Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Dobra to niedziela 3.02.2013 a godz i miejsce ??
  2. sobota 2 czy niedziela 3 lepiej ??
  3. to moze jakos na poczatku lutego ??
  4. na wiosne nowe turbo :decayed:
  5. raczej nie:decayed: same gnojowki i 1.8T
  6. czytali i bardzo dobrze tiry won
  7. no tak u ans takie wypiz*owie w tym oln ze juz nawet pkp nie potrzebne
  8. przywozisz złom czy zabierasz złom
  9. spoty umarly i tyle w temacie
  10. jak bede w stanie ---------- Post dopisany 01-01-2013 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2012 at 18:54 ---------- i jak tam panowie żyjecie :decayed: ja tam git impreza była taka
  11. Wypije Twoje zdrowie Wszystkiego Najlepszego w 2013
  12. ja pije ta se Starogardu kumpel mi wlasnie wyslal fote ile mamy fajerwerk 100 achtungow 50 jakis rakiet 10 wurzutni po 50 strzalow kuzwa spalimy te linowo:polew::polew:
  13. Wszystkiego Najlepszego mordeczki :naughty: btw. Arko powinieneś napisać Adrian nie schlej się przed 12 Załeczek uważaj na niego :decayed: :dancing::dancing:najlepsze jest to że jade na sylwka do linowa ale nic więcej nie wiem :grin: kto co i jak :polew:
  14. Miuosh - 'Nie zapomnij skąd jesteś' feat. Paluch. Jr. Stress (OFFICIAL VIDEO) - YouTube
  15. BEX ma turbo k03s AVJ, BFB, AMB maja k03
  16. jak ja tam przyfazowąłem w czwartek z dziewczynami z pracy to w sobote jak wpadłem na chwile to obłsuga sie mnie pytała czy pamietam jak wyszedłem :polew: ---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ---------- a na piwo to mozna sie ustawic czemu nie po andrzejakch mysle ze mozna cos ogaranc bo dawno sie nie widzielismy :wink: tylko lokal trzeba wybrac jakis ---------- Post dopisany 05-12-2012 at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 09:21 ---------- uwaga frajerzy mam ważny komunikat :decayed: Kupujemy kalendarze ?? http://a4-klub.pl/kalendarzyki-kalendarze-scienne-112/kalendarz-klubowy-2013-a-253967
  17. nie no kozak wozidło jak do roboty
  18. Adek no my napewno :naughty: pytali o nas w sznapsie :decayed: czyt. sznaps nas wzywa :kox:
  19. Zaleczeq odpowiedział(a) na rookie5 temat w Audi A4/S4 B6
    W 2004 produkowali BFB ze skrzynia 6ka był już ten temat poruszany na forum btw furka zacna
  20. jestem zyje :naughty: ale wczoraj mnie poniósł melanż :drunk::drunk::drunk: Nie pije do nast piatku bo otwierają klub go go :decayed: Witamy w sieci klubów Cocomo!
  21. zyje:kwasny: kur... wczoraj wodka, dzisiaj wodka :whistling: " cześć szwagier robert jestem " :polew:Łysy co z weekendem ? :drunk::drunk: ??
  22. byłbym wdzięczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.