Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
czarny avant ?? btw kupiłem sobie audi z wyciągarka
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ja mam teraz Motula 8100 eco-clean c2 5w30 i chciałem sie zapytac czy moge go zmienic na motula xces 8100 5w/40 ?? Czy lepiej nie zmieniac i zostac przy tym co jest zalany juz ??
-
audi-maniacy z ełku i okolic
Widze chłopaki że rośniecie w siłe moze kiedys zrobimy jakis wiekszy spocik
-
Spoty Olsztyńskie
EJ chłopy do ku rwy nedzy przenosimy sie na ta RU$ ?? czy nie do ch uja wacława ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Heloł maj dir frend from Elbląg
-
Spoty Olsztyńskie
MAXYM do do Pawełka to pewnie napisze sam co i jak (bo ma przeprowadzke ) a co do zbierznosci ze sciagało itp itd sprawdz czy nie masz jakis spawow na podłodze Chłopy co wy na to żeby się przenieśc od następnego spotu na RU$ ?? dzień już dłuższy to można byłoby sie tam przenieść ??
-
Spoty Olsztyńskie
NIE smoki jadły dziewice i dlatego wygineły z glodu :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
A w tej bajce były smoki ??
-
Spoty Olsztyńskie
I jak był ktos na naszym wspaniałym spocie olsztynskim ??
-
Spoty Olsztyńskie
Robimy jutro spota czy nie /??
-
Spoty Olsztyńskie
A co mam robic siedze na forum
-
Spoty Olsztyńskie
Arko twoja fura widziana dzis zaparkowana pod energetykiem
-
Spoty Olsztyńskie
Jakas maskara spadam na forum BMW
-
Spoty Olsztyńskie
Mielismy ponad 700 stron a teraz 400 ??? wtf
-
Spoty Olsztyńskie
Ostatni beda 1szymi
-
Spoty Olsztyńskie
2 gi
-
Przerwa w dostępie do forum
dzien bez forum to dzien stracony ;(
-
Spoty Olsztyńskie
:sex: :sexinbed: z kolezanka :naughty: :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
mowisz ze konkret najebka ale nic tak nie łączy jak wspolne żyganie :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARECZKU :decayed: :drunk: :drunk: ARKO to sie działo http://sport.wm.pl/91805,Ryk-silnikow-na-Krzywym-Zobacz-zdjecia-z-Ice-Ride.html
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
ta mapka juz nie aktualna w sumie Paweł jest teraz tam gdzie Ci napisałem czyli za niebieska brama w prawo masz taki placyk od razu tam parkujesz i zaraz nizej za placykiem sa takie niebieskie drzwi to tam Najlepiej wez zadzwon jak cos chcesz sie cos zapytac nr chyba był tu gdzies podawany
-
Spoty Olsztyńskie
Ja wczoraj to cały dzien prawie na krzywym spedziłem :decayed: cały przemokłem ale było warto :naughty:
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
nie to jak jak wjezdzasz za ta niebieska brame:) to skrecasz w prawo i masz taki placyk jedziesz kawałek dalej i po lewej amsz takie niebieskie drzwi to tam
-
Spoty Olsztyńskie
a ktos bedzie bo nie chce sam jechac ??
- Muzyka w naszych autkach