Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Jak Ty nigdy nie masz czasu zarobiony po łokcie jesteś :kox::kox:
-
Spoty Olsztyńskie
ja tam sie spotuje z adkiem z 2 razy w tygodniu :grin::grin:
-
Spoty Olsztyńskie
czy TY przypadkiem nie latales wczoraj nia po witosa ?? bo ktos latal jakas omega wlasnie MV6 po Witosa ---------- Post dopisany 18-09-2012 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2012 at 13:04 ---------- Pany 4lo przybywa do nas na studia to po 1sze:decayed: po 2 szuka pokoju do wynajęcia jak by ktoś miał bądź słyszał o jakimś pokoju do wynajęcia to dajcie mu znać ( pokój 1 os ) po 3 jak już się gdzieś zamelinuje można zrobić jakiegoś spota piwnego w październiku :banan::banan:
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
Drukuj stronę - [ALL B7] A4 DTM Edition ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- " Wersja DTM była dostępna tylko dla w/w wersji silnika w nadwoziu sedan. Wyjątkiem od tej reguły jest specjalna limitowana edycja S4 (B7) DTM licząca 250 sztuk, wyprodukowanych z okazji 25-lecia systemu quattro (dostępna tylko na rynku USA).":decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
aaaa tak myslałem :naughty: ---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:09 ---------- łysy zoabcz :decayed: Koncert Bracia Figo Fagot Olsztyn | Facebook o Boze boze bozenko :polew:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
chodzi o magiczne ESP on i ESP off był już na forum topic na temat propagandowych filmików BMW vs Audi tylko nie mogę znaleźć
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
tu masz odp
-
Spoty Olsztyńskie
a co Ty tam robisz ?? ---------- Post dopisany 13-09-2012 at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 22:22 ---------- Adek :naughty:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema dawno mnie u Was nie było
-
Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------
-
Spoty Olsztyńskie
u mojego starego ?? byłes w RZI ??
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja oglądałem wczoraj film "TED" spoko filmik :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Dzięki mordeczki btw Zbyszek jak tam poszukiwania fury ??
-
Spoty Olsztyńskie
dzięki w koncu mam te 18
-
Spoty Olsztyńskie
Piotr Karpienia ambasador marki Rutkowski Development :polew::polew::polew:
-
Spoty Olsztyńskie
http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/wyniki-przyspieszenia-tempes-gtx-symbian-242980/ Łysy instaluj bedziemy latac po witosa ja wczoraj przeleciałem to cos mi bład połaczenia wyskoczył ale predkosc miałem w miare ok bo na liczniku miałem ok 170 a wg gps 163:) ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:58 ---------- GOLF II AMORTYZATORY+SPRĘŻYNY KOMPLET SERYJNE nowe (2610504279) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
octavka to cos w tym stylu tam tez byl vr6 tylko ze albo single albo bi turbo
-
Spoty Olsztyńskie
no furki byly spoko
-
Spoty Olsztyńskie
no to byliśmy na Pomorzu organizacja trochę po c**ju ale za to fury były git no i Adek w koncu uwierzył ze jego fura poleci 220 :naughty: Nie ma to jak wpaść na wieli kack z Bożenka rozkręcona na full i szybki w dol :polew::polew: Q nie ma takich opcji
-
Spoty Olsztyńskie
na kuj mi Quattro biore tego Czołg Leopard 2 A6 p/opcja (Tamiya 56020)
-
Spoty Olsztyńskie
Pomorze to jest jednak Pomorze tam zawsze były fajne kobiety
-
Spoty Olsztyńskie
Łysy muzolka na sobote nagrana bedzie jazda w stylu Retro aaaaa no i Bożenke nagrałem :banan::jerk:
-
Spoty Olsztyńskie
wlepke z kodami wyposazenia powinienes miec w ksiazce serwisowej albo we wnece gdzie masz koło zapasowe Łysy :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
pojedz do sklepu i dopytaj jaki do twojego autka najlpeszy ja mam chyba taki AKUMULATOR CENTRA PLUS 74Ah CB740 74 Ah OLSZTYN !! (2561639044) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
No tez własnie wczoraj byłem najlepiej isc jakas ekipa bo wtedy to juz brecht jest cały czas :polew: