Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
No Adriano ma ciśnienie na RÓŻ :decayed: :decayed: :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Adriano chce być różowiutki :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
jak tam spociwo ile was było 2 czy 3
-
Spoty Olsztyńskie
nie ma spota
-
Następny pomysł naszych "genialnych" posłów...
No niestety tez podobne widoki widziałem na starówce u nas wniosek jest taki " trzeba kupic klamke i odj ebac smietanke "
-
Spoty Olsztyńskie
on jedzi na R a pozniej sie dziwi ze skrzynia rozje bana ;( jak on jedynku, dwujku, trujku, czwróku, piatku i RAAAAKIEEEETU przy 150 :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Ja odpadam bo mam ur kolezanki to raz a dwa ze szykuje sie nocny spot
-
Spoty Olsztyńskie
jak to sie nie dzieje ?? :shocked: zawsze sie działo czyli jeb ało komuna i starymi ludzmi
-
Spoty Olsztyńskie
Te diesle to mnie zadziwiaja* *tylko że nie jadą
-
Spoty Olsztyńskie
oby nie skończyło się tak http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19683.2670 ze umrzemy
-
Spoty Olsztyńskie
Ja napisze tak jak co niektórzy np: pracuje, wyjazd rodzinny itp itd a jeszcze co niektórzy udzielają się raz na miesiąc
-
Spoty Olsztyńskie
mowiłem ze po uj te glosowanie było jak i taknikt nie przyjezdza
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Na bank jakies Bi Em Dablju
-
Spoty Olsztyńskie
filtrona to ja sobie moge do astry władowac wal manna albo knechta [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:01_________________________________________________ DZI$ SPOT O 20 TAK ZARZĄDZIŁ ADRIAN
-
facebook - działa wam?
Chłopaki sie pomylili nie facebook a faceboobs
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siema elblążaki
-
Spoty Olsztyńskie
zartowałem poker face i do przodu :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Widzisz mowiłem hapen dziden jak nic :gwizdanie: :nose:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 11:41_________________________________________________ja dzis ide na miasto po długiej przerwie i bede szukał takiej jak ona
-
Spoty Olsztyńskie
i jest w Twoim wieku najlepsze jest to ze cały fil biega w szpilakch pustynia, gruz, dach, samochod caly czas szpile
-
Spoty Olsztyńskie
ja bym tam nie zasnął ta blondyna mi nie dałaby zasnąć
-
Spoty Olsztyńskie
weekend niestety jutro na 7 do pracy ale wieczorem sobie odbije :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
a ktos wogole bedzie ?? :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Albo grubo albo wcale
-
Spoty Olsztyńskie
ogólnie kurna wszystko pamiętam ale za duzo sie działo tej soboty :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 12:36_________________________________________________ale nast sobota to będzie totalna masakra jak ja przeżyje tzn ze jestem hardcorem i przeżyje nawet koniec świata
-
Spoty Olsztyńskie
ina sie w tygodniu regeneruje kurcze własnie rozkminiam bo mam 3 jakies nowe nr w tel :polew: :polew: ale zbytnio nei ogarniam kto to :D :D