Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
wiem Marek juz mi pisał ale wpisalem VIN i sie chyba nie łapie cos tam po szkopsu bylo napisane zreszta pier.. ich akcje serwisowa na cewki W tamtym roku i tak wymieniałem na nowki z ASO [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 20:05_________________________________________________btw kto jutro bedzie na spocie ??
-
[INNE] A6 Rs6 C6 blenda
wez sprawdz tu moze taniej bedzie http://aso-vag.pl/ bo np kupel jest na leon clubie to oni maja tam konto załozone jako klub i maja dobre znizki ciekawe czy my jako A4 klub tez tam mamy konto i jakies znizki :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
FIS kłamie dlatego ja zawsze robie FIS OFF i jade bo sie boje tych 2 cyfrowych liczb na fisie :naughty:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no u nas do kostek to jest snieg
-
[INNE] A6 Rs6 C6 blenda
to jest chyba ta atrapa do s6 tylko ciekawe czy masz ten aktywny tempomat co sam wyhamowuje bo jak tak to jest inny nr oooo taki A te spryski to sa chyba takie same ?? czy nie bo nie moge ogarnac jakis innych nr od Eski [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:37_________________________________________________ tylko taki mi znajduje rysunek taki sam jak wczesniej :gwizdanie:
-
Muzyka w naszych autkach
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ci handziarze to sie wszedzie pchaja- Spoty Olsztyńskie
Piekna zime mamy tej wiosny- Spoty Olsztyńskie
Grzesiu jezdzi i wulkanizuje gumy na porzeczkowej tam zawsze jest nowe ogumienie :polew:- Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew:- [ALL B6] Problem z nazwą cześci
na allegro :polew: nie no sory ale 1 szt w ASO kosztuje chyba z 12 zł- Spoty Olsztyńskie
No lubi palic gume- [B6 ALT] [B6 ALT] Kupie dół silnika
nie ten dział tu masz odpowiedni dział http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=15.0 popros kogos z modow o przeniesienie- [ALL B6] Problem z nazwą cześci
to chyba to- [INNE] A6 Rs6 C6 blenda
- Spoty Olsztyńskie
uuuuu Grzegorz albo uj wie- [All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Teraz to musi sie zbierac z takimi kreskami :gwizdanie:- [ALL B6] kupplungsglocke ?? Co to jest?
Najlepiej zadzwon do ASO albo wez ksiazke w łapki i odobiscie do ASO sie zapytac- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
4.9 to chyba miales zapieta 6-ke i cały czas jechałes 90- Spoty Olsztyńskie
KAROL MASZ RACJE TYLKO TO MOZE NAS ZBAWIC- Spoty Olsztyńskie
Kocham zapach C-16 :naughty:- Spoty Olsztyńskie
Chociaz bys czesc napisał [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:47_________________________________________________ Ty tez- Spoty Olsztyńskie
V-Power Racing- Spoty Olsztyńskie
:good: :good: :good: juz Cie lubie- Spoty Olsztyńskie
ja takim - Meetingi Kujawsko-Pomorskie