Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Dobra to niedziela 3.02.2013 a godz i miejsce ??
-
Spoty Olsztyńskie
sobota 2 czy niedziela 3 lepiej ??
-
Spoty Olsztyńskie
to moze jakos na poczatku lutego ??
-
Spoty Olsztyńskie
na wiosne nowe turbo :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
raczej nie:decayed: same gnojowki i 1.8T
-
Spoty Olsztyńskie
czytali i bardzo dobrze tiry won
-
Spoty Olsztyńskie
no tak u ans takie wypiz*owie w tym oln ze juz nawet pkp nie potrzebne
-
Spoty Olsztyńskie
przywozisz złom czy zabierasz złom
-
Spoty Olsztyńskie
spoty umarly i tyle w temacie
-
Spoty Olsztyńskie
jak bede w stanie ---------- Post dopisany 01-01-2013 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2012 at 18:54 ---------- i jak tam panowie żyjecie :decayed: ja tam git impreza była taka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wypije Twoje zdrowie Wszystkiego Najlepszego w 2013
-
Spoty Olsztyńskie
ja pije ta se Starogardu kumpel mi wlasnie wyslal fote ile mamy fajerwerk 100 achtungow 50 jakis rakiet 10 wurzutni po 50 strzalow kuzwa spalimy te linowo:polew::polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Wszystkiego Najlepszego mordeczki :naughty: btw. Arko powinieneś napisać Adrian nie schlej się przed 12 Załeczek uważaj na niego :decayed: :dancing::dancing:najlepsze jest to że jade na sylwka do linowa ale nic więcej nie wiem :grin: kto co i jak :polew:
-
Muzyka w naszych autkach
Miuosh - 'Nie zapomnij skąd jesteś' feat. Paluch. Jr. Stress (OFFICIAL VIDEO) - YouTube
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
BEX ma turbo k03s AVJ, BFB, AMB maja k03
-
Spoty Olsztyńskie
jak ja tam przyfazowąłem w czwartek z dziewczynami z pracy to w sobote jak wpadłem na chwile to obłsuga sie mnie pytała czy pamietam jak wyszedłem :polew: ---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ---------- a na piwo to mozna sie ustawic czemu nie po andrzejakch mysle ze mozna cos ogaranc bo dawno sie nie widzielismy :wink: tylko lokal trzeba wybrac jakis ---------- Post dopisany 05-12-2012 at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 09:21 ---------- uwaga frajerzy mam ważny komunikat :decayed: Kupujemy kalendarze ?? http://a4-klub.pl/kalendarzyki-kalendarze-scienne-112/kalendarz-klubowy-2013-a-253967
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie no kozak wozidło jak do roboty
-
Spoty Olsztyńskie
Adek no my napewno :naughty: pytali o nas w sznapsie :decayed: czyt. sznaps nas wzywa :kox:
-
[b6 bfb]
W 2004 produkowali BFB ze skrzynia 6ka był już ten temat poruszany na forum btw furka zacna
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
jestem zyje :naughty: ale wczoraj mnie poniósł melanż :drunk::drunk::drunk: Nie pije do nast piatku bo otwierają klub go go :decayed: Witamy w sieci klubów Cocomo!- [ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
TAK:wink:- Spoty Olsztyńskie
zyje:kwasny: kur... wczoraj wodka, dzisiaj wodka :whistling: " cześć szwagier robert jestem " :polew:Łysy co z weekendem ? :drunk::drunk: ??- Kto chętny do rywalizacji?
dołączyłem- Spociki w Kielcach
byłbym wdzięczny - Spoty Olsztyńskie