Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Nie wiem wiesz
-
Spoty Olsztyńskie
lezakowal u mnie z 3-4 miechy :decayed: teraz bedziesz mogl zapojke sobie nalac w sobote
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
:hi:heloł- Spoty Olsztyńskie
Nie ma to jak komus kopnac i prawie oszczac fona i jeszcze litra za free dostac :naughty:- Spoty Olsztyńskie
było kunsztownie i zacnie i jeszcze flaszke mamy :decayed: teraz do Łomży czas leciec:grin: btw 18 sierpnia Łomża Night Power a 19 Ełk runda SSS na 1/4 :naughty: 1.09 Gdynia Night Power :naughty: ciekawie bedzie:dancing::dancing::dancing: Adriano wiesz wszyscy w weekend maja pakiet rodzinny sam wiesz :kox::kox:, smycze itp itd :polew:- Uszczelka pod głowicą 1.8T
lipiec 2002- Spoty Olsztyńskie
a te ziomki od ciebei co byli na night power i dajtkach jedzie ktos od nich ?- wakacje na mazurach - oferty, ktos ma? zna, coś wie?
Domek u Wiecha- Spoty Olsztyńskie
ostatni o przerabiałem tan motyw z kumplem w pikaczento:decayed: okazło sie ze własnie gdzies uszczelka sie podgieła i zaczeło sie saczyc pod deske i wyłewało nawiewem ---------- Post dopisany 12-07-2012 at 05:51 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2012 at 22:37 ---------- btw Night Power sa teraz w weekend w Płocku- Spoty Olsztyńskie
Adek jak tam z autem ogarniałes temat braku doładowania ??- Spoty Olsztyńskie
no 2.5 TDI mało jest w b7 a ja sobie wczoraj DV wymieniłem to teraz po wymianie pompy paliwa i DV autko ozyło i idzie jak złe testowałem na Witosa w przyszłym sezonie turbawa do wymiany sie szykuje wiec pojdzie regeneracja albo nowa ostatnio widziałem K04 do wzdłuznego na allegro ale cena zabija 3600 jak za 4 tys mozna miec gt28rs :grin: btw Adrian kumpel odebrał Cupre :naughty: juz po wydechu i FIMCu:decayed: jak to teraz fajnie sapie to nie mam pytan :jerk:- Spoty Olsztyńskie
Nigdy w zyciu BMW szybciej piekło zamraznie niz bede jezdził BMW Ostatnio gadałem włąsnie z typem bo ma 535D mowi ze to taki smietnik jakiego swiat nie widział wiecej stoi w serwisie niz jezdzi:grin: i mowił własnie ze 2.0TDI Audi/VW to pikus w porownaniu do 35d albo 40d :grin: A na temat M5 e60 to mowi ze mozna prace inz pisac jaki to jest bubel :grin:- Spoty Olsztyńskie
w BMW nie działa on :decayed:- Seria 90 koni + 216 wtryski + program
Tu masz podobny temat http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/b5-ahh-wykres-ahh-120000/- Spoty Olsztyńskie
Ja czesto widuje RS6C6 na starowce od MTM podobno 750 kuca ---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:26 ---------- Wczoraj widziałem jak Danar upalał troche Corka R36 k**wa jak przelatywał obok rpzystanku na odcieciu to lizaki dzieciom z buzi wypadały z wrazenia :jerk:- Spoty Olsztyńskie
Nie Micha$ nie byłem romek polanski nie jestem i nie chode na gimbusowe imprezy- numer włacznika DRL + CLH
no to musi byc ten co Ci ostatni napisałem z literka D zapytaj jeszcze Czakiego czy nie ma tych właczników wiem że kiedys miał ich duzo na swoich aukcjach- numer włacznika DRL + CLH
do jazdy dziennej to chyba : 8E1 919 094C u gajosa 97 zł CLH : 8E2 919 094B u gajosa 106 zł jezeli kolor soul to na koncu jeszcze 5PR jest jeszcze 8E1 919 094D- Spoty Olsztyńskie
Domówki w Olsztynie melanz ostateczny to jest Olsztynski projekt X :decayed:- Strefa Śmiechu
Jak domówki to tylko w OLSZTYNIE zapraszamy Domówki w Olsztynie- Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
Dobra namowiłes mnie :naughty::dancing:- Spoty Olsztyńskie
Gratuluje mowiłem ze dasz rade eee k**wa ja tez miałem egzam pisemny dzis jutro praktyczny Łysy jak sie ogarne z robota to w paitek albo sobote wpadam z flaszeczka- Spoty Olsztyńskie
no tez tak mam dosc czesto - Spoty Olsztyńskie