Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
jaki spot ?? :grin: to one nie umarły ??
-
Spoty Olsztyńskie
Nie znam tej fury :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
mnie tez nie
-
Spoty Olsztyńskie
Takie zycie nic na to nie poradzisz btw Ciebie tez dawno nie bylo ani tutaj ani na spotach
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
NIE nie raczej nie bedzie zmieniał działalnosci
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
Ja mam info proszę o trochę wyrozumiałości i pewnie niedługo Paweł sam napisze co i jak.
-
Spoty Olsztyńskie
Taktusiowoz widziany pod Stokrotka wczoraj
-
Spoty Olsztyńskie
Pany kto chciał ten kubek klubowy bo mam zapisane 3 szt przyznac sie ?? Dobra już wiem Czaja i Adrian koszt za kubek 20 zł wysyłka 12 zł na 3 kubki czyli razem 72 zł dzielimy na 3 i wychodzi po 24 zł
-
Spoty Olsztyńskie
moj kumpel u nich robił ale sitodruk czy jakos tak
-
Spoty Olsztyńskie
trzeba podjechac i pogadac po mesku
-
Spoty Olsztyńskie
no bez kitu
-
Spoty Olsztyńskie
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?54051-ALL-ALL-PAWE%A369-Olsztyn!
-
Spoty Olsztyńskie
Pany co sie dzieje z Pawłem bo nie odbiera od nikogo fonow ??
-
Spoty Olsztyńskie
no chwal sie pałko kupiłes na pimpickiego ?? bedziesz teraz P.I.M.P
-
Spoty Olsztyńskie
polecam xenne na przeczyszczenia :grin:
-
Spoty Olsztyńskie
bo on juz pantofel jest i zabrała mu fure :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
włąsnie jakos po swietach wielkanocnych mozna cos ogarnac
-
Spoty Olsztyńskie
ale Adek go przygarnie bo ostatnio kupił sobie rozowa bluze w hello kitty
-
Spoty Olsztyńskie
no w sumie nie chce rozwego bo to taki damski kolor
-
Spoty Olsztyńskie
jest taka pucha ze ja perdole oddawac kolory
-
Spoty Olsztyńskie
no to jeszcze ujdzie
-
Spoty Olsztyńskie
ile promili miałes ??
-
Spoty Olsztyńskie
o 16 na rusi ?? ciekawe ile nas bedzie bo kormorany maja o 15 ale w garazu u TOMKOMA obok polmozbytu
-
Spoty Olsztyńskie
ktos bedzie dzis na spocie??
-
Spoty Olsztyńskie
jak NO to nie wiem chociaz wydaje mi sie ze widziałem je jakis czas temu obok Kanta