Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
sory nie mam lustrzanki tylko jakas stara cyfrówke
-
Spoty Olsztyńskie
no wbijaj smiało zapraszmy :drunk:
-
Toasty. cytaty, dziwne powiedzonka i inne...
pić, ruchać nie żałować bida musi pofolgować
-
Spoty Olsztyńskie
no to musisz je zmienic :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Foty ze spota:decayed: Na spocie obecni byli: 1.Zaleczeq 2.Adrianus 3.Zbychzz 4.Jaccov6 5.Arko72 6.Kwiatko 7.Skrzypek 8.Taktuś btw Arko żarówka postojowa ma nr N10445502 w ASO 35 zł:grin: Jest to żarówka H6W na allegro ŻARÓWKI HALOGENOWE PHILIPS H6W PREMIUM SKLEP WAWA (2976369716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ŻARÓWKA HALOGENOWA OSRAM H6W ORIGINAL SKLEP FV (2976885691) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ZA TYDZIEŃ SPOT PIWNY
-
Spotkania na drodze
Wczoraj na starówce B6 sedan WO413.. rameczki klubowe
-
Spoty Olsztyńskie
przetarg hiszpanie wygrali :grin: kuzwa jak oni w zyciu zimy na oczy nie widzieli jak przyjebało u nas -20 to myśleli pewnie ze epoka lodowcowa idzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mojej kolezance ostatnio okradli biuro i zawineli 3 telefony lap topa i cos tam jeszcze to 2 telefony juz policja odnalazła:decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
dobrze ze obaliliśmy jego rządy :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
najebani jeszcze jak samoloty :decayed: ostatnio tez miały byc 3 piwa u Adka:decayed: i wrociłem o7 do domu a jak wstałem o 13 to jeszcze bombke miałem i trzymałem faze jak ruski termos :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
góra 5 później tylko taxa i sznaps i wrócimy przed 7 :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
o ktorej pewnie rano jakos ??
-
Spoty Olsztyńskie
na jaka ulice ?? ten Emblong kradnie nam złom
-
Spoty Olsztyńskie
Koszulki zamówione 13 szt
-
Spoty Olsztyńskie
łysy ale nie pijemy w sobote nigdzie mam nadzieje kuzwa ten snieg sypie i sypie miałem isc pobiegac ale nie poszedłęm bo chodniki kuj nie odsniezone do tego snieg w morde sypie:thumbdown: jak tak bedize padac do niedzieli to na spota jade z Jackiem :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
No widziałem jak ci furę zasypało ale jest Q jest zabawa
-
Spoty Olsztyńskie
no chyba tak zrobie poczekam do konca tygodnia
-
Spoty Olsztyńskie
oki:) zatem lista wyglada tak: 1.Załek 3 szt xl 2.Adrian 3szt xl 3. Karol 3szt xl 4. Arko 2szt xxl 5. Skrzypek 1szt l 6. Jacek 1szt l
-
Spoty Olsztyńskie
oki:wink: ---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ---------- jacek ?? chesz te koszulki ??
-
Spoty Olsztyńskie
niestety nikt nie ma projektu regionalnego takze bedzie jak i jarko 100 lat :drunk::drunk: zatem lista wyglada tak: 1.Załek 3 szt xl 2.Adrian 3szt xl 3. Karol 3szt xl 4. Arko 2sz xxl 5. Skrzypek 1sz l
-
Piłka nożna
go go Bayern go go
-
Spoty Olsztyńskie
:punish:no zabije was kiedys :bicz: - 37 zł. zł biała koszulka taka jak w tym temacie http://a4-klub.pl/koszulki-113/t-shirt-meski-audi-a4-klub-polska-czarny-259183/ tylko ze inwersja kolorow koszuleczka biala z takim napisem Rozmiarówke u jarka w temacie macie bo ta sama firma Fruit of the Loom ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- zatem lista wyglada tak: 1.Załek 3 szt xl 2.Adrian 3szt xl 3. Karol 3szt xl 4. Arko 2sz xxl ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- Koszulka Biała Własny Nadruk Super Jakość rozm. XL (2968832722) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ta firma nam będzie robić koszuleczki tam tez w aukcji jest rozpisana rozmiarówka Dowiedziałem się ostatnio że właścicielka tej firmy jest bratowa mojej koleżanki także może coś uda się jeszcze uszczknąć chociaż nic na 100% nie zapewniam jak ktos jeszcze chce to niech pisze na PW albo mesa do mnie 509-697-389 dane do przelewu Michał Załęski ul. Świtycz - Widackiej 12/27 10-691 Olsztyn 69 1020 3541 0000 5402 0166 2972
-
Spoty Olsztyńskie
2:32 by w razie przypału lecieć jak Quattro po betonie ---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- BTW Karol i Adek kase juz mam na koncie poczekam tylko na Arko:decayed: i składam zamówienie To w przyszłym tyg będą już koszuleczki
-
Spoty Olsztyńskie
i ustalimy kiedy spot piwny
-
Spoty Olsztyńskie
spoko jeszcze nie robiłem zamowienia 1. Załek 3 szt xl 2. Adek 3 szt xl 3. Kwiatko 3 szt xl 4. Arko 2 szt xxl :kox: W lato nie będziemy sie w tych czarnuchach gotowac :grin: A spot to w niedziele na Rusi tak jak ostatnio godz pewnie 14 ---------- Post dopisany at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:02 ---------- o kuzwa jak bedziesz jechał do sznapsa to nie jade nie chcem powtorki weekendu :decayed: wstałem w niedziele o 13 to jeszcze piajny byłem :grin: