Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
przy okazji zajde do wujka bo grzesiu mieszka chyba w tym samym bloku albo blok obok :polew: ---------- Post dopisany 04-02-2013 at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 22:57 ---------- UWAGA MAM WAŻNY KOMUNIKAT Czy ktoś z was byłby zainteresowany koszulka taka jak w topicu jarka http://a4-klub.pl/koszulki-113/t-shirt-meski-audi-a4-klub-polska-czarny-259183/ tylko ze będzie inwersja kolorów czyli logo będzie czarne na białej koszule ???? mam juz logo przerobione i sprawdzam popyt na rynku olsztyńskim ??? tak wyglada logo http://i46.tinypic.com/33bz33b.jpg
-
Muzyka w naszych autkach
Stereo Express - Sweet Dreams - YouTube
-
Spoty Olsztyńskie
no to juz wp***dol ma ja go tam na zatorzu szybko znajde :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
w laserowy paint ball to ja w 3 city gralem dobra zajawka jest ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- tekst życiówka
-
Spoty Olsztyńskie
wiem gdzie mieszka Grzesiu
-
Spoty Olsztyńskie
pewnie vagowales peżoty znowu :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
nie boj sie wszyscy sie naebiemy ale + jest taki ze wracamy taxa razem takze nie zaginiemy w akcji
-
Spoty Olsztyńskie
czekaj jak bedzie spot piwny :drinks::drinks:
-
Spoty Olsztyńskie
listę obecności uzupełni Szkrzypeeeeeek :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Spot udany :decayed:
-
Honorowe krwiodawstwo
ja mam zaświadczenie to za 1.8 litra mam 234 zł
-
Spoty Olsztyńskie
ok i:)
-
Spoty Olsztyńskie
Jacek jedziesz mam nadzieje do Ciebie mam najblizej zaraz wpadne z piwem to obgadamy
-
Spoty Olsztyńskie
a jak w szczeke za***ie to od razu 8ki wypadaja za darmo
-
Spoty Olsztyńskie
kto nie bedzie to wpier.... wiem gdzie mieszkacie :polew:
-
Honorowe krwiodawstwo
ja dzis byłem kolejny raz
-
Spoty Olsztyńskie
eskowy hebel dobra ide spac trzymaj sie jak spadnie śnieg i będziesz wsiadał do fury to rzucę śnieżka i się ujawnię :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
kolo 18 cali hebel 323 a TY masz u siebie 320 czy 345 ?? bo zacisk to ledwo w tej 17stce sie miesci
-
Spoty Olsztyńskie
bo mieszkam na switycz widackiej 12 i widze twoja fure z okna mijałem Cie chyba jakoś w tygodniu pod stokrotka a ja akurat wsiadałem z kumplem do leona cupry
-
Spoty Olsztyńskie
ja
-
Spoty Olsztyńskie
nie ja mam zwykle audi concert czy jakos tak 9 glosnikow + sub btw Jacek nie miales golfa vr5 ?? i nie mieszkasz przypadkiem na świtycz-widackiej w tych nowych blokach ?? a teraz masz wlasnie a4 3.0q s-line i z przodu hebel chyba 320 albo 345 ??
-
Spoty Olsztyńskie
Paweł wiem ze nie odbierał ze tak powiem sprawy osobiste:kwasny: ale teraz już podobno normalnie pracuje jak wcześniej tylko ze w warsztacie na Poprzecznej takze dzwon smialo
-
Spoty Olsztyńskie
1. tu http://a4-klub.pl/warminsko-mazurskie-50/all-all-pawel69-olsztyn-54051 2. tu http://a4-klub.pl/warminsko-mazurskie-50/rbauto-236389/ zadzwoń zapytaj ---------- Post dopisany at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany at 07:56 ---------- btw suki spot w niedziele godz 14.00 parking na Rusi :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
-
Muzyka w naszych autkach
M83 - Midnight City (Alcala Remix) - YouTube
-
Honorowe krwiodawstwo
ja mam ponad 7 litrów ale lepiej płytki oddawać bo można co miesiąc