Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Jak Ty nigdy nie masz czasu zarobiony po łokcie jesteś :kox::kox:
  2. ja tam sie spotuje z adkiem z 2 razy w tygodniu :grin::grin:
  3. czy TY przypadkiem nie latales wczoraj nia po witosa ?? bo ktos latal jakas omega wlasnie MV6 po Witosa ---------- Post dopisany 18-09-2012 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2012 at 13:04 ---------- Pany 4lo przybywa do nas na studia to po 1sze:decayed: po 2 szuka pokoju do wynajęcia jak by ktoś miał bądź słyszał o jakimś pokoju do wynajęcia to dajcie mu znać ( pokój 1 os ) po 3 jak już się gdzieś zamelinuje można zrobić jakiegoś spota piwnego w październiku :banan::banan:
  4. Drukuj stronę - [ALL B7] A4 DTM Edition ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- " Wersja DTM była dostępna tylko dla w/w wersji silnika w nadwoziu sedan. Wyjątkiem od tej reguły jest specjalna limitowana edycja S4 (B7) DTM licząca 250 sztuk, wyprodukowanych z okazji 25-lecia systemu quattro (dostępna tylko na rynku USA).":decayed:
  5. aaaa tak myslałem :naughty: ---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:09 ---------- łysy zoabcz :decayed: Koncert Bracia Figo Fagot Olsztyn | Facebook o Boze boze bozenko :polew:
  6. chodzi o magiczne ESP on i ESP off był już na forum topic na temat propagandowych filmików BMW vs Audi tylko nie mogę znaleźć
  7. a co Ty tam robisz ?? ---------- Post dopisany 13-09-2012 at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 22:22 ---------- Adek :naughty:
  8. Siema dawno mnie u Was nie było
  9. ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------
  10. u mojego starego ?? byłes w RZI ??
  11. Ja oglądałem wczoraj film "TED" spoko filmik :decayed:
  12. Dzięki mordeczki btw Zbyszek jak tam poszukiwania fury ??
  13. dzięki w koncu mam te 18
  14. Piotr Karpienia ambasador marki Rutkowski Development :polew::polew::polew:
  15. http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/wyniki-przyspieszenia-tempes-gtx-symbian-242980/ Łysy instaluj bedziemy latac po witosa ja wczoraj przeleciałem to cos mi bład połaczenia wyskoczył ale predkosc miałem w miare ok bo na liczniku miałem ok 170 a wg gps 163:) ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:58 ---------- GOLF II AMORTYZATORY+SPRĘŻYNY KOMPLET SERYJNE nowe (2610504279) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :polew:
  16. octavka to cos w tym stylu tam tez byl vr6 tylko ze albo single albo bi turbo
  17. no furki byly spoko
  18. no to byliśmy na Pomorzu organizacja trochę po c**ju ale za to fury były git no i Adek w koncu uwierzył ze jego fura poleci 220 :naughty: Nie ma to jak wpaść na wieli kack z Bożenka rozkręcona na full i szybki w dol :polew::polew: Q nie ma takich opcji
  19. na kuj mi Quattro biore tego Czołg Leopard 2 A6 p/opcja (Tamiya 56020)
  20. Pomorze to jest jednak Pomorze tam zawsze były fajne kobiety
  21. Łysy muzolka na sobote nagrana bedzie jazda w stylu Retro aaaaa no i Bożenke nagrałem :banan::jerk:
  22. wlepke z kodami wyposazenia powinienes miec w ksiazce serwisowej albo we wnece gdzie masz koło zapasowe Łysy :decayed:
  23. pojedz do sklepu i dopytaj jaki do twojego autka najlpeszy ja mam chyba taki AKUMULATOR CENTRA PLUS 74Ah CB740 74 Ah OLSZTYN !! (2561639044) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  24. No tez własnie wczoraj byłem najlepiej isc jakas ekipa bo wtedy to juz brecht jest cały czas :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.