Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
WOT - World of Tanks
przez cały weekend ogarnałem 1,5 bitwy :polew::polew: jestes miszcz mi brakuje 10k expa i bedzie ISU152:decayed: ---------- Post dopisany 30-11-2013 at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 08:58 ---------- pany co na 2 perka do isu152 bo 1szego mam zarowke reszta naprawa
-
Strefa biegaczy, triathlon
bo to był gokart avant :naughty: ja narazie tez odpoczywam bo mnie stopa boli tzn chyba sobie mięsień naciągnąłem i pauzuje ale na siłce na rowerku sobie smigam
-
WOT - World of Tanks
Co tam pro skillowcy :decayed:
-
WOT - World of Tanks
macie czasem tak ze was samo wywala z gry ??
-
WOT - World of Tanks
ahahahha :polew: poszalałes
-
WOT - World of Tanks
co to za podśmiec**jki :decayed: oddawać po czołgu i zapominamy o sprawie :guma: ja poproszę ISU 152 z BL10 ne da rady , jedynie mogę wypluć pestkę z BL10 w twój czołg ooo nie nie jestes juz moim kolega :polew: mam mam w Su 152 wyrzutnie takich oto pocisków :decayed: BL10 mi nie straszne :kox: walne raz i nigdy rykoszetów nie ma :grin::grin:
-
WOT - World of Tanks
ja juz Cie mam chyba w friendsach
-
Spoty Olsztyńskie
Nie wiem kto ma u nas jeszce b6 :decayed: a co robisz ze swoimi ?? na czarno srodek robisz i bixa ?? :naughty:
-
Muzyka w naszych autkach
U2 - Beautiful Day (Mat Zo Remix) [HD] - YouTube Reflekt feat. Delline Bass - Need to feel loved (original) HQ - YouTube
-
Spoty Olsztyńskie
Łysy ja jeszcze pizzy z calabrii nie jadełem chyba trzeba stestować Zbychuuuuu paczaaaaj myk myk 3.0 Ti ti aJ aj aj Audi A4 46800.00 PLN. mława - otoMoto.pl
-
WOT - World of Tanks
co to za podśmiec**jki :decayed: oddawać po czołgu i zapominamy o sprawie :guma: ja poproszę ISU 152 z BL10
-
WOT - World of Tanks
kuzwa jakie kozaki no co jeden to lepszy Moskal kogo banujemy ?? :kox::git: btw macie taki kamuflaż ??:banan2::banan2:
-
WOT - World of Tanks
pablo ma OB 268 :decayed::decayed: btw Krzysztof rano chyba nie byłes rózowy co ?? czy mi sie zdaje
-
WOT - World of Tanks
ja gram IS3 i SU 152 na przemian
-
Spoty Olsztyńskie
Paweł chyba ma
-
Spoty Olsztyńskie
juz jest
-
WOT - World of Tanks
no właśnie ja się wkurwiam ze IS3 dostał nerfa ale gram nic cały czas na zmianę z SU152 żeby nazbierać na IS8
-
WOT - World of Tanks
no aj wczoraj włąsnie 1szy raz widziąłem jak Aryty chyba 9 lub 10 tieru jebneła pomiedzy 2ch typow a stali obok siebie to na raz ich zabiło
-
WOT - World of Tanks
no faktycznie fajnie sie gra przeładowuje 15 sec ale jest git z tymi pociskami czesto zabija sie nimi załogę ale te ostatnie działo 122mm to tez ładnie łupie i przeładowuje sie w niecałe 6 sec :naughty:
-
WOT - World of Tanks
te He to sa te odłamkowo- burzące ?? one maja chyba mniejsza penetracje tak ??
-
WOT - World of Tanks
no takie działo podobne do tego co ma KV2 (haubica) :decayed:
-
WOT - World of Tanks
ja czasem montuje troll guna na su152 + pestki za golda :wink: i ostatnio IS na hita :naughty:
-
WOT - World of Tanks
ja teraz zbieram na ISU152 :decayed::decayed: a teraz pomykam SU152:wink: dzięki Pablo za podpowiedz z działkiem 122 mm z dosyłaczem przeładowuje sie 5 sec :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
pamietam tego VRa :decayed: a gdzie masz ten filmik co na sniegu latałes ??
-
Spoty Olsztyńskie
jacek ??