
jak ja wstałem po 12 to trzymałem jeszcze faze jak ruski termos:decayed: miotało mna jak szatan :polew: wiedziałem ze jak sie zgodze na wyjscie na miasto to sie tak skonczy :kox: tak cos czułem jak siedzialem w kancie ze sie odezwiesz i bedzie akcja miasto :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
poszlo pw:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
oki Adriannn zyjesz ?? :polew:
-
Co tu powinno byc?? foto
to nie to pod 22 Uploaded with ImageShack.us
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
NO WLASNIE a jak ktos chce koszulke to moze do mnie podjechac to dam a i to wina Adka i jego urodzin ze nas nie bedzie na spocie :polew:- Spoty Olsztyńskie
chyba odpuszczamy co ?? bo ja nie dam rady dopiero co wstalem a jeszcze bombe mam:grin:- Spoty Olsztyńskie
ja- Spoty Olsztyńskie
ale fajny widok otwieram szafe a tam cała półka koszulki a4 klub :kox: a na wiosne zrobimy sobie z Adrianem bluzy i bedziemy osiedlowe kozaki :naughty:- Spoty Olsztyńskie
w niedziele będzie rozdawanie koszulek- Strefa biegaczy, triathlon
28 kwietnia-wcześniej pisałem kurna cos przeoczyłem ale na endomondo widze smigasz jak dzik po lesie- Strefa biegaczy, triathlon
Kiedy Dominik startujesz w jakims maratonie ?- Spoty Olsztyńskie
a jak nie ma lipy ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 07:11 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 09:04 ---------- Adrian parówo 100 lat:a4fan::a4fan::dancing::drunk:- Spoty Olsztyńskie
wiem widziałem:decayed: ja g widziałem w sobote jak zmyjni wracałem to chciałem sie złapac z nim:decayed: ale czerwone maiłęm:kwasny: a w niedziele jade patrze a tam ten focus:kwasny:- Spoty Olsztyńskie
WPZ ety poszalały- Spoty Olsztyńskie
łooo kurna dopiero wstałem :decayed: btw Adek jak tam ciasto ??- Spoty Olsztyńskie
Karaoke = czyli burda- Spoty Olsztyńskie
Uploaded with ImageShack.us- Spoty Olsztyńskie
Sa tylko 2 L jedna skrzypkowa a 2ga dla jacka- Spoty Olsztyńskie
:wink::wink: Uploaded with ImageShack.us- Spoty Olsztyńskie
lizał , słodził i teraz jest tego wynik- Spoty Olsztyńskie
jutro moze beda juz koszulki :decayed:- Spoty Olsztyńskie
czaja oddajesz kolorek nie ma c**ja we wsi ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- ja bede- Spoty Olsztyńskie
ale zartówniś no :polew:- Spoty Olsztyńskie
robia sie - Spoty Olsztyńskie