Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. przez cały weekend ogarnałem 1,5 bitwy :polew::polew: jestes miszcz mi brakuje 10k expa i bedzie ISU152:decayed: ---------- Post dopisany 30-11-2013 at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 08:58 ---------- pany co na 2 perka do isu152 bo 1szego mam zarowke reszta naprawa
  2. bo to był gokart avant :naughty: ja narazie tez odpoczywam bo mnie stopa boli tzn chyba sobie mięsień naciągnąłem i pauzuje ale na siłce na rowerku sobie smigam
  3. Co tam pro skillowcy :decayed:
  4. macie czasem tak ze was samo wywala z gry ??
  5. ahahahha :polew: poszalałes
  6. co to za podśmiec**jki :decayed: oddawać po czołgu i zapominamy o sprawie :guma: ja poproszę ISU 152 z BL10 ne da rady , jedynie mogę wypluć pestkę z BL10 w twój czołg ooo nie nie jestes juz moim kolega :polew: mam mam w Su 152 wyrzutnie takich oto pocisków :decayed: BL10 mi nie straszne :kox: walne raz i nigdy rykoszetów nie ma :grin::grin:
  7. ja juz Cie mam chyba w friendsach
  8. Nie wiem kto ma u nas jeszce b6 :decayed: a co robisz ze swoimi ?? na czarno srodek robisz i bixa ?? :naughty:
  9. U2 - Beautiful Day (Mat Zo Remix) [HD] - YouTube Reflekt feat. Delline Bass - Need to feel loved (original) HQ - YouTube
  10. Łysy ja jeszcze pizzy z calabrii nie jadełem chyba trzeba stestować Zbychuuuuu paczaaaaj myk myk 3.0 Ti ti aJ aj aj Audi A4 46800.00 PLN. mława - otoMoto.pl
  11. co to za podśmiec**jki :decayed: oddawać po czołgu i zapominamy o sprawie :guma: ja poproszę ISU 152 z BL10
  12. kuzwa jakie kozaki no co jeden to lepszy Moskal kogo banujemy ?? :kox::git: btw macie taki kamuflaż ??:banan2::banan2:
  13. pablo ma OB 268 :decayed::decayed: btw Krzysztof rano chyba nie byłes rózowy co ?? czy mi sie zdaje
  14. ja gram IS3 i SU 152 na przemian
  15. Paweł chyba ma
  16. juz jest
  17. no właśnie ja się wkurwiam ze IS3 dostał nerfa ale gram nic cały czas na zmianę z SU152 żeby nazbierać na IS8
  18. no aj wczoraj włąsnie 1szy raz widziąłem jak Aryty chyba 9 lub 10 tieru jebneła pomiedzy 2ch typow a stali obok siebie to na raz ich zabiło
  19. no faktycznie fajnie sie gra przeładowuje 15 sec ale jest git z tymi pociskami czesto zabija sie nimi załogę ale te ostatnie działo 122mm to tez ładnie łupie i przeładowuje sie w niecałe 6 sec :naughty:
  20. te He to sa te odłamkowo- burzące ?? one maja chyba mniejsza penetracje tak ??
  21. no takie działo podobne do tego co ma KV2 (haubica) :decayed:
  22. ja czasem montuje troll guna na su152 + pestki za golda :wink: i ostatnio IS na hita :naughty:
  23. ja teraz zbieram na ISU152 :decayed::decayed: a teraz pomykam SU152:wink: dzięki Pablo za podpowiedz z działkiem 122 mm z dosyłaczem przeładowuje sie 5 sec :naughty:
  24. pamietam tego VRa :decayed: a gdzie masz ten filmik co na sniegu latałes ??
  25. jacek ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.