Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
kurna nie mam do niego nr ma ktos ??
-
Spoty Olsztyńskie
paziu jak masz nr do mayhema to wez poinformuj go ze spot jest vo cos go ostatanio na forum nie ma :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 17:32_________________________________________________a co do kamarek HD to ===> kumepl wląsnie dostał pod choinke za 300 dolcoe przech uj kamerka
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
no pewnie ze ogarnie nie raz widziałem jak ogarniał 80 tki V-ki i tdiki
-
Spoty Olsztyńskie
Do Pawła trzeba jeszcze zadzwonic a co z mayhemem ??
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez :good: :D :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 11:18_________________________________________________
-
Spoty Olsztyńskie
to Adrian na najebce na bank bedzie spiewał :decayed: :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
ee no to git ja w alibi jeszcze nigdy nie byłem to bedzie moj first tajm duzo tam ludzi przychodzi tak ogolnie ??
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
Zadzwon osobiscie szybciej sie dowiesz nr do Pawła jest chyba na 1szej stronie [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 05:55_________________________________________________ pewnie ze tak nie jedna b4 i a4 juz Paweł uleczył
-
Spoty Olsztyńskie
jeba aaaaany :naughty: :naughty: :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
mozesz isc wpadniesz fura odwieziesz nas do domu :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
z wycieraczkami to gorzej ja pojechałem to autolandu i niby miały byc dobre i siedziałem z jakas babka i 4 pary przymierzałem az wkoncu kupiłem valeo oo takie http://allegro.pl/wycieraczki-valeo-spec-audi-a4-lancia-lybra-i1967483168.html
-
Spoty Olsztyńskie
Adriano to po ile tam wyszło za ten kalendarz??
-
Spoty Olsztyńskie
no od piwa to czasem zaczynalismy a konczyło sie najeba przy luksusowej albo zoładkowej :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
wode popijac piwem szampanem i łycha :polew: i bedzie gejzer z zoładka :naughty: :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
Widziałes Adriano wszytsko co powiesz moze byc użyte przeciwko Tobie :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
no to bedzie epickie melo zaczynam trenowac od jutra tzn przyzwyczajać wątrobe
-
Spoty Olsztyńskie
http://kwejk.pl/obrazek/772139/wigilia.html :decayed: :naughty:
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
mnie tak samo troche mi sie pasterka wydłużyła
-
Spoty Olsztyńskie
patrzcie co znalazłem podczas robienia porządków świątecznych :decayed: :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia, Szczęścia oraz Wszelkiej Pomyślności przesyła ZałeczeQ :) :)
-
Muzyka w naszych autkach
Sak Noel Vs Bingo Players Vs White Stripes - Seven Loca Rattle (Djs From Mars Triple Mashup Bootleg)
-
Spoty Olsztyńskie
ja ebie zapisze to w kalendarzu
-
Spoty Olsztyńskie
pewnie gruby
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema z rana Kujawiaczki
-
Spoty Olsztyńskie
bo 1.9tdi nie jedzie [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 21:06_________________________________________________btw Petik dawaj na spota piwnego :naughty: :naughty: