Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. przy okazji zajde do wujka bo grzesiu mieszka chyba w tym samym bloku albo blok obok :polew: ---------- Post dopisany 04-02-2013 at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 22:57 ---------- UWAGA MAM WAŻNY KOMUNIKAT Czy ktoś z was byłby zainteresowany koszulka taka jak w topicu jarka http://a4-klub.pl/koszulki-113/t-shirt-meski-audi-a4-klub-polska-czarny-259183/ tylko ze będzie inwersja kolorów czyli logo będzie czarne na białej koszule ???? mam juz logo przerobione i sprawdzam popyt na rynku olsztyńskim ??? tak wyglada logo http://i46.tinypic.com/33bz33b.jpg
  2. Stereo Express - Sweet Dreams - YouTube
  3. no to juz wp***dol ma ja go tam na zatorzu szybko znajde :naughty:
  4. w laserowy paint ball to ja w 3 city gralem dobra zajawka jest ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- tekst życiówka
  5. wiem gdzie mieszka Grzesiu
  6. pewnie vagowales peżoty znowu :naughty:
  7. nie boj sie wszyscy sie naebiemy ale + jest taki ze wracamy taxa razem takze nie zaginiemy w akcji
  8. czekaj jak bedzie spot piwny :drinks::drinks:
  9. listę obecności uzupełni Szkrzypeeeeeek :decayed:
  10. Spot udany :decayed:
  11. ja mam zaświadczenie to za 1.8 litra mam 234 zł
  12. ok i:)
  13. Jacek jedziesz mam nadzieje do Ciebie mam najblizej zaraz wpadne z piwem to obgadamy
  14. a jak w szczeke za***ie to od razu 8ki wypadaja za darmo
  15. kto nie bedzie to wpier.... wiem gdzie mieszkacie :polew:
  16. ja dzis byłem kolejny raz
  17. eskowy hebel dobra ide spac trzymaj sie jak spadnie śnieg i będziesz wsiadał do fury to rzucę śnieżka i się ujawnię :naughty:
  18. kolo 18 cali hebel 323 a TY masz u siebie 320 czy 345 ?? bo zacisk to ledwo w tej 17stce sie miesci
  19. bo mieszkam na switycz widackiej 12 i widze twoja fure z okna mijałem Cie chyba jakoś w tygodniu pod stokrotka a ja akurat wsiadałem z kumplem do leona cupry
  20. ja
  21. nie ja mam zwykle audi concert czy jakos tak 9 glosnikow + sub btw Jacek nie miales golfa vr5 ?? i nie mieszkasz przypadkiem na świtycz-widackiej w tych nowych blokach ?? a teraz masz wlasnie a4 3.0q s-line i z przodu hebel chyba 320 albo 345 ??
  22. Paweł wiem ze nie odbierał ze tak powiem sprawy osobiste:kwasny: ale teraz już podobno normalnie pracuje jak wcześniej tylko ze w warsztacie na Poprzecznej takze dzwon smialo
  23. 1. tu http://a4-klub.pl/warminsko-mazurskie-50/all-all-pawel69-olsztyn-54051 2. tu http://a4-klub.pl/warminsko-mazurskie-50/rbauto-236389/ zadzwoń zapytaj ---------- Post dopisany at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany at 07:56 ---------- btw suki spot w niedziele godz 14.00 parking na Rusi :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
  24. M83 - Midnight City (Alcala Remix) - YouTube
  25. ja mam ponad 7 litrów ale lepiej płytki oddawać bo można co miesiąc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.