Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Ja kupiłem tutaj zeszłej zimy PREMAR - Dystybutor Shell ale to wtedy jeszcze Grzesia kolega tam pracował i rabat był Musisz podzownic i sie popytac jakie ceny na rynku sa Ja kupiłem Centry aku
  2. Robilismy pomiary Cupry wczoraj to 0-100 to po tym jak ten deszczyk byl i nie bylo do konca sucho to bylo powtarzalne 6,1-6,2 takze na suchym i przy rozgrzanych gumach bylo by ponizej 6.0:decayed: chcielismy zrobic 400m ale zaczelo znowu kropic i gps mi sie zacinał cos :facepalm:
  3. my jedziemy 1 wrzesnia do Gdyni na finał Night Power Adka A4 jest jak Volvo FH12 Globtrotter
  4. No ilez to mozna na sluby chodzic miałes swoj i powinno Ci wystarczyc
  5. cos chyba 400+ ale koles z prosiaka pełen chill out, ciagle siedzial i sie smial bo wie ze jak by złapal sie z takim bmw z rolki to by go zjadl Jak patzylismy z Adkiem hebel to mial takie ceramiki ze wypelnialy cała fele a zacisk taki jak kolo chyba 16 cali Ogolnie jebie beret taki prosiak gdzie bys takim sie nie pojawil robisz szał na 100 % Teraz jedziemy do Gdyni 1 wrzesnia takze ogarniaj sobie wolne
  6. adek ale tez masz bład czy tylko ja mam ?? Night Power Łomża 2012 7 - YouTube klasa AWD/RWD
  7. a nie wiem sam :polew: tak jakoś czasem mi się coś uda :grin: Kurna pany zobaczcie kalendarze czy macie tez blad we wrzesniu ?? bo u mnie sierpien konczy sie na 31 w piatek a wrzesien zaczyna sie od 1 w czwartek :naughty: tez tak macie ??
  8. Siemandero Wróciliśmy z Adkiem z kurpiowskich wojaży Dobre imprezy były zarówno w Łomży jak i Ełku ruszanie jetcara to jakas masakra była :naughty: Ogolnie w Łomży to laski odpicowane jak korniki na otwarcie lasu :polew: stoi w 10 cm szpilkach na trawie i później sie dziwi ze sie zapada :doh: ale i tak najlepsze były laski " a po co on ma ten spadochron żeby być lżejszym :naughty:" ?? albo jak laska zobaczyła jak sie scigaja i mowi " ooooo to tak ja w need for speedzie " :polew: Ogólnie wypad mega udany a jak Adek zoabczył 2x rs4b5:wink: i pozniej jak rusza z LC to mysląłem ze sie sposci :jerk:, pozniej miał sen ze jezdził Rsem :kox: Za 2 tygle 1 wrzesnia ruszamy na finał do Gdyni :decayed::decayed: 2 hot dogi z orlenu popite energetykiem i ogień do przodu :banan:
  9. Łysy rozpiska drogowa gotowa jutro pkt 12 ruszamy :banan:
  10. Łysy jaaaadziem na kurpie :decayed::decayed: Marek czy wysłałeś pw do Jarka ? ?
  11. Tylko nie sikac do basenów mi tam
  12. Grzegorz tam sie masuje :banan:
  13. to jest hit zeszłotygodniowej imprezy wódkę trzeba żłopać i sobie wzięliśmy ten tekst do serca z Adkiem :grin::grin: a pozniej było tak na starówce :dancing::dancing::dancing: dobrze ze ten sznaps jest :naughty: bo bysmy umarli tylko szkoda ze flaczków nie mieli :thumbdown: ale kiełbaski białe tez były w pytę :naughty: ---------- Post dopisany 13-08-2012 at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2012 at 08:33 ---------- Łysy ogarniamy ekipe do Łomzy na sobote tylko trzeba nocleg jakis ogarnac jak patrzyłem to w hotelu gromada jest pokoj 2 os za 120 zł to wychodzi 60 zł na głowe wogole jutro Ci dam znac bo kumpel od Cupry jedzie na robote do zambrowa i moze go tam podrzuca do Łomży i bysmy go z Łomzy zabrali, ale to jutro bede wiedział to zadzwonie do Ciebie a noclegu poszukam jeszcze na necie albo zapytam sie Kosiniaka bo on z Łomzy to moze zna jakies tanie noclegi Bysmy sie przekimali bo o 9 00 zaczyna sie 1/4 w Ełku ale to bysmy tam dojechali na 10 00 i by było git
  14. Ooooo Bożenka siema
  15. Wiesz mi chodzi o same szablony ktore od nas otrzymał bo jak bede to miał to pogadam z kumplem zeby mi zrobił odwrocenie kolorow biały na czarny bo chcem zrobic sobie koszulke białą z carnymi literami bo w lato to masakra w czarnej chodzic
  16. napisałem mu pw i nie odpisuje dlateog pomyslałem ze jak masz kolorka bedze łatwiej jak to w 21 wieku znajomosci to podstawa :kox:
  17. marku dostałes pw ode mnie w sprawie koszulek ??
  18. zawsze idzie się dogadać ze tak powiem zadzwoń najlepiej i zapytaj się o cenę powiedz ze kontakt dostałeś od kolegi z Leon clubu bo mój kumpel Cupre też u nich serwisuje albo z a4 klubu czyli Ja :naughty:
  19. ja jezdze teraz tu rbauto Mechanika Samochodowa Olsztyn do Bartka z toledo clubu i Rafała i jestem zadowolony
  20. jeździsz tam za rynek na grunwaldzkiej tam za spółdzielnie mieszkaniowa olsztyńska czy jakoś tak ??
  21. ja tez kupiłem ten z P i pasował P&P tylko te opaski zaciskowe wymieniłem od razu tez
  22. miałem podobny dźwięk u siebie na początku jak padała DV a później dźwięk był już cały czas z zakresie od 2,5 tys obr do końca:kwasny: wymieniłem DV i jest git Cena w ASO chyba 120 zl Jak masz możliwość to zrób logi może coś powiedzą podaje link do mojego topicu i logów http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-osprawdzenie-logow-236904/
  23. aa tak zgadza sie stałem pod pocztą
  24. mlody Marek to jechal niedawno na witosa Adek jak to nie ma spotow a wczoraj to co :grin: cala noc byla integracja :naughty: spot na starowce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.