Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. sory nie mam lustrzanki tylko jakas stara cyfrówke
  2. no wbijaj smiało zapraszmy :drunk:
  3. pić, ruchać nie żałować bida musi pofolgować
  4. no to musisz je zmienic :decayed:
  5. Foty ze spota:decayed: Na spocie obecni byli: 1.Zaleczeq 2.Adrianus 3.Zbychzz 4.Jaccov6 5.Arko72 6.Kwiatko 7.Skrzypek 8.Taktuś btw Arko żarówka postojowa ma nr N10445502 w ASO 35 zł:grin: Jest to żarówka H6W na allegro ŻARÓWKI HALOGENOWE PHILIPS H6W PREMIUM SKLEP WAWA (2976369716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ŻARÓWKA HALOGENOWA OSRAM H6W ORIGINAL SKLEP FV (2976885691) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ZA TYDZIEŃ SPOT PIWNY
  6. Wczoraj na starówce B6 sedan WO413.. rameczki klubowe
  7. przetarg hiszpanie wygrali :grin: kuzwa jak oni w zyciu zimy na oczy nie widzieli jak przyjebało u nas -20 to myśleli pewnie ze epoka lodowcowa idzie
  8. mojej kolezance ostatnio okradli biuro i zawineli 3 telefony lap topa i cos tam jeszcze to 2 telefony juz policja odnalazła:decayed:
  9. dobrze ze obaliliśmy jego rządy :polew:
  10. najebani jeszcze jak samoloty :decayed: ostatnio tez miały byc 3 piwa u Adka:decayed: i wrociłem o7 do domu a jak wstałem o 13 to jeszcze bombke miałem i trzymałem faze jak ruski termos :polew:
  11. góra 5 później tylko taxa i sznaps i wrócimy przed 7 :polew:
  12. o ktorej pewnie rano jakos ??
  13. na jaka ulice ?? ten Emblong kradnie nam złom
  14. Koszulki zamówione 13 szt
  15. łysy ale nie pijemy w sobote nigdzie mam nadzieje kuzwa ten snieg sypie i sypie miałem isc pobiegac ale nie poszedłęm bo chodniki kuj nie odsniezone do tego snieg w morde sypie:thumbdown: jak tak bedize padac do niedzieli to na spota jade z Jackiem :naughty:
  16. No widziałem jak ci furę zasypało ale jest Q jest zabawa
  17. no chyba tak zrobie poczekam do konca tygodnia
  18. oki:) zatem lista wyglada tak: 1.Załek 3 szt xl 2.Adrian 3szt xl 3. Karol 3szt xl 4. Arko 2szt xxl 5. Skrzypek 1szt l 6. Jacek 1szt l
  19. oki:wink: ---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ---------- jacek ?? chesz te koszulki ??
  20. niestety nikt nie ma projektu regionalnego takze bedzie jak i jarko 100 lat :drunk::drunk: zatem lista wyglada tak: 1.Załek 3 szt xl 2.Adrian 3szt xl 3. Karol 3szt xl 4. Arko 2sz xxl 5. Skrzypek 1sz l
  21. go go Bayern go go
  22. :punish:no zabije was kiedys :bicz: - 37 zł. zł biała koszulka taka jak w tym temacie http://a4-klub.pl/koszulki-113/t-shirt-meski-audi-a4-klub-polska-czarny-259183/ tylko ze inwersja kolorow koszuleczka biala z takim napisem Rozmiarówke u jarka w temacie macie bo ta sama firma Fruit of the Loom ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- zatem lista wyglada tak: 1.Załek 3 szt xl 2.Adrian 3szt xl 3. Karol 3szt xl 4. Arko 2sz xxl ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- Koszulka Biała Własny Nadruk Super Jakość rozm. XL (2968832722) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ta firma nam będzie robić koszuleczki tam tez w aukcji jest rozpisana rozmiarówka Dowiedziałem się ostatnio że właścicielka tej firmy jest bratowa mojej koleżanki także może coś uda się jeszcze uszczknąć chociaż nic na 100% nie zapewniam jak ktos jeszcze chce to niech pisze na PW albo mesa do mnie 509-697-389 dane do przelewu Michał Załęski ul. Świtycz - Widackiej 12/27 10-691 Olsztyn 69 1020 3541 0000 5402 0166 2972
  23. 2:32 by w razie przypału lecieć jak Quattro po betonie ---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- BTW Karol i Adek kase juz mam na koncie poczekam tylko na Arko:decayed: i składam zamówienie To w przyszłym tyg będą już koszuleczki
  24. i ustalimy kiedy spot piwny
  25. spoko jeszcze nie robiłem zamowienia 1. Załek 3 szt xl 2. Adek 3 szt xl 3. Kwiatko 3 szt xl 4. Arko 2 szt xxl :kox: W lato nie będziemy sie w tych czarnuchach gotowac :grin: A spot to w niedziele na Rusi tak jak ostatnio godz pewnie 14 ---------- Post dopisany at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:02 ---------- o kuzwa jak bedziesz jechał do sznapsa to nie jade nie chcem powtorki weekendu :decayed: wstałem w niedziele o 13 to jeszcze piajny byłem :grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.