Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. kłamiesz widziałem o 19 chyba jak wyje bałes dzide przy kancie to jak bys miał Q :naughty:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 11:27_________________________________________________ jak BRD,BPG,BWE,BWT nie wpominajac juz o 3.0TDI:decayed: to moge jedynie podziwiac ich koncowki wydechu ale jak to mowia zawsze znajdie sie szybszy
  2. Arko widziałem ta b7 dzis to jest albo brd albo 2.0T i chyba Q bo szedł jak zły z procedury za ch uja go nie mogłem dojsc :kox:
  3. no a pozniej to przychodza do domu i mowia asienebałam :polew:
  4. odebrałem je z tej pijalni piwa na warszawskiej ale im jeszcze mało było to do Kanta jeszcze na jednego
  5. jedna to moja siostra a 2ga to kolezanka ja ostatnio tez widziałem jakas czarna b7 w sedanie z ramkami
  6. Arko siedzi u Kanta :naughty: :drunk:
  7. co sie tu dzieje mietkie pytongi cisza jak by was snieg zasypał gdzies :naughty:
  8. ni ch uja nie mozna tak robic poniewaz to łamanie prawa :naughty:
  9. Pany ktore foto do rysunku w ołowku "?
  10. Pany ktore foto do rysunku w ołowku "?
  11. :polew: :polew: :drunk: :drunk:
  12. ahaha to kogos czapke mam :polew: Gruby komus podwedził :decayed:
  13. Marek zrobiłem dilla z GRubym i mam Twoja czapke chyba
  14. pewnie odśnieżacie Patryk co ??
  15. 509 697 389 no to ty masz moze marka :gwizdanie: albo komus innemu zajebałes :polew: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 16:15_________________________________________________chłopaki kiedy powtorka ?? za miesiac ?? :decayed: :decayed: tylko nie w alibi bo miejscowka chyba spalona przez jak to Adek powiedział 2 pedałow :decayed: :naughty: oby tylko Arko bana do alibi nie dostał :gwizdanie:
  16. btw a która hamownia nie zawyża ?? wiadomo ze nie jeździ się kreskami , wszystko weryfikuje ulica i najważniejsze ze właścicielowi odpowiada setup taki jaki ma
  17. ooo to niezle widze dałes czadu :naughty: dobrze było :good: tylko kurna czyja to czapka wkoncu jest ?? :mysli:
  18. :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 11:38_________________________________________________ja tez byłem jakos tez o 4 i sie wy***ałem jak wychodziłem od kumpla z klatki :polew: złozyłem sie jak scyzoryk ale nic min nie jest [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 11:39_________________________________________________jednak slick na nogach sie nie nadaje na zime
  19. albo grubego :naughty: ale jakas mam
  20. o ktorej wrociliscie z Alibi
  21. u mnie tez [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 10:33_________________________________________________btw GRuby mam twoja czapke
  22. bo jest nadmiernie wysilony,chociażby przez to nie da rady :doh1: :doh1: :facepalm:ty jestes chyba zbytnio wysilony idz sie poloz hehe tak myslałem ze dowalisz jakas riposte :polew: ale wracajac do tematu to na takim setupie silnik nie jest jakos mega wysilony tak mi sie wydaje juz nie jedna osoba ma na forum taki setup i jakos jezdza bez problemow
  23. :polew: :polew: albo grubo albo wcale [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 17:46_________________________________________________bedziesz spiewał na karaoke
  24. bez gwiazdy nie ma ajzdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.