Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. czarny avant ?? btw kupiłem sobie audi z wyciągarka
  2. ja mam teraz Motula 8100 eco-clean c2 5w30 i chciałem sie zapytac czy moge go zmienic na motula xces 8100 5w/40 ?? Czy lepiej nie zmieniac i zostac przy tym co jest zalany juz ??
  3. Widze chłopaki że rośniecie w siłe moze kiedys zrobimy jakis wiekszy spocik
  4. EJ chłopy do ku rwy nedzy przenosimy sie na ta RU$ ?? czy nie do ch uja wacława ??
  5. Heloł maj dir frend from Elbląg
  6. MAXYM do do Pawełka to pewnie napisze sam co i jak (bo ma przeprowadzke ) a co do zbierznosci ze sciagało itp itd sprawdz czy nie masz jakis spawow na podłodze Chłopy co wy na to żeby się przenieśc od następnego spotu na RU$ ?? dzień już dłuższy to można byłoby sie tam przenieść ??
  7. NIE smoki jadły dziewice i dlatego wygineły z glodu :kox:
  8. A w tej bajce były smoki ??
  9. I jak był ktos na naszym wspaniałym spocie olsztynskim ??
  10. Robimy jutro spota czy nie /??
  11. A co mam robic siedze na forum
  12. Arko twoja fura widziana dzis zaparkowana pod energetykiem
  13. Jakas maskara spadam na forum BMW
  14. Mielismy ponad 700 stron a teraz 400 ??? wtf
  15. Ostatni beda 1szymi
  16. 2 gi
  17. dzien bez forum to dzien stracony ;(
  18. :sex: :sexinbed: z kolezanka :naughty: :naughty:
  19. mowisz ze konkret najebka ale nic tak nie łączy jak wspolne żyganie :kox:
  20. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARECZKU :decayed: :drunk: :drunk: ARKO to sie działo http://sport.wm.pl/91805,Ryk-silnikow-na-Krzywym-Zobacz-zdjecia-z-Ice-Ride.html
  21. ta mapka juz nie aktualna w sumie Paweł jest teraz tam gdzie Ci napisałem czyli za niebieska brama w prawo masz taki placyk od razu tam parkujesz i zaraz nizej za placykiem sa takie niebieskie drzwi to tam Najlepiej wez zadzwon jak cos chcesz sie cos zapytac nr chyba był tu gdzies podawany
  22. Ja wczoraj to cały dzien prawie na krzywym spedziłem :decayed: cały przemokłem ale było warto :naughty:
  23. nie to jak jak wjezdzasz za ta niebieska brame:) to skrecasz w prawo i masz taki placyk jedziesz kawałek dalej i po lewej amsz takie niebieskie drzwi to tam
  24. a ktos bedzie bo nie chce sam jechac ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.